Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
15. jan 2010

hašli..na druhom stupni hrozne závisí od učiteľov akí sú..teda aj na prvom..ale tu každý učiteľ iný... 😝 zaberák pre deti...a táto čo ich učí zem....hrozne náladová učiteľka... ale tak ja som spokojná..veď je siedmačka a nemusí mať samé jednotky 😉

andreah70
15. jan 2010

hasli díky čin, čin

naši už písali dnes nejaké písomky a zatiaľ majú uzatvorené len niektoré známky Domko SJ 2, fyzika 1, zemepis 1 dejepis 1,chémia 1, Aj 1 a Rj 1 a Nika sa tvári záhadne a zatiaľ mi povedala len zemepis, dejepis a prírodopis 1 a asi bude mať z matiky 3 ☹

doseti
15. jan 2010

aj môj má zatiaľ samé jednotky,len z matiky dvojku 🙂 ja v jeho veku som mala myslím omnoho horšie známky 😖 no ale zase s nami sa rodičia neučili ako my s deťmi teraz

aadula
15. jan 2010

andy, tak aj tvoji sú šikulkovia...a to jej dajú sólovú 3 😠 Paťka ešte píšu a to rozhodne...lebo aj zo SJ aj z M je medzi 1-2 ..z AJ neviem ...a Prírodopis..to ju tiež asi ešte vyskúša 😝

andreah70
15. jan 2010

adi asi áno lebo tam má hrozné známky, síce im povedali že im prilepšia, aby sa ľahšie dostali na školy ale nemyslím že by bola učka až taká dobrosrdečná 😀 a ešte aj anglinu má medzi 2-3 takže môže byť že nakoniec budú dve 3, ale na deviatačku to nie je až také hrozné.........hoci ja som na základnej trojky nemala.....oni často obzerajú moje vysvečká že či majú lepšie ako som mala ja v ich veku...........mm vysvečká sme radšej nechalli u svokry 😀 😀 😀 pre istotu aby si nebrali príklad 😀 😀

hasleerka
15. jan 2010

doseti ktovie prečo sa tí naši rodičia s nami neučli, ja si veru tiež nepamätám ...

andy teda Dominko je veľmi šikovný, aj ked si písala že má tie disfunkcie ... a toto ja poznám také solovky ... to sa veru aj mne kedysi stalo ... akoby to tí učitelia s radosťou robili 😠

aadula
15. jan 2010

andy 😀 😀 istota je guľomet 😀 ...tie učivá sú dosť náročné...a ked ešte chodí trénovať a zápasy hrá..je to vynikajúce 🙂

sa lúčim s vami ..dobrú nocku vám..a všetky mravce na pomoc 😀 😀

andreah70
15. jan 2010

adi dobrúú 🙂

hasli len je za tým aj moja pomoc matiku, fyziku, chémiu on chápe sám od seba ale prír. zem, dej. mu musím pomáhať a učiť sa s nim, tak isto slovíčka z Aj a Rj hoci gramatiku tú chápe sám horšie je to už zo slovenskou gramatikou 😀 😀 ale oni majú teraz podľa mňa také prísne známkovanie 4 chyby v diktáte na stranu a je to už trojka, to sme my tušim tak nemali

doseti
15. jan 2010

andy ty si bola riadna bifľoška 😀 ja som mala veru trojku z matiky a dejepisu 😉
my sme tiež ešte neukázali vysvečká Domčovi,lebo by sa prestal učiť 😀
hasli ja ked som niečo nevedela tak otec prikázal môjmu bratovi,že mi to má vysvetliť 😀 ...napr.percentá,tie neviem doteraz 😝
ako by povedali romovia v relácii Aj múdry schybí...asi som vtedy v škole chýbala... 😀 😀 😀

doseti
15. jan 2010

veru andy aj my to tak máme že jedna chyba dvojka ☹ ...hlavne z matiky

andreah70
15. jan 2010

doseti 😀 😀 😀

ale s tou bifľoškou si to možno aj odhadla, ja som nevedela ísť do školy nenaučená, zato moje deti keby som im to nepripomínala by išli v pohode, teda hlavne Nika tej je to srdečne jedno, ona mi aj povedala že keby som ju nenútila, tak by sa veru neučila 😝 😝 že ona bude hrať hádzanú a basta tak som jej povedala že mala začať trénovať tenis, že ten by ju možno uživil 😀

som ešte zabudla ale to že som nevedela ísť nenaučená platilo len na základnej škole 😀 na strednej už isto nie 😀

hasleerka
15. jan 2010

ja si pamätá, že nám kázala dať učka nad písací stolík citát " nie musím sa učiť, ale chcem sa učiť" no a mne sa nikdy nechcelo 😀 😀 😀

doseti
15. jan 2010

učiť sa,učiť sa,učiť sa,povedal Lenin a ...ako to bolo ďalej?...išiel na pivo? 😀

doseti
15. jan 2010

hasli no to si mi pripomenula ten vtip o milovaní... 😀 ako sa Dežko chválil...

že:niekto sa miluje každý deň,niekto každý týždeň,a ja kedy chcem.......napríklad minulý rok sa mi vôbec nechcelo 😀 😀 😀 😀

doseti
15. jan 2010

no už sa toľko nesmejte 😀
dobrú noc 🙂

andreah70
15. jan 2010

doseti 😀 😀 😀

som sa bola osprchovať a už pôjdem aj ja tak dobrúú 🙂

bodka13
15. jan 2010

aj ja sa s vami lúčim....dobrú noc 🙂

hasleerka
15. jan 2010

doseti 😀

ja som bola umyť riady v kuchyni a tiež idem haji ... aj ked to už dnes asi nestihnem ... dobrú nôcku

bodka13
15. jan 2010

všetko najsamlepšie prajem Kristínke 😵 😵 😵 veľa jednotiek a zdravíčka a lásky a poslušných rodičov 😉 😀 😀

cica13
15. jan 2010

Aj ja sa pripajam k bodecke....Kristinke vsetko len to najlepsie , najkrajsie a najmilsie k meninkaaam !!! 😲 😲 😲

aadula
16. jan 2010

dobré ránko, malý mi spal celú noc...normálne zážitok 😀

Kristínke prajem všetko najlepšie k meninám 🙂) 😵

malého som dnes nechala bez plienky od rána..najskôr trošku cvrkol, ale potom docikal do nočníka...som mu dala slipky 😀 , vysvetlila som mu, že sa musí pýtať..tak som hrooozne zvedavá aký bude deň 😝

emily333
16. jan 2010

dobre ranko Kristinke aj ja prajem vsetko najlepsie k meninkam cmuk 😵 ked uz sa chvalite tak aj Janko v stredu stihol doniest 1,1,3 zo zemepisu 😉 asi bude otravan ale vcera volala mamina tak som jej povedala o jankovi no a uz som dostala svoje ze ja som na vine ze mu neviem poriadnu vylepit a by bol pokoj no a uz som tam kde som nechela byt zas mam mindraky fnuk fnuk 😒

slonisko
16. jan 2010

emily bude dobre uvidiš.krasne dobre ran ko všetkym 🙂

slonisko
16. jan 2010

Kristinke všetko najlepšie k meninkam 🙂

emily333
16. jan 2010

pracka sa kruti drahy montuje druhu gamatku a ja rozmyslam co uvarit ale zatial som na nic neprisla okrem kavicky uvariim aj vam? 😵

andreah70
16. jan 2010

dobré ránko, či už skôr predpoludnie 🙂

Kristínke všetko najlepšie k meninám 😵 😵 😵

ja varím hríbovú polievku a zapekané zemiaky s mletým mäsom a pomáham pri tom zo slohom Dominovi 😝 možno dostanem 1 😀 😀

cica13
16. jan 2010

ahojte,David spal tuto noc lepsie, len hrozne kasle a riadny sopel sa mu pustil, az ma nostek cerveny... ☹

vcera sme sa s tatulom do 0.30 trapili s tortou pre Davida, ta potahova hmota sa nam trhala.....uz som mala take nervy, ze som myslela, ze ju vysmarim von z 12teho....ale potom som rychlo este nasla na nete, ze co treba urobit, ked sa trha drobi, na na 5 alebo 6 pokus sa to podarilo riadne rozvalkat.....tu je predbezny vysledok, s husenickou sa piplal tatulo...jeho take prkotiny bavia http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a395249/00000050

cica13
16. jan 2010

jaaaj zabudla som dodat, este ma pri tom cez skype podporovala bodecka.... 😀 😀 😀

emily333
16. jan 2010

jeej cicus krasna torticka 😵 😵 no tatulo je sikovnyyy

zuzadlo
16. jan 2010

aj ja sa pripajam, vsetko najlepsie Kristinke k meninkam 🙂

cicus, pekna torticka 😉

nasa lenka tak zle spala -uz tretiu noc, chudera ma cely nostek cerveny,sopliky jej tecu ako sialene a aj kasle,hadam bude tato noc uz lepsia