Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

doseti
17. jan 2010

lilu,komu varíš krupicu,malej?...ja to robím odoka...ale tiež sa mi niekedy nepodarí...tak ten prisypávam krupicu alebo prilievam mlieko,lebo nemám rada hustú 😒
moje deti prešli na ryžovú kašu ale tú im robí mama ja nemám na to nervy bo to dlho trvá a treba to furt miešať aby neprihorela
a malému stačí len mlieko lebo je ho dosť aj bez krupice...však bude mať pomaly 13kg 😉

cica13
17. jan 2010

ja mam krupicu uz tak odskusanu, ze na 100ml mlieka jedna polievkova lyzica krupice...nie kopcita....ale zalezi aj od velkosti lyzice...tiez nemame radi betonovu krupicu 😀 😀 😀 😀

Doseti...no to ma maly kristian dost kil...nechce dat nieco nasmu Davidovi? ten ma stale len nejakych 9,5 kg a terz mi nechce nic jest ako je chory, tak nechcem tu vahu vidiet ☹

bodka13
17. jan 2010

tu soooooooooooooooooooooom 😀 😀 😀

..ja robím kašu podobne ako Cica 😕 ...na 2,5dcl šálku mlieka 3 zarovnané! lyžice krupice a vždy sa podarí 😉 🙂

cica13
17. jan 2010

Lilu by asi rada stavala, ked vkuse beton vari.... 😀 😀 😀

bodka13
17. jan 2010

😀 😀 😀 musí skúsiť naše dávkovanie a určite neuvarí betón

cica13
17. jan 2010

Pri tomto davkovani urcite nie.....ale ved my jej navarime taku vybornu krupicku pre Vivi ked dame stretko....ze Lilu bude dlho, dlho potom spominat 😅

hasleerka
17. jan 2010

čafte ... kukám že preberáte lilinu krupicu ... tiež som sa jej na FB pýtala či ide betonovať???

ja dávam na šálku mlieka necelé poldeci krupice ... na lyžice to je veru ešte lepšie

bodka13
17. jan 2010

a ty si kde bola??????????????? ...Lilu ťa aj na skype hladala 😀 😀 😀 ...si mala nočnú 😕 😀 😀 😀

hasleerka
17. jan 2010

jáj bodka ja skype zabúdam púšťať ... furt som na FB bud ryby alebo farma a to musím ešte aj mojej zuzke hrať

cica to musíme byť asi dlhšie na stretku ked budeme každá večer krupičku variť a Vivka bude bodovať 😀 😀 😀

inak konečne idem zajtra do práce ... mám rannú , sa normálne teším 😉

doseti
17. jan 2010

no ja si dám krupicu ešte do studeného mlieka na 1 porciu asi 2 dcl mlieka a 2 lyžice krupice a potom keď začne vrieť tak opatrne prisypávam ešte

cica aj my máme komu dať tie kilečká...Dominik má 142cm a 30kg ☹
a nechci vedieť pôrodné váhy...4150g,4040g a 4300g...no radosť žiť 😝 😝 😝

bodka13
17. jan 2010

ja sa s vami lúčim dievčence ...dobrúúúúúúúúú 🙂

doseti
17. jan 2010

dobrú 🙂 😵 🙂

cica13
17. jan 2010

Hasli...ty tulacka....si sa nam zatulala.... 😀 😀 😀

Doseti...aj filip mal porodnu vahu 4110g a teraz je stvrtak a vazi 27 kil 😀 chudy je jak soletka 😅

doseti
17. jan 2010

no veď aj môj je štvrták...a je tiež vychudnuty...po ocovi,ten mal problem cely zivot pribrat az teraz sa mu podarilo ako sedká za volantom...za 2 roky pribral 10 kg...

idem uz spat ahojte 🙂

hasleerka
17. jan 2010

divečence idem aj ja .. ráno vstávame ... mm zobudiť do práce a potom vychystať detičky

ráno budem periny prezliekať a prať, proste pracovný pondelok

doseti
17. jan 2010

😔 😔 😔

andreah70
18. jan 2010

dobré ránko hviezdy 🙂
i keď vidím že vy ste tu už ráno boli 😀 😀

andreah70
18. jan 2010

som si vás prečítala tak môžem ísť pracovať a vidím že som vám aj večer dobrú noc dala, len je to záhada lebo ja som večer na PC nebola, ale to asi Nika robila si prezentáciu na mojom PC, ale pekné od nej aspoň vás pozdravila, ale mohla sa aspoň podpísať 😀

hasleerka
18. jan 2010

dobré ráno dievčence PB hlási zasnežené ... andy aká šikovná úž v práci ... ja si idem práve kávičku zaliať kto sa pridá

bodka13
18. jan 2010

dobré ráno 🙂 ....Nitra hlási nasnežené a ešte stále sneží 😵 😵 😵

iwusska
18. jan 2010

dobre ranko 😵 u nas nesnezi, ale trochu snieziku nam ostalo
hasli kavickujeme spolu?
bodecka avoj 😵 som ta davno nevidela ☹ 🤐

bodka13
18. jan 2010

Iwus 😵 😵 😵 ...ani ja teba ☹ 😢 ...idem teraz do mesta kaderníčke ...potom pozriem či ste tu 😉

hasleerka
18. jan 2010

iwuska jasné, ved mi tuším pijeme dokonca aj rovnakú ... bodečka akosi nechce

idem babulky do mesta, mamina mi ide kúpiť hodinky ... mám doma poklad 😵 😵 😵

iwusska
18. jan 2010

ste sa obidve rozbehli do mesta 😀 tak hasli dobre nakup a bodecka nech si spokojna so skraslenim 😵

renka9
autor
18. jan 2010

ahojte 😵
TT hlasi veeeela snehu a huste snezenie 😉 😉 😉 , ale...kvapka nam zo strechy, cize sa to aj topi ☹ ☹ ☹

dnes sme isli do skolky na sankach, ako sa Angelika vytesovala 🙂 🙂 🙂

doseti, ja varim tiez sladku ryzu, ale neprihori, a to ju ani moc nemiesam. musis dat viacej vody, a mleika menej, a poriadne osladit 😉 😉 😉

a kripicu varim od oka, a skoro vzdy je dobra, ked sa podari hustejsia, tak dolejem mlieko, vzdy mi to vyde na 3- 4 tanieriky. Nikdy som to neskusala merat 😀

iwusska
18. jan 2010

reni ahoooooj 😵 dodatocne Kristinke vsetko najlepsie k meninkam, hlavne nech sa jej dari v skole a je zdravucka cmuuuk 😵
a co sa tyka krupice, ja ju tiez varim od oka, ked nasypem krupicku do mlieka, pomiesam ju vareskou a ked ju vytiahnem pozriem sa kolko na nej ostalo bodiek / krupicky / nemalo by ich byt moc husto, vtedy sa urcite vydari 😝 😀

doseti
18. jan 2010

ahojte,aj u nás je už sneh,síce málo ale poteší a je celkom teplo len 0 st.C 🙂

cica13
18. jan 2010

Haloooooooo 😅

Petrzalka hlasi, ze prisli Vianoce http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a398257/00000064 to sa malokedy stava, ze tu mame sneh... 😀 😀

Andy....mne to bolo hned vcera divne, ze si tu ani nebola, a uz si davala dobru noc......som ta aj na skype nevidela ani na FB 😒

cica13
18. jan 2010

...a stale snezi ako dive.....ale tiez sa to bude asi topit, lebo mam na balkone 1 stupen ☹

emily333
18. jan 2010

pekne predpoludnie vy ste sa dnes rozpisali riadne a ja si robim referaty do skoly aj ked zajtra nejdem no aspon poslem po spoluziacke nech mam pokoj 😉