Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
12. jún 2009

Ivi......to mas pravdu, ze uz sa tu pomaly nepomestime.....ale neboj, kupovali sme to s tym zamerom, ze to ide na zahorie na dvor...... 😵 😵 😵

No idem od vas, ideme vedla k rakuskym susedom.....dochadza mi mlieko pre Davida, tak ideme trosku pominat ecka......a potom budem makat, zehlit a balit Filipa, zajtra odchadza do skoly v prirode....

Zatial papa 😉

emily333
12. jún 2009

iwus pa pa ja sa chystam tiez do mesta ale oz okolo jednej 😉

iwusska
12. jún 2009

cicuš papa 🤐
emily ale ja nikam nejdem 😀

renka9
autor
12. jún 2009

cica, cmucikovi to slusiiii 🙂 , spokojne a sikovne dieta 😉

aj u nas je kosa...
pijem kavu, idem ustlat, upratat, a venovat sa sebe 😉 , lakovat nechty, potom kadernicke a tak 😀

emily333
12. jún 2009

iwus aspon vidis ze na teba myslim 😀 😀

iwusska
12. jún 2009

emily 😵 😵 😵 🤐 🤐 si zlatko že na mňa myslíš 😀
reni a hodíš aj foto ???? 😉

hasleerka
12. jún 2009

renka peknú zábavu na stretku ,,, to je to zo školy? ... tak ja idem do mesta, papa

emily333
12. jún 2009

babenky urobila som si kavicku kto si da zo mnou 😉

tatolu
12. jún 2009

Ja som ju práve na ex vypila 😉
Robím nakoniec sviečkovú.

Iwu aj tu sa iba tak zatvárilo, že dášť. Dve-tri kvapky a fuk preč.
Ale pršalo v noci, takže tu polievať netreba 😉

emily333
12. jún 2009

tatolu si sikovnaaa a este dopijam a rozmyslam nad varenim ze mam zemiaky a k tomu uz len nejake mesko 🙂

iwusska
12. jún 2009

tatolu šak sme nejaké krajanky, tak aj počasia máme rovnaké 😀 ja robievam sviečkovú len v nedeľu 🙂 ty si ich doma dobre rozmaznávaš 😀

aadula
12. jún 2009

vdiím, že to leto nám nejak nechce prísť a všade sa ochladilo a naše decembrovky dnes idú na Oravu na stretko veľké...nám sa nepodarilo ísť...no čo už

sa musím od rána malému venovať, v kuse na mne visí..skladáme kocky..teraz doniesol knižku a musíme zvieratká ukazovať

iwusska
12. jún 2009

adulka ahooooj, a nebuď smutná.....vieš aká musí byť v Lesnej zima?....a gratulujem k synovcovi, ale poviem ti že má úžasné miery, švagrinká mala čo nosiť 😀

aadula
12. jún 2009

iwuška veru mala...ale ona je také tintítko...len brucho bolo vidno..zo zadu ani moc nie, že je tehu 😀 len mi je ľúto, že drobca budem len z fotiek vidieť zatiaľ...keďže je v nemecku

cica13
12. jún 2009

Cafte, uz som doma.....o chvilu dojde Filip, a mozeme zacat balit...ten sa uz nevie dockat... 😵

iwusska
12. jún 2009

povedz jej nech ti ho ukáže cez web kameru 😀 a ako sa narodil, sekciou?

aadula
12. jún 2009

cica ahoooooooooooj 🙂 dobre ste pokúpili?

iwuška ešte nekúpili webku 😠 , dúfam, že to rýchlo napravia...nie normálne rodila 😝

aadula
12. jún 2009

vidím, že sme tu zas do trojky 😀

cica13
12. jún 2009

Aduli...to co som potebovala som nakupila....a samozrejme, ze som do kosa prihodila aj nieco navyse 😀 😀 😀

aadula
12. jún 2009

cica..ale človek sa potom cíti tak spokojnejšie..teda aspoň ja ..po nákupe myslím 😀

iwusska
12. jún 2009

čafte v trojke 😀 😀 😀 😀

cica13
12. jún 2009

Aduli, presne tak.....potom vybalujem a tesim sa z hocijakych prkotin, co tam kupim a u nas ich nemaju.... 😀 😀 😀

bodka13
12. jún 2009

ahojte herečky 🙂 ...úspešne som zvládla "stk" a až na drobné závady som schopná prevádzky 😀 😀 😀
idem čítať nech viem k akému synovcovi mám blahoželať adulke a čo cica zase vybaľuje a balí a v akej trojke je iwka 😕 😀

iwusska
12. jún 2009

bodkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 všetky sme v trojke 😀 😀 😀 si bola na stk? 😉

bodka13
12. jún 2009

sa mi tam podarilo konečne vytrepať 😀 😀 😀 ...ale taký dobrý ujo doktor,že pohoda...skontroloval,potešil 🙂 aj nepotešil 😒 a keď do 2 týždňov nezavolá,tak kontrola o pol roka a stk zase o rok 😀 😀 😀

bodka13
12. jún 2009

😕 som utrpela šok 😕
idem dočítať čo ste klábosnicovali a neverím vlastným očiam 😕 ...zapísaných 6 strán,som sa zľakla že niekto ostatné vymazal...a až potom ma trklo že sme v trojke 😀 😀 😀 ...no načo som to ja predtým myslela 😔 😀 😀 😀

emily333
12. jún 2009

ahojte u nas zas leje 😠 na obed nam vypli elektriku ☹ javascript:addEmoticon('☹','vBody')

bodka13
12. jún 2009

to čo je s tým koňom 😕...sa mu nejako nechce 😠
😕 nikto...a tom som sa chcela pochváliť že som bola u kaderníčky,nech mi šediny zamaskuje...celkom sa jej to podarilo 🙂 len takúto farbu som ešte nikdy nemala...dúfam,že MM nebude hľadať svoju"starú"ženu 😀 😀 😀

emily333
12. jún 2009

aj mne hapruje kon a aku faru mas, 😉

hasleerka
12. jún 2009

ahojte, potrebujem radu ... v nedelu idem ku kámoške, jej syn má národky, a pri tom robí aj krštiny druhému synovi, a tomu neviem čo doniesť ... nechcem kupovať oblečko, ani hrkálky, toho má dosť po prvom synovi, idem dať peniažky do perinky ... ale to sa mi zdá zase také neosobné, čoby som mala ešte doniesť?