• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
adulka neboj, hádam vás už nebude treba infuzkovať, dobre sa vyspite
23. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: čo to čítam ...na Samka sa zase prilepila nejaká hnusná choroba :angry: ...po injekcii by malo byť dobre Adulka,aspoň našim vždy pomohla

prišla som vás aspoň pozdraviť a idem dospať noc :wink: :grinning: :grinning: ...asi starnem...inak na plese bolo super :dizzy_face: budú aj fotky
23. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodecka cauko..cakame fotecky

adulik :frowning2: :frowning2: :frowning2: nemam slov..znova chorobka??chudatenko nase malinkate??Tiez by som asi ostala s nim doma aspon kym do MS nepojde.Nech si otuzi imunitu :frowning2:
23. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: ahoj Lilu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne sa vyhaji potom napises zazitky..idem aj ja..dobru nocku a chorobkam uzdravujuce bosteky..cmuky cmuk :astonished: :astonished:
23. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiež končím, lebo už mám nervy na ten internet, všetko dlho hladá, padá to ... idem haji, dobrú nôcku všetkým
23. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/hotel/horna-marikova/5754/objekt-detailne.htm aj toto je celkom fajn, ale to rozlozenie izieb.... :confused: to je trosku blbe
23. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:Cicuš

:grinning: :grinning: ty si aká vytrvalá hľadačka :wink: ...a aké sú tam ceny
23. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/hotel/nemecka/5062/objekt-detailne.htm

Co je ty plesova tanecnica??????? Si dnes drochmala, ked si nase deti pisali na FB???? :dizzy_face:
23. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...ved ceny tam mas napisane ......smerom dole chod!
23. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, čaute.

Adulka hádam noc prebehne v poriadku :pensive:

My sa tiež trošku trápime. Tomi má od včera večera striedavo vysoké horúčky. Čipkom znížim na 5-6 hodín a potom znovu do 39.
V piatok mu diagnostikovali genetickú chybu vývoja predlaketných kostí. Už nemôže úplne vystrieť rúčku v lakti. Rastom sa to môže zhoršiť tak, že bude potrebná operácia. Zatiaľ nič bližšie nevieme :unamused:

A čo to čítam? Ideme na stretko?
23. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj moja :grinning: :grinning: :grinning: veď ja na to ani poriadne nemvidím :grinning: :grinning: :grinning: mám nejaké unavené oči :grinning:

Tatolu ...aj Tomíkovi želáme skoré uzdravenie :slight_smile:
23. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
ZV hlási mrazivo :wink: Brrrr
24. jan 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeeeeeee ranko,BA hlasi zimisko :wink:

tatolu drzim palceky,nech to tomikovi vsetko dobre dopadne :slight_smile:
24. jan 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , noc sme prežili bez vrackania..síce mal trošku zvýšenú teplotu, ale len nad 37 :slight_smile: Do polnoci plakal...sa pýtal v kuse dookola..mama.../mama je tu a ľúbi ťa/ ..oco.../oco je v robote/ obota...áno v robote...Paťka? /paťka spinká/ ..tata? /starká doma spinká/ ...ato .. /auto vonku dole spinká/ :grinning: po polnoci zaspal...ale o pol piatej bol už hore..a teraz robí zlotu...rozžok mi tu rozmrvil...tak som už vysavala :sweat_smile: ...kocky porozhadzoval..tak hádam bude ok..možno naozaj len pokazený žalúdok..ale som rada, že sme odišli na pohotovosť a dostal injekciu :wink:

tatolu, zlatinko malé....tie teploty sú tiež pliaga...a oni ti ani do kolektívu nechodia...teraz sú tie virozy také rôzne zmutované, že hrôza :angry:
24. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko MI ma slnecno ale mrazivo :wink:
24. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
cica, marikova je fajn, celkom sa mi pozdava, len detske ihrisko je 1 km odtial...co zas nieje az tak daleko :sweat_smile:
a ta nemecka :unamused: , to sa mi nejak nepozdava :unamused:

fuha, tatolu, a to Tomaskovi zistili az teraz ? :fearful:
adulka, som rada, ze Samulkovi je lepsie, myslela som na vas... :wink:
24. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko ranko ranecko..u nas riadne mrazive
Tatolu :confused: :frowning2: preco im tak dlho trvalo diagnostikovat take dolezite??a co teraz?da sa to liecit?ci len operacia?

chorobky nase drzkajte sa..snad sa uz polepsi.
24. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dovarat..dnes bude kacka..mnamky mnaaam
24. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toto sa mi neskutocne paci, a dobra cena mimosezona 8€, ibaze je to len pre 26 osob :unamused:
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/privat-alenka-demanova-liptov
24. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dborý deň dievčence ... podte k obedu, bravč. roštenka a kaša ...
24. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica čo má zlé tá mariková, musím kuknúť čo sa ti nepáči na izbách ... lebo to by sa mne páčilo, to je kúsok odo mňa :grinning:

tak je dobre že Samko už lepšie ... aj Miška vyzerá dobre, v noci už teplotu nemala
24. jan 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este obedujete? my mame ryzu a mesko a k tomu barackovi kompot :wink: poobede idem z neterkami na kavu :dizzy_face:
24. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, toto vam mozem iba vrelo odporucit :wink: :wink: :wink: , boli sme tu uz 2x, prvy krat este za slobodna :grinning: , no ked sme tu boli, nebola tu este ani herna, ani sauna, jakuzi, ani detska herna :wink: , tak som teraz milo prekvapena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , a je to v nadhernom prostredi, mili majitelia :slight_smile: ...len je to trosicku dalej :unamused: , asi 20km za Popradom.
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-sabina-vernar
24. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka je to pekné, len škoda že tam nie je vlastná kuchyňa
24. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hasli, to som si prave aj ja uvedomila, ze tam nie su kuchynky :unamused: ...hmmm, tak nic :unamused:

aj toto je OK, a dobra cena, s kuchynkou, len neviem tiez to zlozenie izieb :unamused:
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/chata-kamilka-oscadnica
24. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni.....ta oscadnica vyzera supis...... :dizzy_face:
24. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak tá oscadnica u mňa vyhráva na plnej čiare, ja milujem také drevené ... aj izby vyzerajú super ... lenktovie čo okolie ???

cicuš ideš sa teda podujať na to vybavovanie???
24. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no píšu že vraj je tam aj detské ihrisko
24. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli...ty mas lepsiu hubu, vybav ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok