Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
23. jan 2010

adulka neboj, hádam vás už nebude treba infuzkovať, dobre sa vyspite

bodka13
23. jan 2010

😕 čo to čítam ...na Samka sa zase prilepila nejaká hnusná choroba 😠 ...po injekcii by malo byť dobre Adulka,aspoň našim vždy pomohla

prišla som vás aspoň pozdraviť a idem dospať noc 😉 😀 😀 ...asi starnem...inak na plese bolo super 😵 budú aj fotky

lilu18
23. jan 2010

bodecka cauko..cakame fotecky

adulik ☹ ☹ ☹ nemam slov..znova chorobka??chudatenko nase malinkate??Tiez by som asi ostala s nim doma aspon kym do MS nepojde.Nech si otuzi imunitu ☹

bodka13
23. jan 2010

🙂 🙂 ahoj Lilu 🙂 🙂 🙂

lilu18
23. jan 2010

pekne sa vyhaji potom napises zazitky..idem aj ja..dobru nocku a chorobkam uzdravujuce bosteky..cmuky cmuk 😲 😲

hasleerka
23. jan 2010

no ja tiež končím, lebo už mám nervy na ten internet, všetko dlho hladá, padá to ... idem haji, dobrú nôcku všetkým

cica13
23. jan 2010

http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/ho... aj toto je celkom fajn, ale to rozlozenie izieb.... 😕 to je trosku blbe

bodka13
23. jan 2010

🙂Cicuš

😀 😀 ty si aká vytrvalá hľadačka 😉 ...a aké sú tam ceny

cica13
23. jan 2010

http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/ho...

Co je ty plesova tanecnica??????? Si dnes drochmala, ked si nase deti pisali na FB???? 😵

cica13
23. jan 2010

Bodecka...ved ceny tam mas napisane ......smerom dole chod!

tatolu
23. jan 2010

Caute, čaute.

Adulka hádam noc prebehne v poriadku 😔

My sa tiež trošku trápime. Tomi má od včera večera striedavo vysoké horúčky. Čipkom znížim na 5-6 hodín a potom znovu do 39.
V piatok mu diagnostikovali genetickú chybu vývoja predlaketných kostí. Už nemôže úplne vystrieť rúčku v lakti. Rastom sa to môže zhoršiť tak, že bude potrebná operácia. Zatiaľ nič bližšie nevieme 😒

A čo to čítam? Ideme na stretko?

bodka13
23. jan 2010

jááj moja 😀 😀 😀 veď ja na to ani poriadne nemvidím 😀 😀 😀 mám nejaké unavené oči 😀

Tatolu ...aj Tomíkovi želáme skoré uzdravenie 🙂

tatolu
24. jan 2010

Dobré ránko 😉
ZV hlási mrazivo 😉 Brrrr

zuzadlo
24. jan 2010

breeeeeeeee ranko,BA hlasi zimisko 😉

tatolu drzim palceky,nech to tomikovi vsetko dobre dopadne 🙂

aadula
24. jan 2010

ahojte 🙂 , noc sme prežili bez vrackania..síce mal trošku zvýšenú teplotu, ale len nad 37 🙂 Do polnoci plakal...sa pýtal v kuse dookola..mama.../mama je tu a ľúbi ťa/ ..oco.../oco je v robote/ obota...áno v robote...Paťka? /paťka spinká/ ..tata? /starká doma spinká/ ...ato .. /auto vonku dole spinká/ 😀 po polnoci zaspal...ale o pol piatej bol už hore..a teraz robí zlotu...rozžok mi tu rozmrvil...tak som už vysavala 😅 ...kocky porozhadzoval..tak hádam bude ok..možno naozaj len pokazený žalúdok..ale som rada, že sme odišli na pohotovosť a dostal injekciu 😉

tatolu, zlatinko malé....tie teploty sú tiež pliaga...a oni ti ani do kolektívu nechodia...teraz sú tie virozy také rôzne zmutované, že hrôza 😠

emily333
24. jan 2010

dobre ranko MI ma slnecno ale mrazivo 😉

renka9
autor
24. jan 2010

ahojte 😵
cica, marikova je fajn, celkom sa mi pozdava, len detske ihrisko je 1 km odtial...co zas nieje az tak daleko 😅
a ta nemecka 😒 , to sa mi nejak nepozdava 😒

fuha, tatolu, a to Tomaskovi zistili az teraz ? 😨
adulka, som rada, ze Samulkovi je lepsie, myslela som na vas... 😉

lilu18
24. jan 2010

ranko ranko ranecko..u nas riadne mrazive
Tatolu 😕 ☹ preco im tak dlho trvalo diagnostikovat take dolezite??a co teraz?da sa to liecit?ci len operacia?

chorobky nase drzkajte sa..snad sa uz polepsi.

lilu18
24. jan 2010

idem dovarat..dnes bude kacka..mnamky mnaaam

renka9
autor
24. jan 2010

toto sa mi neskutocne paci, a dobra cena mimosezona 8€, ibaze je to len pre 26 osob 😒
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/privat-alen...

hasleerka
24. jan 2010

dborý deň dievčence ... podte k obedu, bravč. roštenka a kaša ...

hasleerka
24. jan 2010

cica čo má zlé tá mariková, musím kuknúť čo sa ti nepáči na izbách ... lebo to by sa mne páčilo, to je kúsok odo mňa 😀

tak je dobre že Samko už lepšie ... aj Miška vyzerá dobre, v noci už teplotu nemala

emily333
24. jan 2010

este obedujete? my mame ryzu a mesko a k tomu barackovi kompot 😉 poobede idem z neterkami na kavu 😵

renka9
autor
24. jan 2010

baby, toto vam mozem iba vrelo odporucit 😉 😉 😉 , boli sme tu uz 2x, prvy krat este za slobodna 😀 , no ked sme tu boli, nebola tu este ani herna, ani sauna, jakuzi, ani detska herna 😉 , tak som teraz milo prekvapena 🙂 🙂 🙂 , a je to v nadhernom prostredi, mili majitelia 🙂 ...len je to trosicku dalej 😒 , asi 20km za Popradom.
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-sab...

hasleerka
24. jan 2010

renka je to pekné, len škoda že tam nie je vlastná kuchyňa

renka9
autor
24. jan 2010

no hasli, to som si prave aj ja uvedomila, ze tam nie su kuchynky 😒 ...hmmm, tak nic 😒

aj toto je OK, a dobra cena, s kuchynkou, len neviem tiez to zlozenie izieb 😒
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/chata-kamil...

cica13
24. jan 2010

Reni.....ta oscadnica vyzera supis...... 😵

hasleerka
24. jan 2010

no baby tak tá oscadnica u mňa vyhráva na plnej čiare, ja milujem také drevené ... aj izby vyzerajú super ... lenktovie čo okolie ???

cicuš ideš sa teda podujať na to vybavovanie???

hasleerka
24. jan 2010

no píšu že vraj je tam aj detské ihrisko

cica13
24. jan 2010

Hasli...ty mas lepsiu hubu, vybav ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀