• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
no mario ja prejdem asi cele slovensko ky sa k vam dostanem :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, ved ty rada vandrujes......budes mat aspon spoznavaci zajazd po Slovensku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste vybrali??kte to?pri Cadci?/tam hadam aj v lete bude sneh :grinning:
24. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som zúfalá ako sa odtial dostanem, to je hrozné ... asi musím niekoho vybaviť čo ma zavezie a príde pre mňa
24. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, ta oscAdnica je uzasna, len dufam, ze tam budu take iste navlecky na perinach ako maju na foto :grinning: :grinning: :grinning: , som zavisla na peknych navleckach :grinning: .
24. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ja a hubu, ved ked volám s tebou, tak len počúvam :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli....nerob sa...ja pocuvam, ked volam s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A ako sa tam dostanes? Ved pojdeme asi viaceri cez PB, tak si vas do aut podelime :dizzy_face: Neboj, dopravime ta tam.....

Reni.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hasli, my budeme mat jedno volne miesto v aute :sweat_smile:
24. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, cica to by nebol zlý nápad, každému do auta natlačím jednu osôbku, ved pôjdete všetci cez PB, prípadne zbehnete z dialnice, to nie je daleká zachádzka
24. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tu mate o tej chate viacej, myslim, ze aj vonku sa nam to bude pacit :wink:
http://www.kamilka.sk/index.php
24. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, aj my budeme mat 1 volne miesto a ak nahodou bude Filip v skole prirode, tak 2 miesta volne :grinning: ale kufor mame dost velky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo ste vybrali? :slight_smile:
24. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni...je to perfektneeeeeee....len ako sa podelime do tych apartmanov...ked jeden apartman sa sklada z 2ky a 3ky izby? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli ahooooooj, som rada, ze Samkovi je uz lepsie, mozno mu len vcera nieco nesadlo..... :frowning2:
24. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je tam 7 apartmanov, kolko nas je vlastne rodin???? hlaste sa :wink:
24. jan 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vlastne to bude s nami horšie, pretože potrebujem dve miesta, nakoľko by Miška sama bezo mňa nešla, Zuzku som už práve ukecala ... takže by musela byť nejaká reorganizácia sedadiel v PB, prípadne cica čítam, že budete možno mať dve miesta voľné ... no ved už to nejako hádam zvládneme

idem robiť bábovku trojfarebnú, ked sa podarí prídem ponúknuť :wink:
24. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
renka
cica
haslerka
adulka
andy
iwus
cica
emily
bodka
tatolu...koho som zabudla?????
no aj tak nas je az 10 :unamused: :unamused: :unamused:
24. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja budem mat 2miesta ale asi mm odpadne tak tri :grinning: este som mu to nepovedala nie je este spravna situacia :wink:
24. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 10 rodina naratala.....my, Lilu,Zuzadlo, Bodka, Adulka, Renka, Andy, Emily, Hasli, Iwuska.................hlaste sa na koho som zabudla :grinning:
24. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá kamilka sa mi páči...a v Oščadnici mám jednu kamošku..čo sa tam odsťahovla odtiaľto :wink: a v podstate to je super..že si tam vieme sami variť...tým pádom je strava lacnejšia...či myslíte, že by sme si úplne sami varili tam?
24. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, ja som zabudla na Tatolu a ty na Zuzadlo...takze 11 rodin :grinning:
24. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzadlo ste zabudli
24. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli....co varit.....grilovat sa bude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som zabudla zuzadlo, a ty tatolu :grinning:
24. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru varenia mame doma dost :grinning: idem sa ja chystat na kavu tak pa pa :wink:
24. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kavco sa podava..ideme ku kamoske..tesim pevie vyyyborne zaaakusky po tej nasej....kacke.... :grinning:

tak ste sa uz na sto perc.rozhodli??
24. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.travelguide.sk/svk/ubytovanie/horsky-hotel-fortuna_50151_0_1.html
tento hotel teraz prenajíma mm kolegyňa..si to teraz pred vianocami zobrali do prenájmu....ešte sa jej skúsi opýtať či by nedala nejakú zľavu...a čo tam všetko je..lebo veľmi obrázky na netíku som nenašla
Reniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
lilu, neviem, asi sa nepomestime :wink: , to su apartmany 2+3..., a je ich tam 7, my potrebujeme 10
24. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok