Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
25. jan 2010

no a ked sme uz pri nasich vyskach,ja mam 171 🙂 a vazim 62kg 🙂

iwusska
25. jan 2010

a ja mam 170cm a vahu neprezradim 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
25. jan 2010

iwus 😀 😀 ,ja som si vahu este trufla,ale ostatne miery radsej nie🙂

hasleerka
25. jan 2010

ja váhu tiež neprezradím, ale šak ked ma uvidíte aj tak si domyslíte že nemám 60kg ... ale no a čo, hlavne že ma nohy nosia ...

idem do mesta, večer opäť doriešime chatu papa

cica13
25. jan 2010

Ja tiez neprezradim........este to by chybalo......ved Iwus ma videla 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
25. jan 2010

cicus videla som ta 😵 😵 😵 a neni to take hrozne ako furt prezentujes 😵 a ty si ma tiez videla 😀
hasli do stretka na sebe este popracujeme 😀

zuzadlo
25. jan 2010

aj tak nam bude dobre 😉

cica13
25. jan 2010

Filipa som zmerala...ma 137,5 cm......hold.....nema byt po kom vysoky ☹

iwusska
25. jan 2010

cicus neboj, este sa bude na teba divat zvysoka 😀

cica13
25. jan 2010

Ivi, neviem, neviem......sak si videla ako jedava 😠 😠 😠

iwusska
25. jan 2010

ale nepozeraj ako jedava ale co 😀

andreah70
25. jan 2010

dnes sa tu tušim povinne miery hádžu 😀 😀 😀

takže ako čítam tak sa zdá že ja som zatiaľ z vás najvyššia mám 176 cm, ale určite nie som najchudšia 😀 mám okolo 67-68 kg

iwusska
25. jan 2010

andy mas vysku na modelku 😀

zuzadlo
25. jan 2010

no andy dobreeeeeeeee 🙂 ,na vysku mas velmi dobru vahu 😉 ,ale co tam po postavach, hlavne je co ma clovek v srdci 😉

aadula
25. jan 2010

ahojte, mne sa večer nedalo sem dostať..mi stránku nechcelo načítať 😠

slonisko, gratulujem aj ja sloníčatku 😵

baby tá severanka..mne sa vidí, že tam boli decembrovky vlani a tam nie je nič na vonkajšie grilovanie..takže fakt tá očšadnica je dobrá 😉

hašli...tak nás daj že 2+prístelka..dobre píšem?

a kto sa pridá s nami do apartmánu ? bodečka nechcete trojku? a boli by sme spolu...len zas aby malý nebudil deti 😒

arabeskanebeska
25. jan 2010

Ahojte, votriem sa vam do temy, prosim vas pomozte mi, aky mate na to nazor? J Mozem povazovat za menzes velmi slabe krvacanie? Take slabe, ze mi bohate staci intimka. Nie je to spinenie, je to krv. Mam taketo slabulinke krvacanie uz druhy den, prislo to nacas, ako mal prist menzes, ale taketo mega slabe. Nemam ani bolesti, co som zvykla mat ani prsia ma nebolia, co ma zvyknu pred menzesom, navyse mne zvykne stale meskat. Teraz prislo nacas, ale taketo cudne...prechladena nie som, je pravda, ze som mala stresy-skusky. Ale som nespokojna, ze co sa to deje ☹ dakujem

zuzadlo
25. jan 2010

arabeskanebeska, to mas pravdu, ze to patri do inej temy,ale odpoviem ti,moze to byt cokolvek, ak nemas teliesko, tak ako ja s iwus 😀 ,kde nam naozaj je na intimnku,ale inak to moze byt tehotenstvo-gravidita 😉 ,ak nie si prexchladbnu ta,nemas bolesti a podobne ako pises, tak to moze byt jedna z moznosti, prave takto sa to teraz pred tromi mesiacmi stalo mojej svagrinej, papa 😉

arabeskanebeska
25. jan 2010

zuzadlo a ona normalne krvacala ako pri menstruacii a aj tak bola tehu?

zuzadlo
25. jan 2010

tak ako ty,slabsie,ale nemala svoje bolesti brucha ani pras,teraz cakaju babatko, takze ak chces mat istotu, kup si tehotensky test a vyskusaj,ale toto naozaj nepatri do tejto temy

zuzadlo
25. jan 2010

arabeskanebeska,tu si najdi temu 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/group.php?vGrou...

lilu18
25. jan 2010

sa tu rehliiim 😀 😀 😀 ..mierky ste hadzali aby ste sa na stretku spoznali?? 😀 ..Ako citam tak ja som z vas naj..najsammensia 😀 😀 😀 ale nevadi aspon viac miesta v aute bude sa lepsie potlacime 😀

aadula
25. jan 2010

lilu ..ja bude masi najsaväčšia ..váhou 😀 , tak radšej miery ani nepíšem 😀 😀 😀

tatolu
25. jan 2010

😀 😀 😀 mňa ste s výškou netromfli - 180 😉 , a bežím sa odvážiť 🤐 😀

lilu18
25. jan 2010

som v tom ehote zabudla zapriet..slonisko vsetko naj slonicatku..cmuuk 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

zuzadlo
25. jan 2010

tatolu 🙂 ,ved si budem musiet dat ku tebe stokerlik 😀 😀 ,aby som na teba videla 🙂

lilu18
25. jan 2010

tatolu.. 😕 😕 😕 budes nam kufre do vrchnych skrin podavat.. 😀 si sa nemala priznavat ze si chiodiaci rebrik 😀 😀 😀

lilu18
25. jan 2010

aduylka a ty si zase nenamyslaj..si tu prihadzujete a ja uberaaam.. 😀

lilu18
25. jan 2010

tatolku cakaaam..

aadula
25. jan 2010

tatolu...fíha..ty si riadna výška 😕 😉 hotová modelka 🙂

tatolu
25. jan 2010

odvážená som 😉