Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
25. jan 2010

tatolu, tak už si vážená? 😉 😀

lilu18
25. jan 2010

aaa??

zuzadlo
25. jan 2010

sa tu rehnim ako cakate netrpezlivo na tu vahu 😀 😀

aadula
25. jan 2010

lilu a gratulujem k škôlkarke 😵 😵 😵

lilu18
25. jan 2010

adulka dakujeme..sa tesiim i ked je to zatial len na poldna

aadula
25. jan 2010

lilu, pol dňa bude zo začiatku určite lepšie ako celý...aj na jej imunitu 🙂

hasleerka
25. jan 2010

iwus a ty sa chceš stratiť do stretka, ked chceš na sebe pracovať???

lilu vieš ako sa hovorí, dobrého málo býva a ked sa ti chcem natlačiť do auta, ja zaberám miesto za 1,5 😀 😀 😀

no teda tatolu, tak to vyťahujem mamine staré štokle nech sme zoči-voči 😀

hasleerka
25. jan 2010

lilu a máš aj robotu či budeš ešte doma,???

aadula
25. jan 2010

hašli, takých, že za 1,5 osoby som aj ja 😀 😀 😀 my si budeme musieť požičať auto od môjho otca..na našom by sme asi nedošli 😀

lilu18
25. jan 2010

haslerka..nemam a iste bude viac doma ako v Ms..aspon 1 rok s trym ratam..inak aj pre mna vynuraj stokre a 2x vyssie 😀

adulka ano aj ja si myslim..ac samko je uz ok?

hasleerka
25. jan 2010

baby a akú máme predstavu o strave ... dáme nejaké euráče do banku a pôjde sa na spoločný nákup na opekačku ... a budeme variť guláš či???

aadula
25. jan 2010

lilu ja mám jedny také vysokánske, čo som na svadbe mojej mala 😀 😀 nechápme ako som v nich vydžrala do polnoci tancovať 😀 😀 a samino je hrozne umrnčaný...vrackať nevracká, ani teplotu nemá, len sa dnes ocinovi hrozne pokakal..až na sedačku preletelo....tak musel šurovať 😅 a má také divné lepkavé soplíky...zajtra idem s ním dr. na kontrolu 😝

aadula
25. jan 2010

hašli, ja si myslím, že raňajky by aj mohli byť ...alebo si v tých potravinách čo tam sú poblíž nakúpime? a v kuchynke nachystáme? aj tak by sa dalo...a obed...to ktovie či nebudeme rozlietaní ...a večera presne ako píšeš....opekačka... guláš 🙂 teda toť môj návrh

cica13
25. jan 2010

kedze kazdy apartman bude mat kuchynku, tak ranajky kazdy sam.....a potom moze byt ta opekacka.....na to sa mozme zlozit.... 😀 😀
A pre davida si ja nieco ukuchtim, alebo to vyriesim Hippeckami 😀 😀 😀

zuzadlo
25. jan 2010

jasne,ved sa na strave dohodneme 😉

hasleerka
25. jan 2010

a sú tam blízko potraviny ani som veru nekukala ... no chlapi hádam v sobotu doobeda uvaria guláš, a malým deťom môžme nejakú zeleninovú polievku spoločne ...

koľko vám bude asi trvať cesta vám zdola???

aadula
25. jan 2010

hašli, záleží kedy vyrazíme 😀 cca tak 2,5 hodiny

zuzadlo
25. jan 2010

asi tak nejako aj nam a zalezi aj od aut,ci bude uz vela po ceste

aadula
25. jan 2010

hašli a aké sú vlastne ceny? platí sa aj za prístelku?

tatolu
25. jan 2010

70-72

hasleerka
25. jan 2010

zuzi ty rátaj prestávku v PB 🙂

adulka za prístelku sa platí 7€ ak ju použiješ

zuzadlo
25. jan 2010

hasli ,neboj🙂

cica13
25. jan 2010

Hasli, my sme boli z Petrzky v Ziline za 1h 45 min. a u Iwusky hore v Namestove za 2h45min.
......ale do tej Oscadnice je to blizsie 🙂

emily333
25. jan 2010

ahojte nema teraz casu ale neskor si vas precitam 😉 este sa idem do skoly pripravit 😉

zuzadlo
25. jan 2010

emily,desiatu si rob az rano🙂 🙂

tatolu
25. jan 2010

No ak by sme mohli v prípade núdze použiť prístelku, tak sa hlásim do 2 postelovej izby. Neverím, že mm pôjde 😖 . Keďže tam bude viac väčších detí, Luky sa k niekomu prikmotrí a dvojky asi tiež 🤐 😎

zuzadlo
25. jan 2010

no tak ja som pozerala a mm ma vtedy kratky tyzden,takze ideme vsetci 🙂

aadula
25. jan 2010

hašli ..nemáme sa ti nahlásiť nejak cez ip? by si si prípadne nejakú tabuľku urobila 😉 aby si mala prehľad...

hasleerka
25. jan 2010

adulka spisujem si vás ako mi tu píšete a potom vám to pošlem na kontrolu mailom 😉

chcem sa spýtať čiste teoreticky ak by ostala ešte jedna izba, môžem zobrať jednu známu, tiež mamina nad 30, 7ročná dcéra a 4ročny syn??? nevadilo by vám to ...

tatolu ako ich chceš chytro poprikmotrovať 😀 😀 😀

ja cchem 70kíl 😢 😢 😢

emily333
25. jan 2010

uz som tuu idem si vas precitat 😉