Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
25. jan 2010

Jaaaaj Reni...tak na toho som zabudla....aj mu mame nachystat Rad zlazej varesky? 😅

hasleerka
25. jan 2010

no myslím že sa tam stretnú za partia chlapov, fajčiari, pivkári, športiaci ... ani mm v byte nefajčí, poctivo na balkonik chodí

cica13
25. jan 2010

Hasli, uz sme to s Bodkou vymysleli, do toho prazdneho apartmanu pojdu vsetci ti, co chrapu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bodka13
25. jan 2010

len aby ujo Zuzadlo nemal dlhý týždeň,lebo bude na suchom chlebe s vínom 😀 😀 😀 😀

hasleerka
25. jan 2010

andy dobrú, ale už si kludne mohla potiahnuť do zajtra 😀 ... ujo zuzadlo je vo vedúcom apartmáne, ako som ho ja dobre ubytovala, ešteže ste našepkali 😀 😀 😀 ja teda hladom neumriem 😀 😀 😀

také sme zabraté do vybavovania stretka že sme veru reni aj piť zabudli ... šak mi to naozaj na chate dobehneme ... moje deti ešte nevideli mamu opitú 😀 😀 😀

renka9
autor
25. jan 2010

ale ved zuzi pisala, ze ma kratky 😉

bodka13
25. jan 2010

🙂 🙂 🙂 to je super...som to asi prehliadla

tak sa majú načo tešiť Hasli 😀 😀 😀 😀

cica13
25. jan 2010

Hasli neboj, ujo Zuzadlo ide, ma kratky tyzden..... 😀 a ked nie, tak my mu ten tyzden skratime sami 😅

hasleerka
25. jan 2010

dievčence padla , už je zajtra, ideme haji ... papa doobeda ... dobrú nôcku

hasleerka
25. jan 2010

cica ja viem že ide, ved býva vo vedúcom apartmáne 😀

renka9
autor
25. jan 2010

dobru hasli

cica13
25. jan 2010

No podme na kute 😀

Dobru nocku!!!

bodka13
25. jan 2010

dobrúúúú 🙂 a pekné sníčky 🙂

renka9
autor
25. jan 2010

dobruuu, dobruuuu 😵

emily333
26. jan 2010

dobre ranko čitam ze asi som ta sama fajciarka ☹no sa obetujem a sa vam pri tom fajceni o chlapov postaram 😀 😀 😀 a uz mam aj nevestu? jee tak to je super nemusim hladat 😀 uz len aby si mlady padli do oka 😀

andreah70
26. jan 2010

dobré ránko 🙂

emily to bude obeta 😀 😀

aadula
26. jan 2010

ahojte, sa vás tak super číta 😵

mne zas večer nechcelo stránku načítať 😠 už som sa so susedou rozprávala...nejak ide pomaly net..my sme s nimi napojení...musíme vymyslieť niečo nové 😝

bodečka, sa tešíííím 🙂 len dúfam, že Samino bude spať ako v bavlnke 😅

u nás sa choroba asi šíri ďalej, mm ráno vracal..ale šiel do práce, sa mi to nepáči..lebo nakazí kolegov..tí sa budú teda tešiť...ale nedal si povedať... 🤐

my nefajčíme ani jeden, ale mm pôjde asi to toho zvyšného apartmánu, bo chrápe 😀 😀 a to fakt vtedy začínajú MS vo futbale? tak to aby som ešte toho môjho prehovorila..on je veľký športový fanúšik 😝 a jasné, že aj pivkák 😀

slonisko
26. jan 2010

Pekne ranko.dakujem za gratulacie za Lucku.nam stači dvojpostelova izba.čitala som vas ale neviem kedy sa ide

hasleerka
26. jan 2010

sĺonisko už máš veru pridelenú dvojku ... ide sa 11,12,13.6 ... budem posielať mailiky s rozpisom ubytovania a cenou a účtom kde treba zaplatiť zálohu

emily ved kedysi sa to tak robilo: "role dáme dohromady a mladý si zvyknú" 😀

slonisko
26. jan 2010

hasli dakujem 🙂

iwusska
26. jan 2010

krasne slnecne ranko 😵
ako tak vidim, pripravy v plnom prude, supeeeer 😎
a co sa tyka mm tak on je nefajciar, ale pivecko si da a sport nekuka, takze moze miesat gulas 😀
hasli neboj sa, do stretka sa urcite nestratim, ale aspon nejaka cast by sa zisla stratit 😀 zacala som na sebe makat, uz mesiac chodim 2x do tyzdny na taebo a uplne ma to chytilo 😀

aadula
26. jan 2010

iwuška ahoj, tak taebo je makačka 🙂

iwusska
26. jan 2010

adulik avooooj, este si domka?
je to makacka, ale to ja prave potrebujem 😵

aadula
26. jan 2010

iwuška, včera bol mm s malým, dnes som ja...ale už aj mm je zle..len kolega mu nerobí, tak musí potiahnuť dnes..neviem ako to zvládnem..zajtra sa sľúbila mama , že príde k malému...len aj mňa začína žalúdok omínať..ale teraz už neviem či je to nervozita, alebo ma tiež niečo obchádza 😅 a to musím s malým dnes na kontrolu...tak si hovorím, že o takú hodinku sa mi hádam podarí pozviechať

iwusska
26. jan 2010

moja 🤐 drzim palce, aby to bola len ta nervozita 🤐 🤐 ja tiez beham s Ninkou po dr. vcera bola na preventivke, brali jej krv zo zily aj ju ockovali a ked sme tam uz boli, tak som dr. povedala ze ju kazdy den boli brusko, tak jej porobili vselijake vystrenia, aj na sone sme boli...no dufam ze tie vysledky budu dobre 😖....inak mame noveho doktora a poviem ti klobuk dole aky ma pristup k detickam, to ani zeny doktorky nemaju....som rada ze prisiel prave k nam 😵 😵 😵

aadula
26. jan 2010

a ako je Ninka s tou nohou čo je vypaľovali? ... niekedy sú chlapi lepší lekári..ale nie je to pravidlo

iwusska
26. jan 2010

no neviem ako, lebo jej to este neodpadlo 😨 a vcera sme mali ist na kontrolu, ale uz som to nestihala....tak pojdeme az o tyzden...a co sa tyka nasho doktora tak vinimka potvrdzuje pravidlo, on je aj lekar perfektny, ja som ho zazila ked som bola s Ninkou ako dvojrocnou tyzden v nemocnici na infuzkach a tam na mna utobil velmi dobry dojem...na rozdiel od doktoriek

renka9
autor
26. jan 2010

ahojte 😵
ivka, si mi pripomenula ze aj ja mam ist tento tyzden s Kristinku na preventivku 😉 ...skoro som na to zabudla, musim zajtra vybehnut.Pristup nasho pana Dr.je o nicom 😝

aadula
26. jan 2010

ja som sa tiež v našej dr. veľmi sklamala pred tým ako Samka dala do nemocnice... 😠 , ale zatiaľ sme tam ostali

iwusska
26. jan 2010

reni ahooooj 😵 a preco idete az teraz? aj ockovat a na krv idete?
adulik ja si uz vsetkych dr. vyberam, je to hrozne, ale vacsine z nich by som ani zachod nedala umyt, nieto aby som im zverila nase zdravie ☹ 😠