• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
hasli vdaka :wink:
no to je to nase zdravotnctvo :angry: ,som zvedava ako to budu potom riesit,ked tie vyrazky zmiznu :confused:
iwusik ahoj :slight_smile:
27. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli som rada ze vam chuti, aspon si na mna spomenies ked ju budes robit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi ahoj :wink:
tak mm je uz spracovany, tazko som na tom pracovala od druhej do stvrtej v noci :grinning: :grinning: :grinning: a sa ma pytal ze ke pracuju vase polovicky a ja neviem :grinning:
andy daj mu aj fenistil alebo dithiaden ak mas, to je teda sila ze vas nechali tyzden cakat :angry:
27. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusik,ale to pracovanie malo aj vysledok :slight_smile:
27. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi malo :grinning: :grinning: :grinning: vzdy treba vystihnut ten spravny cas :grinning:
27. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas pravdu ivusik :slight_smile: ,ja som ten spravny cas vystihla tiez-nepytala som sa,len som oznamila :grinning: :grinning: a bolo vybavene :wink:
27. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli ,kde si,co vesias pradlo?,ja uz mam vyvesane :slight_smile:
27. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte zmrzlinky :grinning:

Zuzi, ja som myslela, ze byvas v Petrzalke a nie na Sibiri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved ja som o par ulic dalej a u nas na juznej strane -14st na severnej -15 :sweat_smile:
27. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi asi si zle videla a malo byt -12 a nie -21 st. :grinning:
cicus caf :dizzy_face:
27. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale cicus,ja som cupitala do prace skoro rano a bolo -21
27. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je mi to divne, lebo my sme isli spat o jednej v noci a bolo -10......zeby sa tak hrozne okosilo?
27. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus asi mas zly termometer :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stala 4,15 uz na zastavke
27. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi mame zly teplomer, mala by som ho ist reklamovat :grinning: a to mam aj auto reklamovat? Lebo aj auto ukazovalo MM vonkajsiu teplotu -15 :fearful: :fearful: :fearful:
27. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus tm bol rád ked si ho tak dlho prehovárala :grinning:

zuzi krmin rybičky, varím a hrám sa s Miškou
27. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a preco mas Misku doma?
27. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus dáka bola od piatku usoplená, aj kašlala taksom ju nechala preventívne týžden doma, ved ked môžem ... ale pôjdeme sa teraz trošku prejsť, však teplotu nemá a slniečko svieti
27. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam Misenku od stvrtka u nasich tiez kasle a ma sopliky
27. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už si predstavujem ako zakričíme Miška a obe sa rozbehnú :grinning: ... a teploty ste nemali???
27. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli presne na to iste som myslela aj ja :grinning: ale ty mas Misku a ja mam Misenku :dizzy_face:
nie neteplotkovali sme, nastastie
27. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ju Miska ani nevolame :wink:
27. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kjrasavice :slight_smile: Ja mam doma Martina nema teplotu ale kasle a ma nadchu :frowning2:
27. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus ja ju volám všelijako, mišenka, mišička, mišiatko, zlatko , slniečko, proste čo ma v tej chvíli napadne
27. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli aj ja :grinning: :grinning: :grinning: tak to sa fakt budu obidve obzerat :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj Kacenka, tak ste chori? :frowning2: nech mu to rychlo prejde
27. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial len Martin my sme zdrave :wink: a dakujem.Mišenka je už v skolke
27. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie este ju necham u nasich do konca tyzdna, to bude potom tazky nastup do skolky :frowning2:
27. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dve Misicky mame......mne sa Misicka paci...ja by som ju asi len tak volala :grinning: :grinning: :grinning:

Kati ahoj....skore uzdravenie velkacovi :slight_smile:

My mame taku smolu....mali sme ist dnes konecne po 2 mesiacoch do babyfitu ....David je tam aspon so zdravymi rovesnikmi, a ako na just nam v tejto kose nejde auto nastartovat......minuly tyzden nam babyfit zacal konecne po 2 mesacnej prestavke a to bol David chory..... :angry: a teraz to auto, tatulo aj baterku vymlatil a pesi si s nim netrufam, predsa je to len 2 dni co nekasle a mam to takych 30 minut peso a este aj pofukuje :frowning2:
27. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dievčence , polievka dovarená, tak ideme trošku von ... aj ked nemám moc odvahu, kedže je zima, ale potrebueje už čerstvý vzduch ... papa večer
27. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ved ja ju tak vacsinou volam Misicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je smola s tym autom...reklamovat treba a este ani teplomer vam dobre nemera :angry:
27. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš to je smola :frowning2: .velkačovi odovzdam :slight_smile:
27. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež dakedy malu volam myšička
27. jan 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok