• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ciculi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj mi to ide strašne pomali ten mraz nerobi dobre konovi :angry: idem aj ja pod perinku :dizzy_face:
27. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu len ten kôň hnusný mi stále nechce ísť :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte dievčence len tak zkraja hned kukám že zase blbne kôn ... som tu mala návštevu tak až teraz som sa k vám dostala
27. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica celý víkend môžeš potom na tú moju vykríkať mišička :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na mojuuu..mozes ze misicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu presne si to vystihla, my zakričíme a ani jedno sa radšej neobzrie :grinning: :grinning: :grinning:

iwus asi si mi prvá prispela na tie kanáre :grinning: mi prišla večer smska , len som nekukala na účet že kto ... tak babulky berte si príklad :wink:

bodka ja ti dám že nepošleš, ale už aj sadaj k pc a ťukaj internetbanking :angry: :grinning: :grinning:

iwus čím to je ale tá moja tiež piští furt, sused ju dokonca nazval píšťalka ... Zuzka taká vôbec nebola
27. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky chytro píšte mne to konisko vôbec namrzne ... bol tu sused a niečo mi tu opravoval tfuj tfuj až to nezarieknnem
27. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem piiiiiiisat//
27. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, ale Bodka nepovedala, ze nepojde....ona ti iba neprispeje na Kanare :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ved ja píšem že nepošle nie že nepôjde :grinning:
27. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli...ale ani ja ti na Kanare neprispejem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ti na Oscadniu poslem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby opice ... už aj prispievajte :angry: :grinning: ... ako sa dokážete len tak málo tešiť ... ja sa strašne moc, ja dumám žeby som tam už vo štvrtok išla :unamused:
27. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli aj ja som ti už poslala :wink:

mne tento môj blbý pc stále vypisuje či chcem preložiť túto stránku z jazyka chorvátština do slovenčiny :angry: :angry: tak please začnite písať po slovensky a nepíšte po chorvátsky :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobry vecer :dizzy_face:

Angelika sa na misicku teda neozve :unamused: ...my ju tak nevolame :grinning: , ani Kristrinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy.....parada...tak ty uz mas aj chorvatstinu...... :grinning: :grinning: :grinning:

Reni...ani ja nevolam Davida a Filipa Misickou :sweat_smile: :sweat_smile:

Hasli...idem na banking....kolko chces? vela nepytaj...lebo som svorcova :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to preverila, andy od teba prišli ... dík tebe pošlem prvej pohladnicu :grinning:

no ja budem zachvíľu písať ako tatar, sa mi oči dáko miešajú, bol tu sused trošku opraviť pc a so susedkou sme zatial červené vínko sosli ... ony si dali s mm pivečko

možno to má čosi do seba, ale upratal mi pc a fičí zatial fajn
27. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli...neboj, to neni tym, ze ti upratal pC....lebo aj mne ide kon...neblbne...a nikto mi PC neupratal :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani mne nikto nič neupratal :grinning: :grinning: :grinning: ...sama musím doma upratovať :frowning2: :grinning:

o čom ste kvákali?...musím prečítať

Hasli...ja by som sa prosila dať do apartmánu na poschodí vedľa Iwusky a Ciculienky :wink: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, ano...Bodecku chcem mat vedla v apartmane, lebo ujovi Bodkovi som slubila, ze im budem na stenu vyklopkavat ako v pindaku :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby šak to aby sme tie tri apartmány vyniesli ešte hore :grinning: :grinning: :grinning: ... zuzadlo+1, cica+1, bodka+1 a emily+1 hore a dosť

cica sa :grinning: :grinning: :grinning: ako voláš na chalanov že mišička, to by asi bolo blbé :grinning: :grinning: :grinning: iba ak kocúrik

cica prispej ako myslíš a chceš aby som si užívala :grinning:
27. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo kde ste, všetky posielate, to bude zajtra smsiek o pohybe na účte :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu smeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
očuj Hasli a pýtala si sa tej tety v chate že dokedy musíme vypratať apartmány?...na stránke majú že do 10:00hod
27. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno do desiatej pokial tam ide bývať niekto iný, ak nie tak môžme aj do 12-14...
27. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a od kolkej sa tam plánujeme stretnúť?
27. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka....o 8 rano :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pojdeme ai tak, aby David po ceste spal ten obedny spanok
27. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až o 8:00 :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu smejete ale premýšlam že pôjdem už vo štvrtok, ked už takú cestu tak nech tam aj okolie pokukáme
27. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok