• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
no ved 14 teho sa bliži
29. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sme tu Iwušik same
29. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo,je tu niekto?
hasli ,poslala som peniazky
29. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to9to bje co??SUP NA PRVU STRANU :grinning:
29. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,ja som tuuu :wink: ,uz si sa pokusala ukecat mm?
29. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi..ano aj..len teraz som mala ist do skoly a radsej som ostala pozorovat malu ci je ok.. :fearful:
29. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako je s vivkou,dufam, ze nie dalsia chorotka
29. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk uz aj ja som tuuu :wink:
29. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emily :wink: ,ake bolo vysvecko?
29. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivka je len teplejsia mozno nieco nad 37 ma a umrncana..keby ste videli a poculi tu taktiku co som si vymyslela na mm :grinning: :grinning: :grinning:

no ano ake bolo to jankove vysvecko?/bol aj zakusok?
29. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte herecky....... :wink:

Hlasim, ze Filip doniesol na vysvecku same jednotkyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lilu a to co je? Co je Vivi?
Aku taktiku si pouzila?

Idem dat kasu Davidovi a ked ho ulozim , tak sem mrknem :wink:
29. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: čo jankove vysvečko emily nech sa pochváli aké mala vysvečko
:grinning:
29. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,moznolen nejaka viroza
aku taktiku si pouzila na tm?
cica gratulujem:slight_smile:,aj nasi prvaci priniesli same:slight_smile:
29. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus gratulujem pekne oslavte vysvecko

emilyy//kde siiiiiii??? :grinning:
zuzi andy ste zvedave co??ale nie ze to pouzijete aj vy :grinning: :grinning: som mu povedala len tak mimochodom ze idem babam napisat ze nejdeme lebo nesuhlasis..otvoril okale a ze co??ako bude vyzerat??ako despota?/ :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
lilu ty nezbednica, chudak ujo Heno ani nezaspi :grinning: a Vivke daj cmuk :zipper_mouth:
emily ake bolo vysvedcko??????? :fearful: :fearful:
29. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja budem mat az v utoroook :wink:
29. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu:slight_smile:tak to skusim niekedy aj ja pouzit :grinning: ,llen mojmu mm by som najskor musela vysvetlit co je to despota :grinning: :grinning: :grinning:

prisiel mm,tak sa idem presunut na notas, dufam ze konisko pofici :slight_smile:
29. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu :grinning: super už som si myslela že budeme sami v apartmáne :grinning: len tak na neho :grinning:

u nás bolo vysvečko tiež docela fajn Domko bol vyznamenaný mal 8 jednotiek a 2 dvojky Nika prospela veľmi dobre a mala trojku z matiky, tri 2 a štyri jednotky /mohlo to byť aj lepšie ale pri jej vyťaženosti a každodenných tréningoch sa dá/ :slight_smile:
29. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa tiež pochválime že zatial to máme celé za jedna ...

lilu no ty si šikulka ... a už si mu aj povedala že máte zastávku v PB a beriete dvoch stopárov :grinning: :grinning: :grinning:

cica a tebe môžem mm pribaliť ak pôjde s nami???
29. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem jedničkárom a jedničkárkam :slight_smile: užite si to :slight_smile: aj u nás boli jedničky po štrvrtú triedu a potom už naskákali aj nejaké tie dvoječky :grinning: a v ôsmej a deviatej aj nejaká tá troječka :grinning: Domko je ešte len šiestak dúfam že ma prekvapí a trojky neskôr nebudú :grinning:
29. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka..len pomaly to musim opatrne ale az ano iste zastavka u vas bude..inak super gratulujem k vysvecku

idem uspavat a potom ak nabehne kon pridem..pre zmenu mi nejde skype :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus a ty sa nepochvalis vysvecko,
m?..ale iste je dovre...
29. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja blahozelam k skvelim vysveckam :wink: janko nic moc :frowning2: no ale ta sak nezabijem si jedine dieta :grinning:
29. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusik obidve vyznamenane :dizzy_face:
andy ved to maju super vysvedcenie a hlavne Domko, gratulujem :dizzy_face:
29. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme aj ostatnym gratulujem :dizzy_face:
29. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

gratulujem k vysvedčeniam..vidím, že máme šikovné deťúrence :dizzy_face: Paťka prospela tiež s vyznamenaním, mala tri 2 a štyri 1 :wink: ...na ZUŠ-ke mala jednotky :slight_smile: dokonca aj z teorie :grinning: ...Ja som jej musela moje vysv. ukázať..sme sa tu začali naťahovať..my sme mali vtedy až 13 známok...a som mala šesť 2 a sedem 1 :grinning: ..tak som ju presvedčila, že to je rovnaké ako jej bolo :grinning: :grinning:

lilu vivuške posielame uzdravovací cučík :zipper_mouth: nech je do rána veselá, aby mohla v pondelok do MŠ :wink:

iwuš pěkné foto :slight_smile:
29. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka dakujem :dizzy_face:
tak Patka sa podala na maminku? :dizzy_face:
29. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vlastne tiež gratulujeme všetkým jednotkárom ale aj tým ostatným, hlavné je že prešli všetci

a Vivka želáme nech je do pondelka fit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem Paťke, Natálke aj Ninke :dizzy_face: :dizzy_face:

ono to je teraz také divné Nika má na vysvečku 8 známok a Dominik 10 známok /ale on je už tá školská reforma/ ktorá je mimochodom celá naprd ............... z ničoho nemajú knížky učia sa z poznámok v zošitoch, no proste to tam hore niekto nedomyslel :angry: :angry:
29. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška...asi nie...jej idú skôr predmety ako matika..fyzika :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mne to nejak neliezlo do makovice :grinning: :grinning:

andy, paťka je zas posledný ročník starej školy, ale počula som, že teraz je už biologia, geografia a takto sú nazvané predmety :confused:
29. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok