• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
no ved aj ja si myslím,že nie...len nie som si istá
29. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda hlavne zo SJ matika mi ide :grinning: s tou jej viem aj pomôcť, mňa vždy docela bavila
29. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy moja Ninka mala vcera na d.u. napisat celu abecedu technickym pismom na milimetrovy papier, skoro ma porazilo, dve hodiny sa s tym trapila...a to mala este ine ulohy :angry:
29. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus dúfam že dostaneš jedničku, že si jej to pekne vypracovala :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda tak slovo medviedence som veru ani ja ešte nepočula ... iwus a Natálka má AJ, a akú knihu vy máte???
29. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to máme s mm podelené,ja mám na starosti sj a on zas matiku...nieže by mi mat.nešla ale nebaví ma to prerátavať všetko z hlavy...a mm je zas jedno kde je aké y,i :slight_smile:
vau na chvilku sa odmlčimm a vy uz ulohy rozoberate :wink:
andy :grinning: nahodou si to rysovala uplne sama, ja by som to asi o pat minut bachla do kosa :angry: :grinning: a ja na rozdiel od teba som milovala slovencinu a na matike som trpela :confounded: :grinning:
hasli Natalka nema knihu AJ oni maju take velke makke jeden pracovny zosit a druhe je akoze kniha
29. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus som si zle prečítala ja že si jej to ty robila , už musím prestať piť :grinning: :grinning: lebo ani čítať neviem :grinning: :grinning: alebo musím začať aby sa mi prečistil zrak :grinning: a tak teraz babo raď čo bude lepšie :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru majú to ťažké...niekedy ani ja neviem ...a z angl.mu nevieme vôbec poradiť,lebo ani jeden sme nemali...
my len pa rusky...z tej som mala 1 ako bič
29. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, Ninka beru technicke pismo???? :confused: :confused: :confused: Nas tatulo mi tu hovori, ze on to na strednej mal... :grinning:
29. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ano, skoro ma :angry: vies si predstavit celu abecedu? keby zopar pismen ale vsetko??? ta ich triedna nema niekedy mieru, ved oni maju bezne na domacu 60 prikladov...okrem ineho :confounded:
andy :grinning:
29. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak k vam nezapadam ja som bola dobra akurat tak na vyrusovanie :grinning: :grinning: :grinning: tak idem haji dobruu
29. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte je,že...
kozľa,kozľatá,kozlence
vtáča,vtáčatá,vtáčence
holúbä...
vľča...
húsa...
vnúča...
ale to medviedence mi tam nesedí...tiež som to nepočula...
29. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už vás nejdem zaťažovať s učením,a ešte v túto nočnú hodinu,takže obráťme list...na zdravie
a čo pijeme? :grinning:
29. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus no to majú riadne príkladov,že 60...to my sme ešte toľko nemali,našťastie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus ved som chcela názov vedieť, my máme busybee to sú také veľké zošity ... už majú dvojku....

andy jednoznačne si musíš s nami dať ... čo chceš aby sme ťa v oščadnici potom preválcovali, nebudeš mať tréning :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani Filip nemava tolko prikladov
29. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doseti oni to maju bezne a popritom skoro vzdy aj nieco naspamat a pod. tolkokrat sme to uz triednej na rodicku spominali a nic sa nedeje, normalne dakedy pisu rodicia ospravedlnenky ze to decka nestihli vsetko spravit :confounded: :angry:
29. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emiliy nikam mi nechod, ja som tiež nebola v škole úplne na jednotky ... iwus ale im dáva tých úloh, to my máme asi zlatú učiteľku, bo nám dáva málo úloh, býva v našom dome, z toho sú tam ešte štyri deti ... asi nechce aby jej deti vonku vynadali :grinning: :grinning: :grinning: ... len aby im to zase nebolo na škodu ...
29. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, aj Filip ma na anglinu Busy Bee :wink:
29. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce mi ist kon :angry: ,papa
29. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli a čo ponúkaš tak teda ulej :grinning:

iwus škoda reči s takou učkou :angry: naši veru tiež nemávali veľa úloh zato teraz je toho už viac ale po štvrtú triedu sa dalo
29. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne nieco ulejte..dala by som si bavoracika, ale nemam Fernetik :frowning2:
29. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si prosiim
29. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli ona ma Way Ahead :confused: :grinning: neviem ale asi to bude nieco podobne...
29. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ved som núkala starú mysliveckú, uj ale je tuhá, ja že to je dáky likérik a to ti má 40%

cica a koľkátu už Filip berie, máš aj dvdčka????
29. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, dobry vecer :dizzy_face:
29. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme na AJ... YOU and Me od Cathy Lawday...prac zošit a knižku také tenké
29. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni vitaj :dizzy_face:
29. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok