• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
no moja svokra volávala Mišku že mišurka ... no len som prevrátila oči, som jej ani nič nevravila, ved som s nou nebola často ... ale ked to niekedy moja mama zahlási, hned má vypindané
29. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doseti, mas ty vtipalku svokru :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčenôčky /dúfam že som to dobre vyskloňovala a nedáte mi 5/ pôjdem ja pomaly haji aj zajtra je deň a treba voľačo robiť ... dobrú nôcku
29. jan 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuu!!!
a volá sa Heľena (šaľena vychodňarka) :grinning:
kto je z vychodu?...

nič som nepovedala...sranda musí byť...
dobrú noc :pensive:
29. jan 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doseti...toto si budes musiet u Emily vyzehlit :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ...no som zvedavá aký trest jej Emily vymyslí :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú noc večernice :slight_smile: ...kto chce môže prísť zajtra na koncert Tomáša Bezdedu a v nedeľu bude Rytmus a Tina :wink: o 16:00 :dizzy_face:
29. jan 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziš to kde vy žijete?...u vás furt nejaké celebrity...že Rytmus,Tina...aj ja chcem :slight_smile:

emily je normálna,však to neni moja svokra :slight_smile:
30. jan 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o koľkej tak emily vstáva...?sa mi začne ráno čkať :grinning: ...ešte v spánku :grinning:
30. jan 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doseti dobehni k nám do Nitry :grinning: :grinning: :grinning:

ale už vážne idem haji :pensive:
30. jan 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Nitre som bola 2x,už dávno,spolužiačka tam chodila na vš :grinning:
teraz je zima a deti sú malé tak zatiaľ mám domáce väzenie(MD),nechodím nikam
idem aj ja už :pensive:
30. jan 2010 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :slight_smile:
30. jan 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breee ranko :slight_smile:

cica ,aj ja som dala preto meno erik a lenka ,lebo inak sa im ani neda povedat :wink:
30. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Renka ale Dominik je šiestak preto má tú chémiu v piatej ani on nemal :grinning:

ja som už pokúpala tie naše zvery a pôjdem variť, poobede Nika hrá za dorast tak pôjdem trošku povzbudzovať :grinning:

večer prídem :wink:
30. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,dobre povzbudzuj,nech to vyhraju :slight_smile:
30. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem si vás prečítať..u nás zas sype tá perinbabka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme Janka viezli do spoluziaka a tak uz sme urobili uz aj nakup :wink: no doseti peknee o nas zmyšlas :angry: ale ked vecer ulejes tak sa hadam pomeriiime :grinning: a fuj Heľena to znie hnusne to musis pekne vyslovit bez mekčena asi Vam na stredku dam rychlokurz vychodnarčiny :grinning:
30. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako Vás tak čítam, fakt na každej škole a už nehovorém o tom, že v každom meste sa tie deti inak učia..., je to divné, že to nie je jednotné :confused:

bodečka, prídeme si zarappovať :grinning: nedá..nedá..to sa nedáá :grinning: :grinning:

My sme dali mená Patrícia a Samuel, že ich tak budeme aj volať..haha...nevoláme...volám ich tak hlavne keď neposlúchajú :grinning: to už Paťka vie, že je zle keď ju tak oslovím :wink:
30. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, uz sme vysankovani, angelika uz skusala aj lyze :dizzy_face:
my Kristinku volame Kristy, neznasam ked jej niekto povie Kika, na to som veeeelmi alergicka.Vtriede su 3 Kristiny, tak uz ked boli prvaci som im vysvetlila, ze nieje kika :grinning: .
Angelike, hovorime iba Angelika :slight_smile: , mm jej zacal hovorit ked sme prisli z porodnice Andželina, alebo Angie, ale som ho hned zrusila, ze ked jej tak bude hovorit, tak okamzite idem na matriku menit meno na Viktoriu :grinning: , jua som totiz Angeliku nechcela, ale Viktoriu :wink:
30. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, tak si to s ním vyjednala teda :grinning: Mne sa tiež páčila Viktoria ked sa mala Paťka narodiť..ale mm nechcel Viktoriu..on chcel Jarmilu :sweat_smile:
30. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je tu este niekto???
30. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...preboha, ze Jarmila.....to ho ako napadlo??? :grinning: :grinning: :grinning:

ja som pobalila veci, cakame , kym sa David vydrochme a ideme na zahorie, mamina to tam isla vykurit a volala, ze nech dojdeme uz dnes, ze je tam veeeeela snehu, povodne sme chceli az zajtra za nou dojst :sweat_smile:
30. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ciculik, tak si to uzite :dizzy_face:
ja uz by som mala tiez zacat balit, ale jak sa poznam, tak zacnem balit v pondelok vecer :grinning:
30. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni diky...vy si uzite hlavne tu lyzovacku.....ale to dovtedy este spolu "budeme" :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čakám tiež kým sa malý zobudí..ešte som periny na sušiak dávala..som dnes prezliekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

reniii ach ako vám bude fantastickyyy :dizzy_face: :dizzy_face:

cicuš...sa mu páčila vtedy hargašová :grinning: :grinning: :grinning: ..ale jemu sa aj teraz páči to meno :sweat_smile:
30. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tým nechcem uraziť žiadnu Jarku.... :wink:
30. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi,aj ja som sa chystala prezliect periny, ale ked tato rozhodol, ze ideme ta het...tak kaslem na cele periny :grinning: :grinning: :grinning:

Adi...a mal aj plagaty Hargasovej na stene??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte...odchadzam....vecer kuknem z mobilu :sweat_smile:
30. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vospolok, už som pár krát začala písať, ale vždy mi prišiel pomôcť aj Tomík a to by ste nevedeli vylúštiť.
Mm som teraz nakázala, nech sa im skúsi aj trošku venovať :wink:
30. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok