• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
krasne zasnežene ranko :dizzy_face:
31. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breee ranko :slight_smile:

doseti,ja som taky polomadar :grinning: ,mam mm z DS :grinning:
31. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bingo dufam ze sa tu nezvrtne nejaka roztrzka medzi narodmi :dizzy_face: bab y u nas tolko snehu nakydal no hruuuza uz by aj stavilo toho snehu :wink: idem si robit kavicku date si?
31. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, teraz si kavicku prosim,doteraz som makala na sporaku, kompletne som si ho rozobrala a umyla :wink:
31. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deturence su po obede, ideme von,papa :slight_smile:
31. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zas chladnicku umyla lebo som stihla rozliat v nej mlieko :grinning:
31. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vospolok :wink:
Deti odhadzujú s mm sneh, tak som chvíľu tu :grinning:
Tomi mi v poslednej dobe celé noci preplače. :confounded: Takže aj túto noc som bola s ním takú hodinu, možno dve hore a to som sa chcela učiť aj riadku kávu som si dala :unamused:.
Hádam sa deťom nepohorší - stále ešte drhnú a majú sople.
31. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no píšem ako tatar - ale hádam ste ma pochopili :sweat_smile:
31. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzadlo moja mama pochádza z okr.Nové Zámky
a otec bol z Oravy takže sa stretli asi na pol ceste...v MT :grinning:
31. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím sa pochváliť,dnes som išla na aute po xy rokoch tak som z toho celá happy :grinning:

musela som s mm na pohotovosť so zubom...už je aj vonku...Dr mu kázal vyplachovať pálenkou a dal mu k tomu

antib.tak je nasr..ý,že nemôže dezinfikovať aj zvnútra...však to je škoda vypľúvať :grinning:

lebo tabl. od bolesti mu nezaberajú

zatiaľ čaute :slight_smile:
31. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doseti sme na teba pyšne aka si šikulka :dizzy_face: babenky vas čo zavialo? bo nojho janka asi ano vcera volal ze ci moze ostat spav u spoluziaka tak sme mu povolili ze na obed pride busom domou a uz je jedna a fešaka nikde a najbličši bus ma o 16tej al eked pride tak fasne :angry: :angry:
31. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, však ten autobus nestihol :wink: Nebi ho - prosííííííííííííííííííííííím :pensive:
31. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru emily,ved tam mate kopec snehu a autobus meska :slight_smile:
31. jan 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som volala ci je tam tak mi povedal ze on zabudol ze kedy ma prist :angry: no ale dostane iba krik mu verim ze sa mu nechcelo ist domou ved bol 2tyzdne doma zavretyy :wink:
31. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily a uz sa janko tesi do novej skoly?
31. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi asi aj hej nekak sa nevyjadruje ale asi sa boji ako si tam zvykne :wink:
31. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa necudujem emily,aj dospely ma co robit,ked ide do noveho zamestnania-nevie co ho tam caka :wink: ,ale drzim palceky, nech sa rychlo udomacni a nech je vsetko v pohode :slight_smile:
31. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
po dobrom obede som si zdriemla a teraz sa mi nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahojte :dizzy_face:
31. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prosim niekto ma cas driemkat aj neviem co skor :grinning: dvor plny senhu draky lepi okrasne listy janko sa flaka a ja sa snažim daco poucit :dizzy_face:
31. jan 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka :grinning: ja tiez..som vivi uspavala a zaspala som s nou :grinning: riadne som si zdriemla skoro 2 hodky :grinning: :grinning: :grinning: a vivi 3

emily uz mas dite doma?/Len mysli na to ze je to prve a jedine zatial.. :grinning:
31. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

akurát sme sa vrátili z lyžovačky, idem si umyť hlavu, lebo spod tej čapice to mám hrozné, nech idem učlovečená zajtra do roboty :grinning:
31. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sheh odhrabany ale kym sme skoncili mozme odznovu :angry:
31. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu, ja som uspala manzela, a zaspala s nim :grinning: :grinning: , ja len hodku, baby zatial kukali DVDcko :grinning:

emily praca slachti, v lete odhadzovat nebudes, uzi si to :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponukam aktualne snehove spravy :mm isiel do mesta a vravel ze sa bol povozit hned za dedinou asi 200m su zaveje a zapadol a pred nim asi este 4auta v snehu tak hned volala kamosa nech ho pride vytiahnut a ten tiez zapadol ale mame vzornych spoluobcanou tak ty naklusali z lopatami za kazde auto co odhrabali tak zobrali 2eur
31. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily, este ze mame tych nasich tiezobcanov :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
otazka na iwusku a slonisko. orava hlasi ake pocasie??? :confused: :confused: :confused:
v utorok cestujeme, a mam z toho obavy :unamused:
31. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som mala dnes nejaký rozlietaný deň..a zajtra do práce..som uťahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás hrozne veľa snehu a fúka neprijemný vietor, mňa začína hrdlo bolieť, asi ma ofúklo :sweat_smile: boli sme u svokry..a mne je tam hrozne zima vždy..a aj nejak zo spodu cítim, že ma niečo pobolieva :angry:

doseti, to si mala skúšku ohňom po takom čase a na snehu :wink:
31. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcence :slight_smile: ,ja som si zdriemla dnes trosku tiez, co sami nestalo ani nepamatam :slight_smile: a zobudila som sa s tym, ze ma pobolieva hrdlo-asi budem musiet niecim vypalit :wink:
31. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo,kde ste?
31. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak pozeráte euroviziu..tak o chvíľku tam možno zahliadnete aj moju dcéru :grinning: v upútavke čo bude spievať M. Schindlerová :wink:
31. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok