Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
1. feb 2010

ahojte zmrzlinky 😵
predpoved pre renku: Orava hlasi rano -15, ale teraz svieti slniecko a je nadherne, kopa snehu, vsetko biele mate sa na co tesit, lepsi cas ste ani nemohli vystihnut 😵
lilusik drzim palceky nech sa Vivke v skolocke paci 🤐

emily333
1. feb 2010

krasne zasnezene slnečne ranko vam prajem 😉

iwusska
1. feb 2010

tatolu vestko najlepsie malej Tanicke k meninkam cmuuuuuk 😵

lilu18
1. feb 2010

tanickam vsetko naaj k meninkam

kde ste??ja ze mi niekto obed ponukne... 😀 a tu nikto ☹

cica13
1. feb 2010

Obeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed......hovadzi gulasik 😝

Tanicke vsetko najlepsie k meninkaaaam!!! 😲

lilu18
1. feb 2010

cicaa..mnaaaaaaaam..startujeem metluuuuuuuuuuuuuu

cica13
1. feb 2010

Lilu pooood......aj kaficko si dame 😵

iwusska
1. feb 2010

cicus aj ja si dam 😝 😝 a co si tak z ceckov presedlala na hovadzinu? 😀

lilu18
1. feb 2010

booooze ako by som isla..len lakaj dalej 😀 a je aj pikos trosku?/a dufam ze krumple su tam neni 😀 😀

lilu18
1. feb 2010

iwus v hov.je vela zeleza

iwusska
1. feb 2010

lilu ja viem ale ked cica vari len cecky preto som sa pytala 😀

lilu18
1. feb 2010

a kde je ciculik..odpovedaaj ..pytaju sa ta 😀 ako si robila gulas??a mas aj cierny chlieb?

zuzadlo
1. feb 2010

aj ja sa pripajam a prajem tanickam vsetko najlepsie k meninkam 🙂

cica13
1. feb 2010

Ivi....lebo sme hovadzinu nemali hroooooooozne davno a Filip doma neni, tak mozem 😀

Lilusik, su aj krumple, ale tie ti povyberam, neni ich vela 😅 😅 😅 Jasne, ze mam cierny chlebik 😝 😝 😝

bodka13
1. feb 2010

😕 😕 😕 čo papáme? 😀 😀 😀

😵 😵 😵 všetučko najlepšie Táničke 😵 😵 😵

lilu18
1. feb 2010

chudak filipko keby ta pocul 😀 ..a cmucik to papa?

ahoj bodka a uz aj asi aj papa..vivi sa budi

zuzadlo
1. feb 2010

lilu,ak som pochopila cicus spravne, tak filip hov.maso nelubi 😉 a kedze nie je doma ,tak preto ho mala na obedik 🙂

bejbyna
1. feb 2010

Ahojteeeeeeeeeeeee 😵 😵

emily333
1. feb 2010

taničke vsetko najlepsie k meninkaaam cmuk. jaq mam francuzaky 😉 som bola v meste a tie cesty su v hroznom stave hroza ☹

cica13
1. feb 2010

Zuzi...pochopila si spravne 😵

zuzadlo
1. feb 2010

to ma tesi cicus 😉

aadula
1. feb 2010

ahojte, to neva, že ste ju nevideli 😉 oni to rýchlo strihali..my sme vedeli kde ju očami hľadať lebo u nás to už šlo v inej podobe na mestskej televízii 😉

u nás netuším koľko je stupňov..teplomer na balkone nemáme...ale bolo celkom prijemne keď som šla z práce..dnes som riadne uťahaná...pondelky sú u nás zabijáky 😠 Samko bol po týždni v jasliach a je taký rozjašený..chrobinko náš malý 😀 teraz zas nacvičuje s Paťkou, všetko musí byť po jeho ..maznáčik 😅

my nejak hovadzinu neoblubujeme, ale dr. nám pre Samina kázala práve tú veľa variť..on má málo železa...ale nevarím to ...sem tam v jasliach majú 🙂

hašli ma napadlo...by sme ti každý mesiac po 10e mali poslať na tú oščadnicu 😀 by sme si tak určite ušetrili a bol oby na ubytko 😀 😀 😀 😀

emily333
1. feb 2010

adulik aj mne sa to vidi super napad aspom mm by sa neviedelo ze ma vela platit by povedal ze je to super lacne ked mu poviem ze uz ma iba dopalatit ma nejake to eur 😀 / on este nevie kolko treba eur 😵/

renka9
autor
1. feb 2010

ahojte 😵
ivi, dik za predpoved 🙂

adulik, my sme Patku videli 😅 , mala fialkovy rolacik? Pisali si s Kristinkou na FB, tak to striehla, a ked to davali ze: mami, mami, tam je! 😀 😀

cica13
1. feb 2010

Aduli...s tymi eurami by to nebolo od veci......10€ ma nezabije mesacne, lepsie ako tam potom zacvakat taku sumu 😀 😀 😀

Reni, uz si pobalena?????

bodka13
1. feb 2010

😕 dobrý večer

dobrý nápad Adulka 😉 ...zakladám si doma obálku "stretko" alebo to budeme posielať Haslerke?

renka9
autor
1. feb 2010

cica, ako tak 😒 ...mna to vrcholone nebavi, ja to len tak hadzem do kufra, ze co ma este napadne 😖 ...sak nejdeme na koniec sveta 😀 , co zabudnem to kupim...
mm si z toho vobec tazku hlavu nerobi...na otazku, co si bali...oteplovacky, bundu,trenky, ponozky a 4 litre paleneho 😀 😀 😀 /neviem, kde by sme ich vzali 😠 /

renka9
autor
1. feb 2010

ja pozeram, ze co vam vsetkym si-si s tou Tatianou...ved dnes je Albina! ...a to ja mam kalendar otoceny na 1. marca 😀 😀 😀
tatolu tak vsetko najlepsie tvojej dcerenke k meninam 🙂 , vela zdravicka

aadula
1. feb 2010

bodečka to je dobrý nápad...asi tiež do obálky budem odkladať..len to, že ked je to na očiach..tak keď na niečo bude treba..tak si z toho požičiam 😀 😀

renka, však ak niečo zabudneš..zbehneš k iwuške požičať 😀 Paťka mala taký sivý rolák a na ňom je takým ružovým nejaká vzorka...najviac sa z toho , že bola v telke tešili naši 😀 😀 a baby si, že vraj aj dnes písali..som sa včera smiala...mami a čo mám napísať 😀 😀 😀 , ale potom už ťukala...aspoň sa trošken spoznajú 😉

renka9
autor
1. feb 2010

haslerka, a vsetko naj k Tvojim zajtrajsim meninkam, vela lasky,a uzi si tie kanare 😀 😅 😅 😅

andy, Veronike prajme vsetko naj k meninkam, nech sa jej v skolicke , aj v sporte dari 🙂 🙂 🙂

to som si vybavila v predstihu cely tyzden 😀 😀 😀