• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ahojte, adi tak potom som Paťku dobre identifikovala :grinning:

Aj ja sa pripájam ku gratulácii Táničke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Renka aj mm tak balí :grinning: hlavne niečo tekuté na seba, aby zima nebola :grinning: :grinning: :grinning: prajem vám krásnu lyžovačku, ja si ešte počkám dva a pol týždňa a pofičíme aj my :slight_smile:
1. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoro som zabudla: aj ja prajem Táničke všetko najlepšie :wink:
1. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni ďakujem za Niku :slight_smile: tušim si listovala v kalendári :grinning: :grinning: ale správne aby si na nikoho nezabudla :grinning:
1. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, cez jarné prázdniny idete na lyžovačku?
1. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ideme v piatok 19 /berem deti zo školy/ do stredy :slight_smile:
1. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , sa rehocem, citam kristinke, co si pisala :grinning: :grinning: :grinning: ...ona vcera to iste...mamiiii a co jej mam este napisat :grinning: :grinning: , tak adulka, to sme si vlastne pisali my dve, oni len tukali :grinning: :grinning: :grinning:

andy ja som mala zle nastaveny kalendar, tak som kuk, do nho :wink:
1. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky nalievam (_) (_) (_) (_) (_) (_) ..... dnes má Davidko 7 rokov,a mne to pripadá akoby
sa včera narodil :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ...ten čas strašne rýchlo letí :unamused:

a ako tak pozerám,veď my budeme popíjať tento týždeň viackrát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim som ako ta vinna muska :grinning: -tu sa ulieva,tak bodecka na zdravie a vsetko najlepsie davidkovi :slight_smile: cmuk
1. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka :confused: na Davidka som zabudla, teda keby kočky nepísali ja by som zabudla aj na Táničku :grinning:

Davidkovi všetko, všetko najlepšie nech sa mu darí v škole a nech je šťastný a zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

(_) čin, čin
1. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzi ty máš asi taký citlivý nos alebo to cítiš v kostiach ? :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, presne som Paťke hovorila..určite sa aj ona maminy pýta :grinning: :grinning: :grinning: , ale dnes tuším na skype písali..a to som doma nebola :slight_smile: ale Paťa dnes mala iné starosti...ju zavolal jeden chalan na zápas /hokejista/ čo sa jej páči :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak bola fandiť :sweat_smile:

bodečka Davidkovi všetúúúúúčko najlepšie prajem veľa veľa zdavíčka a jednotiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a teda na zdravie :wink:
1. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda :confused: našej Paťulke sa páči hokejista :wink:

ďakujeme Adulka
1. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodecka, Davidkovi vsetko naj, naj naj, cmuuuuk, nech sa mu dari v skole :slight_smile:
ja sa tu dnes tusim opijem :grinning:
1. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na buduci tyzdem ma narodky nas maly chrobacik, bude mat 4 roky :sweat_smile:
1. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :slight_smile:

Renka ...ani sa to nezdá a už je to rok čo išla do škôlky a ty späť do roboty :confused:
1. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodecka ,citim to v kostiach :slight_smile: ,to asi preto, ze som sa dnes dobre natiahla rano ,ked som isla do prace,tusim budem mat telo samu modrinu :frowning2:
1. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka aj ja si to pamatám..aká si bola nešťasná z nástupu :wink: ...vtedy som sa k vám pridala :grinning: kočka je to už veľká :slight_smile:

bodečka...oni sú športovo /hokej, plávanie, volejba/ jazyková škola... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale si predstav..hokejista a mal jednotku zo SJ :grinning:
1. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: Zuzi musíš si obuť nejaké protišmykové čižmičky
1. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tusim idem v najlepsom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nastavujem na uliatie (__) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Davidkovi krasne narodeninky, vela, vela zdravicka, vela dobrych kamaratov a v skole vela uspechov!!! Cmuk!
1. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie som aj mala,ale ked je cisty lad a truba si to nevsimnem :slight_smile:
1. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja blahozelam Davikdkovi vesetko najlepsie k narodeninamm cmuk :dizzy_face:
1. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule, to si fakt pametate, ked isla do skolky??? :confused: :confused: :confused: ...ano, mala som traumu z toho ze idem do roboty, nechcelo sa mi, a teraz som tam celkom rada :slight_smile:
1. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked nam to niekto pripomenie tak vieme :grinning:
1. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no vypite nech nalejem druhé kolo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: (_) (_) (_) (_) (_) (_).....
1. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=81189&vGroupOffset=760&vOffset=1830

tu som to nasla ako isla mala do skolky :grinning: :grinning: , a paci sa mi co tam pise lilu :grinning: , tak uz aj na teba prislo...teda na malu, aj z vas budu skolkarky :wink: :wink: :wink:
1. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ja pijem len odbehujem tak cin cin :dizzy_face:
1. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak na zdravie :wink:
1. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase mi strajkuje kon :angry: ,papa
1. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dobruuu rano skola tak pa pa :wink:
1. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka Davidkovi všetučko najlepšie k narodkám :wink:

Samozrejme ďakujem za tú moju princeznú :dizzy_face:

Lilu ako čítam, tak varecha ala-tatolu na poobedný spánok zaberá :wink:. U nás už nezaberá nič :unamused:Všetky si zrušili poobedný spánok.

Pekný večer a odchádzam, lebo ma čakajú posledné strany učiva a zajtra sa pôjdem dať vyskúšať, alebo to pôjdem vyskúšať, či vydá :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok