Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

marcela79
25. jún 2009

jáj, bodečka, tak krupicu.... 😀 😀 😀 to vieš, že si dáme, tak uvar riadný hrniec, ak ti tam príde celý MK... 😀 A dobré nápady majú tí tvoji chlapi... 😀

aadula
25. jún 2009

hurá Samko zabuval...ocina máme na nočnej..a mama má fraj..paťka ide o chvíľku tiež spať

emily333
25. jún 2009

ahojte aj my lubime krupicku 😉

aadula
25. jún 2009

emly...konečne je tu niekto so mnou..som tu sama ako prst 🙄

emily333
25. jún 2009

joj mojka je mi luto no nemohla som skor kmotrinej mamke bolo zle tak som jej bola hadzat uhliky

aadula
25. jún 2009

uhlíky? aké uhlíky?

ja tu behám hore dole, nejaká som uťahaná..možno by som si mala ľahnúť...ale to som potom tak, že nad ránom by som vstala..že vyspatá 😀

emily333
25. jún 2009

adulik to sa zapalia zapalky a ohorete hlavicky davas do pohara z vodou.mm dorazil z prace v dobrej nalade a povedal ze ked budem poslusna tak ma vezme na dovolenku ,, last minit velnes// 😀 😀 som sa rehlila lebo on nevie co je vellnes tak som mu to muslela vysvetlit

iwusska
25. jún 2009

čafte žabky, tak ja som dnes doslovne doplávala domov, aj v TV dávali čo sa tu robilo, 20 km od nás takú yáplavu ešte nezažili ☹
bodečka aj ja si dám krupičku 😝
emily a to si čo robila s tými uhlíkmi, čarovala? 🙂
ozaj lilu vás pozdravuje, že jej je strašne smutno a odkazuje že aj ona má už prázdniny, spravila na 85 bodov, šikulka a bola sa dať ostrihať a dosť radikálne 😀

emily333
25. jún 2009

iwus ano som druha bodka 😉

cica13
25. jún 2009

Caute vodnicky....vsade same zaplavy....my sme dnes boli otestovat nove bicaky....boli sme na plazi a bolo to cele ohradene, Dunaj je vyliaty az na chodnik vedla plaze, same pieskove vrecia tam davali, zrusili bar aj preliezky na plazi, vobec to tam nefunguje a v jednej casti je Dunaj az na parkovisko vyliaty, skoda , ze sme nemali fotak, MM si to aspon do mobilu fotil.

Bodecka, aj cmucik papal krupicku.... 😝 😝 😝 😝

iwusska
25. jún 2009

emily 😀
cicuš čav 😉

cica13
25. jún 2009

Iwus....nazdarek 😀 😀 😀 😀

bodka13
25. jún 2009

...tak krupičku všetku zozjedli 😀 😀 😀 ...ani len tanier oškrabať mi nenechali ☹

...aj v čechách ukazovali tie záplavy ☹ strašné ☹

emily333
25. jún 2009

a kde sa nachdza nasa lilu?

iwusska
25. jún 2009

vy tu len o tej krupičke furt, kto to má vydržať a odolať???? 😠 😀 😀 😀

bodka13
25. jún 2009

😕 lilu má pokazený pc?...aj ja jej blahoželám k úspešnému ukončeniu ročníka a posielam jej cmuky 🤐 🤐 🤐 ...odovzdajte jej to dievky

iwusska
25. jún 2009

bodka mám prikázané priebežne ju informovať tak jej odovzdám cmučik od teba 🤐 😀
emily lilu má pokazený pc min. na týždeň ☹

cica13
25. jún 2009

Bodecka, mne zostala az jedna mala lyzicka z krupicky.... 😝 😀

aadula
25. jún 2009

ahojte všetky čo ste dorazili 🙂

iwuška to musí byť hrozný pohľad na toľko vody 😝 človek by čakal slniečko ..lebo ...a namiesto toho akoby záplavy po zime prišli 😠

aj ja pozdravujem lilu ..vedela som že je hviezda a zmákne tú anglinu perfektne 😵

iwusska
25. jún 2009

adulka veď som jej povedala že robila drahoty a ako super napísala, sme na ňu hrdé 😀

bodka13
25. jún 2009

cicuš...dúfam že si sa neprejedla 😀 😀 😀

aadula
25. jún 2009

cica Davidko nechce aby mamina pribrala..tak len toľko nechal .. to aj Samo tak zvykne 😀

cica13
25. jún 2009

Aduli, Bodka...teraz gnavim corn flakes s jogurtom.....ved aj tak sa skor ako o pol noci do postele nedostanem 😀 😀 😀

aadula
25. jún 2009

ja som okolo ôsmej mala takú chuť na pizzu...ale odolala som 😀

iwusska
25. jún 2009

a čo dnes nasucho? 😨

cica13
25. jún 2009

Ivi, co mas dobre na uliatie? Ved rozlej nieco....na ten jogurt....to budem mat miesto klyzmy... 😀 😀 😀 😀

bodka13
25. jún 2009

cicuš...energiu musíš doplňať 😉 ...ťukanie do klábosnice je riadne vyčerpávajúce 😀 😀 😀

iwusska
25. jún 2009

bože cica že klyzma brrrrrrrr, až ma striaslo, veď to bolo horšie ako porod 😀
mám fernetík, hrušku, vínko aaaaa super jablčkovú štrúdlu 😝

emily333
25. jún 2009

jeej ako vidim prisla som v pravy cas dam si hrusku a potom aj štrudlu 😀

cica13
25. jún 2009

Ale Ivi nebolo....dalo sa to zmaknut, ja vzdy ked som deckam pred operaciou robila klyzmu, tak kazde som uchlacholovala, ze to neboli.....ze to je iba neprijemny pocit plneho bruska.... 😀 😀 😀 😀

Ivi, fernetik s tonikom poprosim 😝 dakujeeeeem 🤐