• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
adulka no teda tak ty si nám marod ... aj ideš pnkovať???
13. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vyspinkala a moji chlapi uz ponosili skrine do spalne idem ich aspon umyt od prachu :wink:
13. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
ja mam uz uces hotovy, ideme plesat, len neviem ako sa tam dostaneme :unamused: , cesty II.a III. triedy su neprejazdne :frowning2: :frowning2: :frowning2: . ked som isla do TT , uz som isla 40tkou a ruky som drzala na volante ako v autoskole :unamused: , a to byvame na ceste prvej triedy
13. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik, nejak sa to na vas vali :frowning2: . z celeho srdiecka ti prajem aby ste uz boli vsetci OK :wink:
13. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmmmm, nikde nikoho :confused: :confused: :confused: , a to som chcela dnes nalievat :dizzy_face: , no neva, tak hadam zajtra vecer :wink:
papa :slight_smile:
13. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli...to nie..pnkovať sa mi nevyplatí..uvidím ako budem do pondelka a buď dovolenka..alebo aspoň nejaké p-čko...ale asi v pondelok pôjdem a v utorok by som ostala..ešte uvidím :wink:

renka, si zlatá ďakujem :astonished: :astonished: :astonished: a dobrú zábavu...hádam vás nezafúka..u nás boli cesty cez obed poroztápané..ale ráno boli tiež parádne ľadové
13. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka prijemnu zabavu :wink: ja uz nevladzem skrine umyte a aj handry ulozene /ale este nie vsetky/a to este kopec vyhodila :wink:
13. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievcata, pred styrmi rokmi som bola v porodnici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
13. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rena prajeme všetko najlepšie k narodeninkám princezničke :wink:
13. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :wink:
13. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja blahozela princeznicke všetko naj naj k narodeninkam :wink:
13. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni aj my želáme Angelike všetko len to naj naj naj, nech ti stále robí veľkú radosť ... a peknú zábavu večer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetučko najlepšie Angelike a ako vraví moja maminka, tak aj maminke gratulujeme k výročiu :wink:
13. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, pripájam sa aj ja a prajem Angelike všetúčko njalepšie :dizzy_face: :dizzy_face: a Samko posiela cmuk
13. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, konecne som doma z prace,som strasne unavena

reni,hadam sa plesovat bude a angelike zelam vsetko najlepsie k narodeninkam, hlavne ,hlavne vela zdravicka

emily,ty to moc neprehanaj a radsej sa lic,lebo nevies co na teba este drazi,ked to nevylezis

adulik ,tm a ty ako?
13. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sú fašiangy, kto má šišky nech ponúkne? ja núkam čajík s rumom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nukam cervene vinko:slight_smile:,tak nastrcte pohariky
13. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tusim to tu vsetko plesuje :slight_smile:
13. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem od tialto,ved trpim tusim samopismou :grinning: ,papa
13. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru..kto robil šišiky..? ja by som si tiež dala :grinning:

zuzi, mm oddychuje a ja chrchlem ...teda ledva rozprávam a odrham :sweat_smile:
13. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: :grinning: :grinning:

Tak nad siskami slintate.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Filip pred chvilou dojedol poslednu, sme predvcerom s mainou narobili veeeeeela :grinning:

Angelike vsetucko najlepsie, vela zdravicka, vela kamaratov v skolke a nech rodicom robi len a len vela radosti!!! :astonished: :astonished: :astonished:
13. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam buchty na pare moze byt? :wink:
13. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...to nas filip zboznuje.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: si robila ty? lebo ja ich vzdy kupujem :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie nam ich robila babka :wink: ja so tiez taka šikovna ako ty -kupujem :grinning:
13. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,Angelike tiez prajem vsetko naj naj najlepsie,nech je zdrava a nech sa jej splni vsetko po com tuzi..cmuk

fasiangy?dnes uz??boze to leti..dokonca som v Lidli videla velkonocne dekoracie..hrozne :grinning:

dala by som si daky zakusok aj tie sisky mozu byt :grinning:
13. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa dobruuu :wink:
13. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam emily parené buchty a také fajné od babky ... no veru asi sa budúci týžden naseriem a urobím ich

idem ja haji, som od piatej hore, tak až tu náhodou čelovku nehodím :grinning:
13. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všetulinko najsamlepšie našej Angie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja sa pripajam ku gratulácii...a vsetkym chorym prajem uzdravenie uz raz a navzdy,...včetne mojich detí...

my sme mali šišky v týždni(mamina piekla) a bolo ich tiež dosť veľa...zopár išlo aj do koša :cry: bezdomovci sa iste potešili :slight_smile:
13. feb 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, všetkým prajem pekného Valentínka :dizzy_face: nech je nielen dnešný deň plný lásky :wink:
14. feb 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok