Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
14. feb 2010

krasneho Valentina aj z MI 😉

andreah70
14. feb 2010

dobré ránko a krásneho Valentína 🙂

Angelike dodatočne všetko najlepšie 🙂 😵 😵

tatolu
14. feb 2010

Pekného Valentína aj zo ZV 😉
Čo robkáte? Tu sa sneh už topí, ale stále je ho dosť 😒

zuzadlo
14. feb 2010

Ahojte,želám pekného Valentína 😉 Aj u nás sa sneh topí a je ho ešte dosť

emily333
14. feb 2010

u nas asi pred hodkou dosnežilo 😉

maca793
14. feb 2010

ahojte dobrá správa už mám pc hurááá 😀

maca793
14. feb 2010

konečne budeme spolu kecať

hasleerka
14. feb 2010

od nás tiež krásneho valentína ... o chvíľu odchádzam do práce, majte sa pekne

aadula
14. feb 2010

u nás sa to tiež topí ..hurááááá..nech je už po ňom a vonku je celkom pekne prijemne...som deti zobrala k našim a zbehla som do tesca..všetky džínsoviny mali zlacnené o 30% tak som jedny kúpila samčovi ..sebe som si aspoň tričko..aj keď sa mi viac vecí páčilo..ale tak musím šetriť do oščadnice 😀 😀 😉 Konečne som si sama v kľude pochodila obchod 😝 už som bola aj po deti...MM upiekol kuriatko ...uvaril ryžu... tak môžeme poobede vegetiť 🙂

hašli nech práca rýchlo frčí 🙂

renka9
autor
14. feb 2010

ahojte babule 😵 dakujem za gratulejšn pre Angie 😵
mame torticku- snehuilenku a sedem trpaslikov, potom hodim foto
ples dopadol OK, kedze som nerobila sofera, tak som si mohla aj vypit 😀

renka9
autor
14. feb 2010

baby- k tomu fasangu, vy ze uz je fasang? No, ten fasang konci 😀 , on sa nezacal vcera 😀 . Pocas fasangu byvaju plesy, teraz sa tomu hovori - Plesova sezona, ale to je v skutocnosti fasang 😉 . V stredu sa pochovava basa 😵 . Ved sa aj spieva- Uz sa fasang kraci, uz sa nenavraci....to je po trnafsky 😀

aadula
14. feb 2010

renka,tak si vyplesuvaná 😉 v dobrej nálade, takže asi bolo fajne 😵

renka9
autor
14. feb 2010

fasang- obdobie od troch kralov, do skaredej stredy
http://zena.sme.sk/c/5209527/uzite-si-fasiangy....

renka9
autor
14. feb 2010

adul, bolo dobre 😵 , zatrsali sme si 😉 , len som si kupila samodrzky za 8 €, a od lodiciek sa mi spravili diery 😠 , to so bola nastvana 😠 , ale to asi preto, ze aj lodicky so kupila za 8 evry 😀 😀 ...no nakoniec isli lodicky do kuta, a trsalo sa na boso 😀 😀 😀

tatolu
14. feb 2010

Macka, takže darček v podobe pc prišiel skôr ako v apríli 😉

Ahojte vy tanečnice. 😉

renka9
autor
14. feb 2010

pozerali ste spravy na markize? davali ako to vcera vyzeralo u nas 😒 kalamita 😒 ...bolo to vcera priserne, bala som sa , ked sme isli na ples ☹ , dokonca v jednej dedine takmer zrusili ples, lebo sa tam muzikanti nedostali, narychlo volali DJa

maca793
14. feb 2010

tatolu podarilo sa konečne už som to nemohla vydržať 😀

aadula
14. feb 2010

reni, ano pozerala som to ...hrozné...a že to až po NR tak bolo a my sme len pár km odtiaľ a tu ani vietor nefúkal..divné to počasie... 😕 Ja už nechcem sneh...brrrrr...to obliekanie malého a vyzliekanie...to je na nervy 😝

macka a ako sa ti vodí?

tatolu
14. feb 2010

a ja chcem letooooooooo 😔

andreah70
14. feb 2010

renka aj ja som pozerala, ale ani v TN vôbec nesnežilo ani nefúkalo 😕

ja ešte chvíľu sneh chcem, teda aspoň na Orave a zjazdovkách ........Iwuš a Kati dúfam že to zariadite 😀 😀 .....v piatok odchádzam na lyžovačku 😵 😵 😵

aadula
14. feb 2010

andy, ahoj, tak vy zas idete lyžovať? to verím, že potom sniežik chcete...škoda, že sa nedá aby bol len na zjazdovách a inde už nie 😀

cica13
14. feb 2010

Ahojte herecky....krasneho Valentina vsetkym zalubenym prajem 😵 😵 😵

My sme sa dnes boli vykupsat v Senci v Aquathermali.....sme sa riadne vycvachtali 🙂 🙂

Pri dialnici boli nadherne zaveje....vyzeralo to zaujimavo 😀 😀

Reni, spravy som pozerala...no des a hruza...u nas je vsetko o.k, cesty su hole.... 🙂

Andy...vy uz mate prazdininy o tyzden?

aadula
14. feb 2010

ciculi , tak ste sa vykúpkali ...aj za nás všetkých 😀 chalanom sa určite rátalo 😵 a pokiaľ len cesty boli hoté..tak v pohode 😀 😀 😀

andreah70
14. feb 2010

Cicuš áno teraz majú tušim prešovský a košický kraj a potom trenčiansky, banskobystrický a žilinsky a vy máte asi až posledný .....my berieme už deti v piatok zo školy a fičíme skoro ráno budeme len 5 dní tak aby sme už v piatok mohli lyžovať 😀

Senci je pekne, len keby tie ceny neboli také prehnané 😠 keď sme boli cez silvestrovskú dovču v Tatralandii som zistila že tá je lacnejšia a to je podstatne väčšia, hold blzkosť Blavy robí divy 😠

lilu18
14. feb 2010

pekneho Valentina aj od naas liluovcoov 😀

cicus super mali ste ozaj pjekny den 😵

Andy/to je pravda pravduca a este mozno aj vysokohorsku prirazku pripisali,draho drahocisko 😔

cica13
14. feb 2010

Andy..my mame prazdniny od 1.3.

renka9
autor
14. feb 2010

http://www.tortyodmamy.sk/?q=rozpravkove-postav...

toto je Angelikina torticka 🙂 , nech sa paci krajam, ponuknite sa 😉 , aj vinecko a fernetik mame 😉

cica13
14. feb 2010

S tym Sencom je to cista pravda, je to tam drahe, vysiel nas 3 hodinovy vstup na 29€, ale nasa chyba, sme si neskoro zmysleli, ze sa chceme ist okupat, inak chodime do Madarska do Gyoru, je to tam obrovske, veeela bazenov a vide nas rodinny celodenny listok na 20€, len sa nam uz nechcelo az tam trepat ☹

cica13
14. feb 2010

A do Senca mame z domu 15 minut po dialnici 🙂 pisem na Xkrat, lebo mi nechce odosielat prispevky, ked napisem dlhsi 😠 😠 😠

Reni, pjekna torticka, urcite aj chutna... 🙂

doseti
14. feb 2010

renka,pekná tortička 🙂

ináč ahojte 🙂