• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
krasneho Valentina aj z MI :wink:
14. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko a krásneho Valentína :slight_smile:

Angelike dodatočne všetko najlepšie :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekného Valentína aj zo ZV :wink:
Čo robkáte? Tu sa sneh už topí, ale stále je ho dosť :unamused:
14. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,želám pekného Valentína :wink: Aj u nás sa sneh topí a je ho ešte dosť
14. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas asi pred hodkou dosnežilo :wink:
14. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobrá správa už mám pc hurááá :grinning:
14. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne budeme spolu kecať
14. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od nás tiež krásneho valentína ... o chvíľu odchádzam do práce, majte sa pekne
14. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa to tiež topí ..hurááááá..nech je už po ňom a vonku je celkom pekne prijemne...som deti zobrala k našim a zbehla som do tesca..všetky džínsoviny mali zlacnené o 30% tak som jedny kúpila samčovi ..sebe som si aspoň tričko..aj keď sa mi viac vecí páčilo..ale tak musím šetriť do oščadnice :grinning: :grinning: :wink: Konečne som si sama v kľude pochodila obchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som bola aj po deti...MM upiekol kuriatko ...uvaril ryžu... tak môžeme poobede vegetiť :slight_smile:

hašli nech práca rýchlo frčí :slight_smile:
14. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule :dizzy_face: dakujem za gratulejšn pre Angie :dizzy_face:
mame torticku- snehuilenku a sedem trpaslikov, potom hodim foto
ples dopadol OK, kedze som nerobila sofera, tak som si mohla aj vypit :grinning:
14. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby- k tomu fasangu, vy ze uz je fasang? No, ten fasang konci :grinning: , on sa nezacal vcera :grinning: . Pocas fasangu byvaju plesy, teraz sa tomu hovori - Plesova sezona, ale to je v skutocnosti fasang :wink: . V stredu sa pochovava basa :dizzy_face: . Ved sa aj spieva- Uz sa fasang kraci, uz sa nenavraci....to je po trnafsky :grinning:
14. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka,tak si vyplesuvaná :wink: v dobrej nálade, takže asi bolo fajne :dizzy_face:
14. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fasang- obdobie od troch kralov, do skaredej stredy
http://zena.sme.sk/c/5209527/uzite-si-fasiangy.html
14. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adul, bolo dobre :dizzy_face: , zatrsali sme si :wink: , len som si kupila samodrzky za 8 €, a od lodiciek sa mi spravili diery :angry: , to so bola nastvana :angry: , ale to asi preto, ze aj lodicky so kupila za 8 evry :grinning: :grinning: ...no nakoniec isli lodicky do kuta, a trsalo sa na boso :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka, takže darček v podobe pc prišiel skôr ako v apríli :wink:

Ahojte vy tanečnice. :wink:
14. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozerali ste spravy na markize? davali ako to vcera vyzeralo u nas :unamused: kalamita :unamused: ...bolo to vcera priserne, bala som sa , ked sme isli na ples :frowning2: , dokonca v jednej dedine takmer zrusili ples, lebo sa tam muzikanti nedostali, narychlo volali DJa
14. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu podarilo sa konečne už som to nemohla vydržať :grinning:
14. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, ano pozerala som to ...hrozné...a že to až po NR tak bolo a my sme len pár km odtiaľ a tu ani vietor nefúkal..divné to počasie... :confused: Ja už nechcem sneh...brrrrr...to obliekanie malého a vyzliekanie...to je na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

macka a ako sa ti vodí?
14. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja chcem letooooooooo :pensive:
14. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka aj ja som pozerala, ale ani v TN vôbec nesnežilo ani nefúkalo :confused:

ja ešte chvíľu sneh chcem, teda aspoň na Orave a zjazdovkách ........Iwuš a Kati dúfam že to zariadite :grinning: :grinning: .....v piatok odchádzam na lyžovačku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, ahoj, tak vy zas idete lyžovať? to verím, že potom sniežik chcete...škoda, že sa nedá aby bol len na zjazdovách a inde už nie :grinning:
14. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte herecky....krasneho Valentina vsetkym zalubenym prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My sme sa dnes boli vykupsat v Senci v Aquathermali.....sme sa riadne vycvachtali :slight_smile: :slight_smile:

Pri dialnici boli nadherne zaveje....vyzeralo to zaujimavo :grinning: :grinning:

Reni, spravy som pozerala...no des a hruza...u nas je vsetko o.k, cesty su hole.... :slight_smile:

Andy...vy uz mate prazdininy o tyzden?
14. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciculi , tak ste sa vykúpkali ...aj za nás všetkých :grinning: chalanom sa určite rátalo :dizzy_face: a pokiaľ len cesty boli hoté..tak v pohode :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš áno teraz majú tušim prešovský a košický kraj a potom trenčiansky, banskobystrický a žilinsky a vy máte asi až posledný .....my berieme už deti v piatok zo školy a fičíme skoro ráno budeme len 5 dní tak aby sme už v piatok mohli lyžovať :grinning:

Senci je pekne, len keby tie ceny neboli také prehnané :angry: keď sme boli cez silvestrovskú dovču v Tatralandii som zistila že tá je lacnejšia a to je podstatne väčšia, hold blzkosť Blavy robí divy :angry:
14. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekneho Valentina aj od naas liluovcoov :grinning:

cicus super mali ste ozaj pjekny den :dizzy_face:

Andy/to je pravda pravduca a este mozno aj vysokohorsku prirazku pripisali,draho drahocisko :pensive:
14. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy..my mame prazdniny od 1.3.
14. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.tortyodmamy.sk/?q=rozpravkove-postavicky/snehulienka-7-trpaslikov

toto je Angelikina torticka :slight_smile: , nech sa paci krajam, ponuknite sa :wink: , aj vinecko a fernetik mame :wink:
14. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tym Sencom je to cista pravda, je to tam drahe, vysiel nas 3 hodinovy vstup na 29€, ale nasa chyba, sme si neskoro zmysleli, ze sa chceme ist okupat, inak chodime do Madarska do Gyoru, je to tam obrovske, veeela bazenov a vide nas rodinny celodenny listok na 20€, len sa nam uz nechcelo az tam trepat :frowning2:
14. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A do Senca mame z domu 15 minut po dialnici :slight_smile: pisem na Xkrat, lebo mi nechce odosielat prispevky, ked napisem dlhsi :angry: :angry: :angry:

Reni, pjekna torticka, urcite aj chutna... :slight_smile:
14. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka,pekná tortička :slight_smile:

ináč ahojte :slight_smile:
14. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok