Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
20. feb 2010

Ahojte. Poslušne hlásim dočítané 😉
Ešte dobre že nefármárčím. No ale deti ma aj tak k PC pustia minimálne 😖
U nás pršalo celú noc, ale snehu ešte máme.

hasleerka
20. feb 2010

emily 😀 a mal náhradné???

zuzadlo
20. feb 2010

hasli,no asi si vzal tie z pracky 😀 😀 😀

tatolu
20. feb 2010

hasli, hádam nešiel "dole bez" na tú zákazku 😉

zuzadlo
20. feb 2010

tatolu,to by bola potom super zakazka 😀 ,ale je mozne,ze v tej pracke sa aj do rana ususili a emily,len ozehlila 😀 😀

tatolu
20. feb 2010

No teda myslela som, že Emily by mu aj svoje gate dala, keby už k tomu došlo 😀
Tiež mi to pripomenulo ako mm niekedy vyperiem veci, keď ich ešte on sám do pračky nedal 😀 😀 😀
Potom to zháňanie a tie krivé pohľady, že však to ešte nebolo také špinavé 😕 ale musel si zvyknúť 😉

emily333
20. feb 2010

vy ste podareneee 😀 😀 ma este nahradneee ale tie moc nemusii 😀 veru uz som zistila ze mam 2 v 1 pracka aj sušička 😀

zuzadlo
20. feb 2010

tatolu 😀 😀

zuzadlo
20. feb 2010

tak som to uhadla, ze sa to aj ususilo 😀

cica13
20. feb 2010

Cafte Herminky 😀 😀 😀

Uz ste posadili na farme? 😅 😅 😅
Hasli, preco nepouzivas avivaz? Ja som si zasa zvykla uz len na tekuty persil a ariel, praskove mi nechavali skvrny biele na pradle 😠

Po vcerajsej bojovej nalade mam zasa depkovu naladu, dnes je 3 vyrocie, co mi zomrel tatko ☹ ☹ ☹ a este aj kamoska uz mozno sedi v lietadle, dnes odlietaju zit na Floridu, vsetko tu predali ☹

tatolu
20. feb 2010

Cica, smútok za drahými ostane nafur 😔 ale čo sa týka Floridy, budeš mať kde dovolenkovať 😉 😵

Ja aviváž tiež iba menej používam, lebo mi nechávala na manželovej košeli také mastné fľaky. Teda asi to bolo z nej 😖

zuzadlo
20. feb 2010

cicus,treba sviecocku a spominat,aj ja som taka ,ze mi je smutnop za nasimi a ver ze si spominam denne

emily333
20. feb 2010

obeeeed fazulova polievocka na stole nukajte sa

zuzadlo
20. feb 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj,ja si prosim,ja nemam nic,nasi su prec a vecera bude rychla ,len neviem co🙂

cica13
20. feb 2010

Zuzi, ta sviecka je samozrejmost, ale musime ist aj na cintorin a to az do ruzinovskeho cintorina, a ked pozriem von oknom, tak mi je az zle ☹

Varim gulasik.....ked bude, potom ponuknem, ale mozem ponuknut este placinky zo vcera 🙂

zuzadlo
20. feb 2010

cicus ,aj my mame kazdeho v ruzinovskom aje naozaj hrozne vonku,ani som deti nechcela pustit do bodikov,lebo su chori,ale pre istotu som im dala oteplovaky,nech neprefukne

hasleerka
20. feb 2010

jáj moje nervy, tečie mi práčka. celú kúpeľnu som fčul musela vytrieť 😠 😠 😠

hasleerka
20. feb 2010

cica u nás bude 7 rokov v marci čo otec zomrel ... na cintorín je to daleko ked je škaredé počasie, tak chodím len ku kostolu zapáliť ... v lete si vieme spraviť prechádzku a už zapálime sviečky viacerým

zuzadlo
20. feb 2010

hasli skus vycistit filter

hasleerka
20. feb 2010

zuzi to mi netečie z filtra ale asi z bubna, neviem, teraz to žmýka a už to netečie ... uvidím hodím ešte jednu práčku čo to urobí

emily333
20. feb 2010

no ked preberate ocinou takv marci tomu bude 14 rokou ako odisiel ☹ ani vnučika sa nedočkal. hasli a neposunula sa ti guma na bubne? ☹ kym so si rozmrazila obed tak som si aspon okno v kuchyni očistila 😵

cica13
20. feb 2010

Emily, aj mne by sa zislo kuchynske okno umyt, ale leje tam ako z krhly...asi musim pockat do jari 😀 😀 😀

Bodecka, uz si doma z nakupu? Co si mi kupila? 😅

aadula
20. feb 2010

my sme akurát dokončili tapetovanie...sme tú zadnú dosku či ako sa to volá čo je na wc-ku..teda čo sa otvára a tam sú merače...nemáme murované jadro zatiaľ..tak sme si aspoň toto vynovili..super to teraz vyzerá...sa vytešujem...mm povedal, že jemu to až také pekné nepripadá...že normálne..typický chlap 😅

cicuš aj u nás je hrozne..fučí...som chcela ísť s malým von...ale radšej nebudem riskovať

emily som sa pobavila...ale to sa aj u nás stáva....

hasleerka
20. feb 2010

no mne by sa zišlo umyť všetky okná, ale tiež čakám do jari ...

emily neviem, skúsila som dať druhé pranie, idem skontrolovať ...

mojej kamarátke sa tak otec nedožil vnučky, on zomrel v sobotu a malá sa narodila v pondelok ...

adulka hlavne že sa to tebe páči a aby sa tam tebe dobre eee robilo 😀

hasleerka
20. feb 2010

nervy nervy nervy - začalo snežiť ... ja chceeeeeeeeeem jar

hasleerka
20. feb 2010

halo dievčence ... poobedňajšia kávička rozvoniava a k tomu piškotky

cica13
20. feb 2010

Adi, u nas uz neprsi, ale tiez hrozne fuci, tak vybehneme iba na ten cintorin, v aute nefuka 😀 😀 😀 a tam tu chvilku snad David vydrzi.

Hasli, aj pudincek si prosime 😝

emily333
20. feb 2010

jasne pudink pudink 😀 tak Janko je uz doma ho priviezol drahy 😉 a janko hned vo dverach ze fuuuj aku hnusnu polievku jedol a ze sa mu dali napit sody a je až triaslo 😀

hasleerka
20. feb 2010

cica ten pudinček večer zrobím, budú mať hned aj detičky na večeru

cica13
20. feb 2010

Hasli, no dobre teda....aspon nemusim varit vecer krupicu 😅