• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
sak ani mna, ale mm nejde ani spat :grinning:

papa :wink:
20. feb 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka mne mm zahlásil že zobud ma o pol druhej, vtipný ... to ja budem fajne hajať, tak dúfam že sa ani nezobudím že telku zapne ... včera čumákoval hádam aj do dvoch a ja ani neviem kedy som pri nom zaspala

lilu bud v klude, on mi len radil ohladom farmy :slight_smile:
20. feb 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budiiiiicek...:slight_smile:

Ale sikovno podme fandiiiit!!!
21. feb 2010 o 01:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránečko, som od vás zdrhla večer..som pozerala ten film na markíze klik čo šiel..som sa nasmiala..aj skoro poplakala :wink:

mňam tortičku si aj ja dám :dizzy_face:

u nás už sneh nie je..všetko roztopené..o chvíľku ideme do NR, zreklamovať čižmy čo sme Paťke pre dvoma mesiacmi v deichmanne kúpili :sweat_smile:. Ešte vypijem kávičku a fičíme...teda iba ja s Paťkou..berie nás moj otec..a ten tak rád chodí skoro ráno :sweat_smile: :sweat_smile: ..no čo už..aspoň sa skôr vybavíme.

a hokej som len teraz výsledok pozrela, že sme vyhrali hurá, hurá, hurá :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko u nas trošicku snežii :wink: my sme fandili vo sne az kym si nas nezobudila tym skandovanim :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte vyvárate??? u nás slniečko svieti ... ja varím a ešte spratujem oblečko, a o jednej fičím do práce

cica neblázni, to kedy si tu bola ... mm zazvonili hodiny v noci ale nezobudil sa a chrnal dalej
21. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, ja som zaspala vecer pred telkou, MM sedel na notasi a som sa prebrala o 1.20, tak reku , ze uz s MM kuknem hokej, vyliezla som hore na postel a odtial som cumakovala, ale iba prve 2 goly, potom ma premohol spanok.....ale tatulo kukal do konca :grinning: :grinning: :grinning:

U nas je naaaaaadherne slnecno, ani zima neni taka hrozna, sme sa boli prejst v meste pri Dunaji, zrekonstruovali nam trosku nabrezie, robili tam aj ten protipovodnovy mur....potom hodim fotecky
21. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica, ty si tiez ale pukana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja v noci rozmyslam ci zapnem alebo nazapnem PC :grinning: , a ty davas budicek...som si myslela, ze len ja tu budem strasit :grinning: , chcela som kricat ze gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool, a goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :grinning: :grinning: :grinning:
som sa zobudila na 2 tretinu, tak som si to vychutnala :wink: :wink: :wink:
21. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, ja som uz mala vypnuty PC, manzel bol na svojom notasi a ja som vam pisala z mobilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tusim sa ti ten moj vyraz "pukana" zapacil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak ale dobre sme fandili, no nie?

Normalne by som uz chcela ist do Oscadnice, ked je tak krasne :wink:
21. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica :grinning: :grinning: :grinning: ja som kukla len tu 2 tretinu a isla som spokojne haji :wink: :wink: :wink:
21. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, ty druhu....ja prvu a mozno sa najde niekto, kto tretiu :grinning: :grinning: :grinning: MM kukol vsetky :sweat_smile:
21. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
az vcera som si uvedomila, ze hraju vsetci hokejisti mojho mladí :grinning: , a pre mnohych je to uz posledna olympiada. :unamused: Satan, Palffy, Demitra, gaborik, tento krat tam boli tusim len nejaky 2 novacikovia, co som nepoznala :wink: . Tak tymto chlapcom verim, :wink: :wink: :wink: , bude minimalne bronzova :sweat_smile:
21. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, presne to iste som muzovi hovorila, este aj Stumpel hra :dizzy_face: ved uz maju nejaky svoj vek :grinning:

Skoda , ze neni Lasak v brane, ten mi tam chyba :frowning2:
21. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica,aj mm kukal cely hokej :wink:
aj ja som sa pytala na Lasaka mm, a hovoril, ze on uz nic nehra, je v Pardubiciach, on sa ukazal len na MS, ked bolo zlato, a potom upadal...ze Halak je momentalne number 1 :slight_smile:
21. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goooooooooooool :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

joj aj ja som celú cestu do NR spomínala oščadnicu ... :grinning: :grinning: :grinning: , tiež sa už teším :wink: prídeme domov so svalovkov na brániciach a lícnych svaloch :grinning: :grinning: mm dnes zapotil, že on tam nepôjde..nech idem sama..že čo tam bude robiť..a ja že veď malého strážiť...že to môže aj doma :sweat_smile: ...ale jasné, že pôjde... :slight_smile:
21. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi...aj ten moj ma take reci, ze nepojde, ze co tam bude, ze tam nikoho nepozna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je jasne, ze pojde :sweat_smile:
21. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ty chlapy maju roznake zmyšlanie :grinning: uz aby sme tam boli len este kde je juun :frowning2:
21. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte divcence :wink:
emily, to mas pravdu,aj moj mm najskor povedal,ze nikoho nepozna a nikam nejde,ale aj tak viem,ze pojde :slight_smile:
21. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby sa nakoniec nebavili lepšie ako my :wink:
21. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik,aj to je pravda,ale snad budu aj deturence strazit :grinning:
21. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné nedeľné popoludnie :slight_smile:

Zuzi...no včera si mohla skôr kričať,že potrebuješ prášok a aviváž :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

čítam,že vaši muži nechcú ísť a ujo Bodko to vyriešil "že my nejdeme a hotovo" :confused: :confused: :confused:
...idem zase niečo porobiť :frowning2:
21. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš super fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodeckaaaaaaa...vitaaaj!!!
Ujo Bodko nech take nieco ani nevyslovi, ze nejdete, lebo bude nonono :grinning:
21. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciculi akí ste zlatí :slight_smile:
21. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ja som tu hodku a zbezne som vas citala lebo som sa z maminou vykecavala na skype a teraz sa mordujem z jankom furt mi tu vykecava blbosti a pritom si ma robit ulohu zo Sj ale take debilkoviny :angry: ako napr pre mna už nezname slovička nominativ a plural preco to im nenapisu normalne? :grinning:
21. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica, pekne fotky, ste si dnes vychutnali slniecko :dizzy_face:

mm neprotestuje, zobral to ako hotovu vec, v oscadnici este nebol, tak sa tesi aj on :wink:
21. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, ale veď Ty si ešte stále študujúca mamička :wink:
Ozi, ako sa darí? Ruština už je isto ferfektná :wink:
21. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu je to lepsie a frajerujem pred jankom :grinning: on sa teraz učí prví polrok ale jeho terajšia trieda uz 3rok tak on ich asi nedozenie :frowning2: ale snažinme sa :dizzy_face:
21. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže u vás sa komunikuje v jazyku ruskom? Musí to byž zaujímavé :grinning:
21. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok