Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
20. feb 2010

sak ani mna, ale mm nejde ani spat 😀

papa 😉

hasleerka
20. feb 2010

renka mne mm zahlásil že zobud ma o pol druhej, vtipný ... to ja budem fajne hajať, tak dúfam že sa ani nezobudím že telku zapne ... včera čumákoval hádam aj do dvoch a ja ani neviem kedy som pri nom zaspala

lilu bud v klude, on mi len radil ohladom farmy 🙂

cica13
21. feb 2010

Budiiiiicek...🙂

Ale sikovno podme fandiiiit!!!

aadula
21. feb 2010

bré ránečko, som od vás zdrhla večer..som pozerala ten film na markíze klik čo šiel..som sa nasmiala..aj skoro poplakala 😉

mňam tortičku si aj ja dám 😵

u nás už sneh nie je..všetko roztopené..o chvíľku ideme do NR, zreklamovať čižmy čo sme Paťke pre dvoma mesiacmi v deichmanne kúpili 😅. Ešte vypijem kávičku a fičíme...teda iba ja s Paťkou..berie nás moj otec..a ten tak rád chodí skoro ráno 😅 😅 ..no čo už..aspoň sa skôr vybavíme.

a hokej som len teraz výsledok pozrela, že sme vyhrali hurá, hurá, hurá 😀 😀 😀

emily333
21. feb 2010

dobre ranko u nas trošicku snežii 😉 my sme fandili vo sne az kym si nas nezobudila tym skandovanim 😀 😀

hasleerka
21. feb 2010

čafte vyvárate??? u nás slniečko svieti ... ja varím a ešte spratujem oblečko, a o jednej fičím do práce

cica neblázni, to kedy si tu bola ... mm zazvonili hodiny v noci ale nezobudil sa a chrnal dalej

cica13
21. feb 2010

Hasli, ja som zaspala vecer pred telkou, MM sedel na notasi a som sa prebrala o 1.20, tak reku , ze uz s MM kuknem hokej, vyliezla som hore na postel a odtial som cumakovala, ale iba prve 2 goly, potom ma premohol spanok.....ale tatulo kukal do konca 😀 😀 😀

U nas je naaaaaadherne slnecno, ani zima neni taka hrozna, sme sa boli prejst v meste pri Dunaji, zrekonstruovali nam trosku nabrezie, robili tam aj ten protipovodnovy mur....potom hodim fotecky

renka9
autor
21. feb 2010

cica, ty si tiez ale pukana 😀 😀 😀 😀 😀
ja v noci rozmyslam ci zapnem alebo nazapnem PC 😀 , a ty davas budicek...som si myslela, ze len ja tu budem strasit 😀 , chcela som kricat ze gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool, a goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool 😀 😀 😀
som sa zobudila na 2 tretinu, tak som si to vychutnala 😉 😉 😉

cica13
21. feb 2010

Reni, ja som uz mala vypnuty PC, manzel bol na svojom notasi a ja som vam pisala z mobilu 😀 😀 😀 😀 😀 tusim sa ti ten moj vyraz "pukana" zapacil 😅 😅 😅

Tak ale dobre sme fandili, no nie?

Normalne by som uz chcela ist do Oscadnice, ked je tak krasne 😉

renka9
autor
21. feb 2010

cica 😀 😀 😀 ja som kukla len tu 2 tretinu a isla som spokojne haji 😉 😉 😉

cica13
21. feb 2010

Reni, ty druhu....ja prvu a mozno sa najde niekto, kto tretiu 😀 😀 😀 MM kukol vsetky 😅

renka9
autor
21. feb 2010

az vcera som si uvedomila, ze hraju vsetci hokejisti mojho mladí 😀 , a pre mnohych je to uz posledna olympiada. 😒 Satan, Palffy, Demitra, gaborik, tento krat tam boli tusim len nejaky 2 novacikovia, co som nepoznala 😉 . Tak tymto chlapcom verim, 😉 😉 😉 , bude minimalne bronzova 😅

cica13
21. feb 2010

Reni, presne to iste som muzovi hovorila, este aj Stumpel hra 😵 ved uz maju nejaky svoj vek 😀

Skoda , ze neni Lasak v brane, ten mi tam chyba ☹

renka9
autor
21. feb 2010

cica,aj mm kukal cely hokej 😉
aj ja som sa pytala na Lasaka mm, a hovoril, ze on uz nic nehra, je v Pardubiciach, on sa ukazal len na MS, ked bolo zlato, a potom upadal...ze Halak je momentalne number 1 🙂

aadula
21. feb 2010

goooooooooooool 😀 😀 😀 😀

joj aj ja som celú cestu do NR spomínala oščadnicu ... 😀 😀 😀 , tiež sa už teším 😉 prídeme domov so svalovkov na brániciach a lícnych svaloch 😀 😀 mm dnes zapotil, že on tam nepôjde..nech idem sama..že čo tam bude robiť..a ja že veď malého strážiť...že to môže aj doma 😅 ...ale jasné, že pôjde... 🙂

cica13
21. feb 2010

Adi...aj ten moj ma take reci, ze nepojde, ze co tam bude, ze tam nikoho nepozna 😀 😀 😀 😀 ale je jasne, ze pojde 😅

emily333
21. feb 2010

ahojte tak ty chlapy maju roznake zmyšlanie 😀 uz aby sme tam boli len este kde je juun ☹

zuzadlo
21. feb 2010

ahojte divcence 😉
emily, to mas pravdu,aj moj mm najskor povedal,ze nikoho nepozna a nikam nejde,ale aj tak viem,ze pojde 🙂

aadula
21. feb 2010

aby sa nakoniec nebavili lepšie ako my 😉

zuzadlo
21. feb 2010

adulik,aj to je pravda,ale snad budu aj deturence strazit 😀

bodka13
21. feb 2010

pekné nedeľné popoludnie 🙂

Zuzi...no včera si mohla skôr kričať,že potrebuješ prášok a aviváž 😉 😀 😀 😀

čítam,že vaši muži nechcú ísť a ujo Bodko to vyriešil "že my nejdeme a hotovo" 😕 😕 😕
...idem zase niečo porobiť ☹

bodka13
21. feb 2010

Cicuš super fotky 😵 😵 😵

cica13
21. feb 2010

Bodeckaaaaaaa...vitaaaj!!!
Ujo Bodko nech take nieco ani nevyslovi, ze nejdete, lebo bude nonono 😀

aadula
21. feb 2010

ciculi akí ste zlatí 🙂

emily333
21. feb 2010

kuk ja som tu hodku a zbezne som vas citala lebo som sa z maminou vykecavala na skype a teraz sa mordujem z jankom furt mi tu vykecava blbosti a pritom si ma robit ulohu zo Sj ale take debilkoviny 😠 ako napr pre mna už nezname slovička nominativ a plural preco to im nenapisu normalne? 😀

renka9
autor
21. feb 2010

cica, pekne fotky, ste si dnes vychutnali slniecko 😵

mm neprotestuje, zobral to ako hotovu vec, v oscadnici este nebol, tak sa tesi aj on 😉

tatolu
21. feb 2010

Emily, ale veď Ty si ešte stále študujúca mamička 😉
Ozi, ako sa darí? Ruština už je isto ferfektná 😉

emily333
21. feb 2010

tatolu je to lepsie a frajerujem pred jankom 😀 on sa teraz učí prví polrok ale jeho terajšia trieda uz 3rok tak on ich asi nedozenie ☹ ale snažinme sa 😵

tatolu
21. feb 2010

Takže u vás sa komunikuje v jazyku ruskom? Musí to byž zaujímavé 😀