Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
21. feb 2010

No moje zlate, ziadne ustupky sa netoleruju..... 😠

emily333
21. feb 2010

😀 😀 😀 ten by mi dal mby mozno aj kably potrhal

cica13
21. feb 2010

Emily....ale o takomto case este majstrovat? 😕 😕 😕

emily333
21. feb 2010

ved som mu volala pred hodkou tak ze este vodovod chce napojit a robi u kamosa tak mozno viac kecaju ako robia ma auto tak viem ze nesosne

emily333
21. feb 2010

uz je doma tak idem of pa pa

doseti
21. feb 2010

no aj moj len teraz dorazil...už som chcela telefonuvať 😠 no a jeho poliši prekontrolovávali 10metrov od domu 😠
takže z dovči 15 minút odobraté 😀 😝
našťastie neplatil pokutu...no ale ho riadne prešacovali..že prečo máte modré svetlá? 😕 ...atd,atď...nejako sa vyhovoril...policajti nemajú zmysel pre tuning 😀 😝 😀

doseti
21. feb 2010

dobrú noc 🙂

bodka13
21. feb 2010

dobrúúúúúúúúúúúúúúú 😔

cica13
21. feb 2010

zasa idem poslednaaaaa......dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

hasleerka
22. feb 2010

dobre ránko ... som tu prvááááá ... nech sa páči, kávička

emily333
22. feb 2010

dobre ranko hasli diki za kavičku je vybornaa 😵

hasleerka
22. feb 2010

cicuš fotečky sú nádherné ... ani mm sa moc fotiť nemusí ... no a aby on nebol výnimka, tiež sa mu na tú chatu moc nechce, že nikoho nepozná ... no ved sa ony spoznajú a aby tam nechceli potom chlapi aj dlhšie ostať 😀 😀 😀

lilu18
22. feb 2010

ranko,ja uz som stihla na postu aj v obchode,trosku vydychnem a ide poipratat ,daco vivke uvarit amozem po nu letiet.. 🤐

lilu18
22. feb 2010

sa tu rehlim co ste vcera vecer popisali..emily ze promile 😀 😀 😀 😀

cica13
22. feb 2010

Dobre ranko!

Lilu , aj ja idem na postu, dosli mi bodynka pre davida z Dunajskej Luznej 😀 😀 😀

hasleerka
22. feb 2010

my sa tiež zachvíľu chystáme s Miškou von, som si ju nechala tiež doma nech má prázdniny a nemusíme skoro vstávať ... vonku pekne svieti ... Zuzka išla s babkou obzerať novú školskú tašku

tatolu
22. feb 2010

Ahojte vospolok 😉
U nás je teraz relatívny kľud. Teda maminka robí palacinky 😉 a mm dal deťom cukríky lebo moc plakali, tak aby ich utíšil 😠
Ja to riešim trestom a on cukríkom 😖

stupidq6
22. feb 2010

Ahojte tak ja sa opäť hlásim po dlhšiom čase 🙂
U nás skoro nič nové decka maju prázdniny aspoň mi pmôžu s drobcami akurát šli vonku Hannah spinká ešte dvojky dám spať keď sa vrátia a pôjdeme do teplíc sa kúpať keď sa zobudia a k babke 🙂

hasleerka
22. feb 2010

no kukám že si všetky asi užívate slniečko??? ... mne Miška teraz zaspala v spálni, tak ja si môžem v detskej klávesnicovať

cica13
22. feb 2010

Hasli ahoj, ja som tu... 😀

Boli sme doobeda vonku, bolo super, teraz David spi, som robila poriadok s jeho vecami, som vyradovala, co mu je uz male.
Hasli, dame kavu?

hasleerka
22. feb 2010

jasné cica, zrobíš ty či ja??? ... ja mám aj orechové lúpačky k nej 🙂

cica13
22. feb 2010

Hasli, tak ty nachystaj lupacky a ja idem zrobit krasne napenene presso 😝

cica13
22. feb 2010

Hasliii..kde si??? Ved kava vychladne 😀

hasleerka
22. feb 2010

tu som , som sa aj zakecala aj som motýlika na FB chytala, slonisko mi poslala ... kávička mňam a tie čerstvé lúpačky k tomu, no čo viac si môžeme priať 😀 😀 😀

cica13
22. feb 2010

Hasli, este mam babovku, vcera vecer som piekla....nukaj sa!

tatolu
22. feb 2010

Cica aj ja som začala trošku triediť - čo sme sa dohodli 😕

cica13
22. feb 2010

Tatolu....ved sa blizi jar...tak jarne upratko sme zahajili 😀

hasleerka
22. feb 2010

no ja ešte netriedim, zatial všetko nosíme ... cica bábovečka mňam, mala by som aj ja zajtra spraviť

emily333
22. feb 2010

ahojte dnes Vas tu nestiham doobedu som prepisovala 2referaty a poobede sme boli kupit koosacku a mame k nej aj kameru 😉 a teraz mi este treba jeden referat z ovocinarstva napisat a literaturu sa ucit ☹ neciem do polnoci to asi zvladnem 😀

tatolu
22. feb 2010

Pochválim sa - možno zo stovky nohavíc a teplákov sa mi podarilo vytriediť takých 20 😵
Minule som čítala na koníkovi tému o tom, kde dávajú obnosené šatstvo a jedna pani písala príbeh o pani - Rómskej spoluobčanke, ktorá si prišla pýtať veci v jeden mesiac a o mesiac znovu. Keď sa jej pýala pani, ktorá jej predtým nejaké veci dala, že kde ich dala, tak pani ostala prekvapená a odpovedala: Však to deti ponosili a keď bolo špinavé, vyhodila som 😕 .
Asi to budem robiť tak aj ja 😀 , lebo ináč ten zbytok nohavíc znova niektoré ani neoblečieme 😝