Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
22. feb 2010

tatolu...tu temu som aj ja citala, som sa dobre pobavila na tej romke 😀 😀 😀

aadula
22. feb 2010

ahojte, mne už ani káva nepomáha...taká som nejaká unavená..táto zmena počasia je hrozná..ma hlava bolela poobede...

tatolu
22. feb 2010

Adka, tak Ti dnes dovolíme ísť si ľahnúť. Alebo nie?
Kto je proti nech sa zdrží hlasovania 😉 😵

hasleerka
22. feb 2010

aj ja som tú tému čítala ... ušetrí za prach a za vodu, šikovní sú tí naši spoluobčania 😠 😠 😠

tatolu
22. feb 2010

Hasli, no tááák 😉 hádam som Ti nepokazila pekný večer? 😔

hasleerka
22. feb 2010

tatolu to nezúrim na teba ale na spoluobčanov 😀 😀 😀

tatolu
22. feb 2010

Však oni nie sú zlí ak Ty nie si zlá k nim 😉

hasleerka
22. feb 2010

no a kdeže ste všetky??? ja som sa zakecala s kámoškou na FB, reku bežím sem až ma zase nedodžubete a vás nikde ☹

lilu18
22. feb 2010

hsleerka..tu som..ze pocitam a dobru noc zaprajem ,,sa rehlim na tej romke ..teda je vychcana 😀

cica13
23. feb 2010

No co je hviezdy? Kdde ste????

Dobre ranko!!! 😀

hasleerka
23. feb 2010

ahojte ... som tu nebola, mala som návštevu... tak hned teraz vás idem kuk... no kukám že nič nepočítam ... kdeže ste???

cica13
23. feb 2010

No tu tusim dnes pes skapal 😠 😠 😠

hasleerka
23. feb 2010

obééééééééééd .... fazuľová polievka s údeným

cica13
23. feb 2010

obeeeeeeeed...hrachova mliecna jemna s opecenym chelbom a granadir 😝

cica13
23. feb 2010

ze chelbom 😀 😀 samozrejme chlebom 😅

aadula
23. feb 2010

ahojte

kááávaaa 😀 😀 😀 natŕčajte ručičky..(__) nech sa ľúbi..aj mliečko aj cukrík máme 😀

tatolu
23. feb 2010

šup na 1. stranu 😉

U nís na obed bol hrachový prívarok 😉

Ste vari vonku? Lebo tu je akosi nie moc pekne 😕

emily333
23. feb 2010

ahojte konecne som doma a bez stresu 😉

aadula
23. feb 2010

emily, nevlázni..čo ty môžeš stresovať...radšej bociana naháňaj a v kľude 😉 na stresy som tu ja 😀 😀 😀

emily333
23. feb 2010

adulik ja stresujem len zo ked mam skolu 😀 😀 😀 ale uz zas mam tyzden pokoj 😉

zuzadlo
23. feb 2010

ahojte dievcence 🙂
som ustvana ako pes,lietam po doktoroch a uz som unavena, vcera s lenkou u dr,brali jej krv,dnes po vysledky a krcnej.dr mi povedal ,ze ma vysoku sedimentaciu,ma tam nejaku alergiu a zase vysoky ten cholesterol-az 6.usna vravela, ze usi ma uz v poriadku a ze z jej strany by mohla uz ist do skoly,ale musi sa este vyjadrit dr ohladom tej sedimentacie,tak tam idem zajtra a v pondelok znova na krv prekontrolovat ☹ ,este som bola s erikom na tej psychologii a ta ho pochvalila, robila s nim zase testy,tak aj tam ma zase objednala na buduci stvrtok,este tento stvrtok idem s lenkou rano na usne-chce jej prekontrolovat nosnu mandlu,takze kopec behania 😝 ,som rada ze chvilku sedim

hasleerka
23. feb 2010

my sme dnes boli vonku, bolo super ... a hned som lahšia ja o 24,5€ som Zuzke botasky kúpila ... aj Mišku som dala ostrihať

emily333
23. feb 2010

hasli to znamena že nemaš chodít do mesta 😀

tatolu
23. feb 2010

Zuzi, Ty stíhaš aj v práci niečo odrobiť? Však si skoro stále pri doktoroch 😠

Hasli, Zuzka bola iste šťastná 😉 Však keď treba, tak treba 😔

Emily, super týždeň bez školy 😉 Ja pôjdem v piatok na celý deň, v sobotu do takej 14tej a v nedeľu ideme do PP krstiť 😵

andreah70
23. feb 2010

ahojte už sme doma z lyžovačky 🙂 bolo super kľudne by som ostala aj do nedele...........počasie nám Iwuška vybavila perfektné bolo krásne slnečno, okrem soboty to snežilo,chumelilo, ale my sme sa išli okúpať vtedy do Tatralandie tak nám to nevadilo 😉

dočítam vás neskôr, keď bude trošku času

aadula
23. feb 2010

andy vitaj domka 🙂

zuzi, podľa mňa 6 nie je až tak veľa...síce nie som zdravotník, ale ja som mala cez tehu 7,8 a dr. mi povedal, že to nie je také hrozné 😉

aadula
23. feb 2010

ja sa vás tu nejak neviem dočkať...už aj teraz ma ťahá na spanie...a vy večernice ako bodečka hovorí, chodíte až po pol desiatej 😀

hasleerka
23. feb 2010

no ja nemôžem tie moje baby nahnať do postele ... ešte som medzitým skočila ku susedke tak hádam do polhodky dofrčím

emily333
23. feb 2010

andi vitaj domka 😉

tatolu
23. feb 2010

Andy vítam Ťa 😉