• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
čafte babulky hodila som nejaké fotoečky na FB môžte pokukať :slight_smile: http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?page=1&aid=40402&id=1576546210
23. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme špionky poniektore sme viedeli :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak aj ja som už videla :grinning: to tie čo sedím furt na FB :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, hasli :grinning: :grinning: :grinning: tušim vás tie hry pohltili :grinning: :grinning: idem zavesiť prvú pračku, ešte ma čakajú najmenej tri :confounded:
23. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy odkedy nas cica zdrbala tak sa krotiiime :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si prečítala dobre sa do vás pustila :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy pjekne fotecky,ale tento link co si sem hodila je divny..al mne otvara nieco ine :confused:

idem sa donapchavat ,dnes mam tusim v zaludku dieru :grinning:
23. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu aj mne skúsim ešte raz a keď nepôjde však si to najdite :grinning: :grinning: http://www.facebook.com/andrea.habankova#!/album.php?aid=40402&id=1576546210
23. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dobru idem na kute som normálne zničená z toľkého športovania :wink: ráno musím do roboty :confounded:
23. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy dobruuuuuu :wink:
23. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy tento link je OK..Mali ste sa dupisne..Aspon podla foteciek.Dobru zienky :astonished:
23. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lucim sa mi vybija baterka z notasu a nechce sa mi ist pre kabel :wink:
23. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako píše emily ... ale ja na FB aj dosť chatujem nielen hrám ... odchádzam už dnes skôr aj ja do hajan

zajtra vás neprídem kuk , idem variť švagrovým detičkám palacinky a tie sa mooooooooc tešia
23. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: 4:3 ole, ole ole oleeé vyhrajeme, vyhrajemeeee....
24. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko asi nam kavicku netreba ked uz mame tlak dvihnutí od hokeja :grinning:
24. feb 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrali smeeeeeeeeeee!
24. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hip hip huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, pozrela som fotecky, potichucky som vam zavidela, hned by som isla, nam sa tuto zimu nepodarilo ist na lyzovacku...:((

Babulky, zajtra hrame o 4.00, takze nastartujte budiky!...:slight_smile:
24. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ten hokej to bolo trápenie, ale vyhrali sme to je dôležité :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cica však vy máte blízko do Rakúska možno ešte cez prázdniny vybehnete :wink:
24. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vospolok :wink:
Ráno som si na centrume prčítala nadpis že Slováci sa triasli o víťazstvo no poslednej chvíle. Normálne som sa začala báť, že sme prehrali :confused: :grinning:
24. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, mozno sa cez prazdniny aspon jeden den podari, lebo tatulo ma hrooozne vela robory, tak nemoze zostat cely den doma a cez vikend ho tam nikto nedostane, lebo neznasa davy ludi.... :grinning: :grinning: :grinning:

Vcera som si zasa porevala, baby z nasej stranky DS hodili link na toto : http://www.sme.sk/c/5253875/skupina-na-facebooku-utoci-na-deti-s-downovym-syndromom.html az mi zle bolo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
24. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
andy som rada ze vam dovolenka vysla a hlavne to moje vymodlene pocasie :sunglasses: :grinning:
cicus :frowning2: je to strasne co dokazu niektori inteligenti :angry: rozum sa zastavuje, ti dawnici ktorych tu tak ponizuju maju toho rozumu viac, je mi z nich na grc :angry: :frowning2:
24. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cica teda ľudia sú svine :angry: :angry: ako môžu také niečo napísať je to obyčajná úbohosť :angry: :angry: :cry: :cry:
24. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy pozdrav mi draheho, prave dorazil do Trencina :grinning:
24. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak babulky, je to uboheeeee....ja sa s deckom piplem, aby z neho ako tak cosi bolo a nejaky "inteligent" mi ho oznaci za kraturu a parazita......fuuuj, strasne tazko sa mi to vcera citalo :frowning2:

idem od vas, ideme do babyfitu, tam zalezi ludom na Davidovi a tesia sa z jeho pokrokov a vobec ho neberu, ze je ini :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciculik predsa ta nemoze rozhadzat takyto chudak :angry: ja viem ze sa to tazko cita, ale cmucik je jeden uzasny, dokonaly a jedinecny chlapcek, do ktoreho som sa na prvy pohlad zamilovala a ver tomu, ze urcite stretne v zivote viac ludi, ktory ho budu lubit, ako tych druhych :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
24. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš, také blbé narážky Ťa nemôžu vytočiť. Cmučík je nádherný, krásny, šikovný a veľmi prevyšuje svojou ľudskosťou akéhokoľvek iného človeka :wink:
24. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeeed stručkova polievocka mliečna :dizzy_face: suhlasim z tatolu cicuš neber si take blbe reči k srdcu :angry: :angry:
24. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

to co je za ....CICULIK :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..treba nad tym len mavnut rukou.Ved ty vies sama najlepsie aky pokladik mas doma :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face:

mame lapacinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusik ako torticka? ani si sa nepochvalila :confounded: :dizzy_face:
24. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok