• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
No ahojte, som rada, ze vas mam a dakujem za podporu.... :astonished: :astonished: :astonished:
Dufam, ze aj na vas David zaposobi v Oscadnici, tak ako na Iwusku :slight_smile:

Konecne som zobrala do Babyfitu fotak, tak som per foteciek narobila http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a429729
24. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus krasne fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a ten instruktor :fearful: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, on je zevraj aj na plavani deticiek instruktor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: perfektne to s detmi vedel, deti ho dnes uuuplne "zrali" :sweat_smile:
24. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde je Bodkaaaaaa????? Ved ma mat dnes volno :confused: :confused: :confused: :confused:
24. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus myslim ze ho "zrali" nielen deticky :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu Bodka - tu Bodka :grinning: :grinning: :grinning: ...som KO :frowning2: ...boli sme v Takku na akciu a som ľahšia o 36€ :cry: :cry: :cry:

Cicuš ...fotky sú super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... a z toho článku si nič nerob,to písali primitívni ľudia :angry:
...a inštruktor aký fešák :wink: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestiham robim veceru ale idem kuk na toho instruktora cmučika kuknem neskor :grinning:
24. feb 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cica cmúčik zlatunký a inštruktor tiež :grinning: :grinning: nezabudni zobrať foťák aj na plavku a hodiť nám sem foto v plavkách :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo budeme mať na večeru Emily ? :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tuu ribie file a zemiakova kaša :wink: prave kukam bez servitky a sa usmievam ako hned pocut kto je vychodnar :wink: teste sa :dizzy_face: cmučik aky krasny usmm tam nma :dizzy_face: no a ten inštruktor vauuu :grinning:
24. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybie och ta hrubka :frowning2:
24. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

andy, joj ale vám bolo fajne :dizzy_face:

cicuš, Davidko je zlatý chlapček, na mňa zapôsobil už aj cez tie naše telefonáty :grinning: :wink:

ja som posledné dni totálne hotová, keď to takto pôjde ďalej, tak ma asi vystrie v práci...neskutočné tempo musí človek nahodiť cez deň ...vôbec už nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jarná únava :sweat_smile:

nechce sa mi opisovať prečo..ale tak ma doma moji naštvali, že som vyhodila čokoládu von balkonom...otvorila balkon..vyšmarila ju..a zavrela...také ticho u nás ostalo :sweat_smile: /bývame na 11.p. :grinning: /
24. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: adulik ja tiez vyhadzujem raz za čas ale v lete ked mam otvorene okno
24. feb 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik vsetko najlepsie k tvojim zajtrajsim priezviskovinam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška, priezviskovinám? :confused:
24. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik si nevedela, vsak? :grinning: ked nahodou moj milovany kolega nie je v praci, tak mozem mat pustene aj radio :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a to mam naladene jemne melodie a tam ma kazdy den sviatok ine priezvisko, no a zajtra je to Chudy :dizzy_face:
24. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška, my nie sme Frederikovci :wink:
24. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška to faaaaakt? som nevedela :grinning: tak teda zajtra pijeme :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
24. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až doteraz som rozmýšľala nad tými priezviskovinami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt :grinning: ved preto som ti to musela oznamit, aby bol dovod :grinning: :grinning: :grinning:
a čo budeme čakať do zajtra ...dajme si už dnes :wink: (_) tak na zdravíčko :grinning: máme fernet, vajčák a biele vínko..aaa ešte pivko 10nu
24. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dam ferneta :wink:
24. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily (_) len nemáme nič do neho...len colu ..
24. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi ja to len colou splachnem :grinning:
24. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: Aduli ty sa nezdáš :wink: ...si riadne akčná :grinning: :grinning: :grinning: ...neboj bude dobre,hádam pochopili že nerozprávaš do vetra :wink:
24. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka...sama seba som prekvapila..ale tak ma nahnevali :grinning: a teraz si zo mňa robia srandu :sweat_smile:
24. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prosim vajcak
24. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: :angry: tak oni si robia srandu :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mňa už šľahne..malého učíme od plienky ...a od štvrtej čo je doma..tak sa jeden krát posral a 4x počúral :angry: len raz cikal do nočníka
24. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok