• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
...sa strulame a aj hokej zaspime :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prosim cervene vinko cicus :slight_smile:
26. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, uf..zlatinko malé..to muselo veľmi bolieť...posielame pusinky nech čím skôr boľačka ustúpi :dizzy_face:

no ja neviem či vstanem .... asi budem rada, že si môžem pospať...aj tak bude samino pred šiestou hore...a cez deň si potrebujem porobiť... tak asi budem fandiť cez spánok :wink: heja heja heja slovensko !!! :grinning:
26. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
(__) ja si prosím jeden fernetík, dopozerám panelák a odchádzam do hajan :grinning:

Reni chúďatko malé hadam sa jej to rýchlo zahojí :slight_smile:

Slovenskooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja asi do tých hajan :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica nejaký konačik si prosím na iwuskine zdravie, som teraz dva kopla u susedky tak až nemiešam

zuzi sa vynovujete, potom ukáž novú obyvku

reni posielame cmuk Angelike nech sa jej to rýchlo hojí
26. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni,chuda angelika,nech sa rychlo bolacka zahoji

hasli ved som bez obyvacej steny,tak som uz musela kupit :wink:
26. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicaaaaaaaaaaaaaa kde mám ten fernet :frowning2: nevadí uleješ nabudúce :grinning:

dobrú kočky :slight_smile:
26. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
angelika stale spinka, tak dufam, ze do rana :wink:

cicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(__) :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: , mame prazdne :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech len pekne spinka :wink:
26. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem aj ja spinkat, papa :wink:
dobru nocku :dizzy_face:
26. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pred spanim sa nezabudnite pomodlit... OTCE nas ktory si na nebesiach, posvat hokejky nase, prid zlato nase, bud pri brankarovi nasom, ako v Goteborgu tak aj vo Vancouveri , goly nase daj nam dnes a odpust nam nase chyby v obrane, ako aj v utoku, a neuved nas do predlzenia a zbav nas faulov. Amen !!!!!!

toto som nasla tu na MK :grinning:
26. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulkyyyyyyy...tu sooom, ale vy tu uz tusim nejste... :frowning2: :frowning2: :frowning2: nejaka som K.O...hrozna ma bolia krize, tak som vylebedena na sedacke :slight_smile:

Ulievam druhu rundu......(__) (__) (__)

Idem si asi roztiahnut sedacku, budem spat dole na nej....nech mozem len cvaknut o 3.30 dialkovym :sweat_smile: tatulo, ze on sa tam nevyspi, ze on bude hore na posteli :angry: :angry:
26. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, ja som prehliadla ten tvoj prispevok, kde pises , co sa Angelike stalo....pofukaj aj za mna a daj cmucik...nech sa rychlo zahoji!! :astonished: :astonished: :astonished:

Ta modlitba je supeeeer!!!! :grinning:
26. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte este ste tu? my sme prave dosli z navštevy sme boli na jednej prezentacke :wink: super modlidba :grinning:
26. feb 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tuším tu už nie ste...mm tu doteraz sedel :unamused:

renka super modlitba :slight_smile:

dnes bol tuším špagetový deň...aj my mali špagety na obed :slight_smile:

angelika chúďatko...ja som dnes robila muffiny a tiež som sa bála,že mi malý chytí zas horúcu rúrú :confused:
26. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že rúrú :grinning: :grinning: :grinning: ...
26. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doseti, ja som este mafiny nikdy nepiekla....ale uz som si kosicky kupila, musi to byt aj v tom plechu vykrojenom? Alebo staci na normalny plech dat kosicky?

Ja mam nastastie taku ruru, ze aj ked peciem a David ju chyti, tak sa nepopali, ma dvojite sklo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so uz piekla mafinky ale z prasku a tym boli aj košíčky a na take riane nema ani recept a ani tu silikonovu formu tak aspon nemusim piect :dizzy_face:
26. feb 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku!!!!!!

3.30 kricimeeeeee Slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. feb 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne len na plech davam do košíčkov a recepty nám z internetu,som robila tretíkrát z toho raz z prasku ako emily :slight_smile:
teraz som popučila mikuláša čokoládového este od vianoc
rúru máme starúúúúú ako praha :grinning:
26. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doseti, ak mas nejaky jednoduchy recept, tak mi hod do IP!

No idem uz, ved musim v noci povzbudzovat...dobruuuuuuuuu!!!
26. feb 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hokej nebudem isto pozerať som rada,že spím aj malý...ráno budem radovať alebo nadávať :slight_smile: :frowning2:
26. feb 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu :wink:
26. feb 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoduchý recept mám na hrnčeky 250ml
26. feb 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budičéééééééééék vstááááávame a fandíme :grinning:

Slovenskooooooooooooooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 03:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. feb 2010 o 03:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja si idem akurat lahnut :grinning: tak si to uzite :wink:
27. feb 2010 o 03:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
heja heja heja slovenskoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

chlapci do tohooooooooooooooooooooooooooooo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. feb 2010 o 03:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Slovenskooooooooooo!!!!
27. feb 2010 o 03:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok