• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
dobre ranko :grinning:

jaaaj, v noci to tu vrelo :grinning: , teda nadranom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adulik, aj ja som si vsimla tu natiahnutu stranku, ja ze to len mne ukazuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak som silno kricala, ze chudera ustupovala :grinning: :grinning: :grinning:

andyyyy....aj ja som prekvapkana z tej vasej hokejovej rodinky...aj mojho Majka HOSSU trenoval????? to je moj milacik....moj ma vzdy podpichujem ze AHA, tvoj Hossa :grinning:
27. feb 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte Maja Hossu netrenoval, on bol starší iba jeho bráška Marcela................Marian bol bráchovým spolužiakom v hokejovej triede a aj spoluhráčom :slight_smile:
27. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem nieco robit, vstavala som pred hodinkou...svieti slniecko len fuka vetrisko...tak papa zatim :wink:
27. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte len vás pozdravím ... upratujem dalej ... zachvíľu idem do práce ...
27. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja z vás odpadnem, aké ste fanúšičky ... mňa to vôbec nebaví ... aj ja mám tu jednu stránku takú natiahnutú
27. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja upratujem iba pozlahka ved aj tak mam vsade bordel :grinning: ale aspon sa vyžívam v kuchyni tam je akurat poriadok :dizzy_face:
27. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli trošku na nákupy a vonku je riadna kosa..keďže fúka studený vietor...brrr..teda mne je zima aj doma..len nám temperujú radiatory...ale idem robiť žemlovku, tak to tu trošku vyhrejem :slight_smile:

MM má v utorok meniny..som chcela, že mu nejakú tortu upečiem...ale na mňa asi prišla jarná únava :grinning: sa mi nechce ani pohnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keď je reč o hokejistoch...tak môj miláčik bol vždy Miško Handzuš :dizzy_face:
27. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj moj bol Misko Handzus :sweat_smile: a este aj Mirko Hlinka.....mi chybal do tej starej zostavy :frowning2:
27. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk upiekla som bublaninku tak šup sem kym este mam :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily mňam dala by som si, však som aj mm povedala že škoda že niekto neupiekol koláčik, dobre by mi padol po poobedňajšom 3 hodinovom spánku :grinning: :grinning:
poobede som nespala už ani nepamätám, ale treba sa posilniť pred zajtrajším ranným povzbudzovaním :grinning: :grinning: že Renka a Cica :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, cicuš, renka..tak budete zas spolu bačovať ráno :grinning: ? ak sa náhodou preberiem a mrknem na hodinky, tak si na vás spomeniem :wink:

My sme mali dnes trošku deň otvorených dverí, tak mi poobedie rýchlo ubehlo :slight_smile:
27. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a spieva Opatovský...zremixoval to ... no nic moc takto..sa mi to páčilo také pomalé viac
27. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a mám recept od susedy na tortu..už ju len upiecť :grinning: , ale bude sa nakoniec až budúci týždeň chystať..bo švagor...keď som spomenula tortu ..sa mu rozžiarili očká..že prídu cez budúci víkend gratulovať mm ..tak upečiem ju až potom :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobry vecer :dizzy_face:
andy, u nas bolo tepluucko :slight_smile: , Angelika sa bicyklovala, ja som na stavbe umyvala a umyvala :wink: , tusim okolo 15stupnov bolo.

Mirko Hlinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jaaaaj, ano cicus, aj moja srdcovka :dizzy_face: , tie jeho kraaasne ociskaaaaa, hmmmm... :grinning: , ale uz je asi trosku za zenitom :unamused: co sa tyka hokeja myslim :grinning: .
ja som fandila Dukle Trencin uz ked som bola osmacka, v pametniku z osmej triedy mam zalozeny vystrizok z novina na nom Zigi, Robo Petrovicky a Branko Janos :wink: . Ani sa mi nechce verit, ze to bolo pred 18timi rokmi :fearful: Boooze, to som uz taka staraaa??? :fearful: :fearful: :fearful:
27. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u na sfukalo cely den :angry: kam ste zduuchôi este mam bublaninku :wink:
27. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte babulky, ja som total K.O. po tej noci, som myslela, ze si pospim ked bude David cez obed spat a to decko ani za svet nechcelo zaspat, bol v postielke od 12.45-14.30.....culy jak rybycka...tak sme sa zobrali a isli sme na vylet do Rakuska na Neziderske jazero, David zaspal 5 minut pred prichodom na miesto :angry: isla som ho prelozit do kocika a on otvoril oci a ze: "papa"....no skoro ma slahlo, teraz spi od 19.45.

Neviem, ci si dam budika na 4.00 ale druhu alebo tretiu tretinu si urcite kuknem, dufam, ze chlapci nesklamu :astonished: :astonished: :astonished:

Reni...tu je o Mirkovi Hlinkovi: http://www.pluska.sk/sport/miroslav-hlinka-si-konecne-uzije-dom-aj-rodinu.html :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Idem sa pohrat s foteckami z jazera, potom hodim link
27. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily...naloz na tanierik, ja sa ponuknem :grinning:
27. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam a natacke pripravene ved poznam bontoon :grinning:
27. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si poklad.... :slight_smile: ale aj kavicku by som si k tomu dala :sweat_smile: ale neboj, tu si zrobim uz sama :grinning:
27. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tak neskoro nepijem doma kaicku ale ked som na navsteve tak ano to mi je potom jedno kolko je hodiin :wink:
27. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pozdravim,bublaninu neprosim mam tiez daky kolac v chladnicke

Dnes mi nie je velmi do reci,mala som cele poobedie kamosku u nas co jej nedavno mamina umrela..tak som bez nalady :frowning2:

skoda toho hokeja :frowning2: ale este moze byt oslava :dizzy_face:
27. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica, dakujem za ten clanok, velmi zaujima :slight_smile: vy
27. feb 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, a aky je tam Mirko fesny na tych fotkach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bozskyyyyy :grinning:
27. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ozaj mohol hrat, ved ma len 37 :wink: , ale dobre sa pozera aj na Zednika :wink:
27. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem ja OFF, dovi o 4:00 :wink:

CHLAPCI VERIME VAM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech boze da, nech boze da, ved my na to mame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasa tiez lucim..mm uz haji,lebo ze vstava na hokej ..chcem vidiet

dobru kocenky
27. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liluuuuuuu...ahooooj :dizzy_face:
27. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok