Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
27. feb 2010

dobre ranko 😀

jaaaj, v noci to tu vrelo 😀 , teda nadranom 😝

adulik, aj ja som si vsimla tu natiahnutu stranku, ja ze to len mne ukazuje 😀 😀 😀 😀 , tak som silno kricala, ze chudera ustupovala 😀 😀 😀

andyyyy....aj ja som prekvapkana z tej vasej hokejovej rodinky...aj mojho Majka HOSSU trenoval????? to je moj milacik....moj ma vzdy podpichujem ze AHA, tvoj Hossa 😀

andreah70
27. feb 2010

čafte Maja Hossu netrenoval, on bol starší iba jeho bráška Marcela................Marian bol bráchovým spolužiakom v hokejovej triede a aj spoluhráčom 🙂

renka9
autor
27. feb 2010

idem nieco robit, vstavala som pred hodinkou...svieti slniecko len fuka vetrisko...tak papa zatim 😉

hasleerka
27. feb 2010

čafte len vás pozdravím ... upratujem dalej ... zachvíľu idem do práce ...

hasleerka
27. feb 2010

no ja z vás odpadnem, aké ste fanúšičky ... mňa to vôbec nebaví ... aj ja mám tu jednu stránku takú natiahnutú

emily333
27. feb 2010

tak ja upratujem iba pozlahka ved aj tak mam vsade bordel 😀 ale aspon sa vyžívam v kuchyni tam je akurat poriadok 😵

aadula
27. feb 2010

my sme boli trošku na nákupy a vonku je riadna kosa..keďže fúka studený vietor...brrr..teda mne je zima aj doma..len nám temperujú radiatory...ale idem robiť žemlovku, tak to tu trošku vyhrejem 🙂

MM má v utorok meniny..som chcela, že mu nejakú tortu upečiem...ale na mňa asi prišla jarná únava 😀 sa mi nechce ani pohnúť 😝

aadula
27. feb 2010

a keď je reč o hokejistoch...tak môj miláčik bol vždy Miško Handzuš 😵

cica13
27. feb 2010

Adi... 😀 😀 😀 😀 aj moj bol Misko Handzus 😅 a este aj Mirko Hlinka.....mi chybal do tej starej zostavy ☹

emily333
27. feb 2010

kuk upiekla som bublaninku tak šup sem kym este mam 😵 😵

andreah70
27. feb 2010

emily mňam dala by som si, však som aj mm povedala že škoda že niekto neupiekol koláčik, dobre by mi padol po poobedňajšom 3 hodinovom spánku 😀 😀
poobede som nespala už ani nepamätám, ale treba sa posilniť pred zajtrajším ranným povzbudzovaním 😀 😀 že Renka a Cica 😀 😀

aadula
27. feb 2010

andy, cicuš, renka..tak budete zas spolu bačovať ráno 😀 ? ak sa náhodou preberiem a mrknem na hodinky, tak si na vás spomeniem 😉

My sme mali dnes trošku deň otvorených dverí, tak mi poobedie rýchlo ubehlo 🙂

aadula
27. feb 2010

a spieva Opatovský...zremixoval to ... no nic moc takto..sa mi to páčilo také pomalé viac

aadula
27. feb 2010

tak a mám recept od susedy na tortu..už ju len upiecť 😀 , ale bude sa nakoniec až budúci týždeň chystať..bo švagor...keď som spomenula tortu ..sa mu rozžiarili očká..že prídu cez budúci víkend gratulovať mm ..tak upečiem ju až potom 😀 😀

renka9
autor
27. feb 2010

dobry vecer 😵
andy, u nas bolo tepluucko 🙂 , Angelika sa bicyklovala, ja som na stavbe umyvala a umyvala 😉 , tusim okolo 15stupnov bolo.

Mirko Hlinka 🙂 🙂 🙂 , jaaaaj, ano cicus, aj moja srdcovka 😵 , tie jeho kraaasne ociskaaaaa, hmmmm... 😀 , ale uz je asi trosku za zenitom 😒 co sa tyka hokeja myslim 😀 .
ja som fandila Dukle Trencin uz ked som bola osmacka, v pametniku z osmej triedy mam zalozeny vystrizok z novina na nom Zigi, Robo Petrovicky a Branko Janos 😉 . Ani sa mi nechce verit, ze to bolo pred 18timi rokmi 😨 Boooze, to som uz taka staraaa??? 😨 😨 😨

emily333
27. feb 2010

u na sfukalo cely den 😠 kam ste zduuchôi este mam bublaninku 😉

cica13
27. feb 2010

Cafte babulky, ja som total K.O. po tej noci, som myslela, ze si pospim ked bude David cez obed spat a to decko ani za svet nechcelo zaspat, bol v postielke od 12.45-14.30.....culy jak rybycka...tak sme sa zobrali a isli sme na vylet do Rakuska na Neziderske jazero, David zaspal 5 minut pred prichodom na miesto 😠 isla som ho prelozit do kocika a on otvoril oci a ze: "papa"....no skoro ma slahlo, teraz spi od 19.45.

Neviem, ci si dam budika na 4.00 ale druhu alebo tretiu tretinu si urcite kuknem, dufam, ze chlapci nesklamu 😲 😲 😲

Reni...tu je o Mirkovi Hlinkovi: http://www.pluska.sk/sport/miroslav-hlinka-si-k... 🙂 🙂 🙂 🙂

Idem sa pohrat s foteckami z jazera, potom hodim link

cica13
27. feb 2010

emily...naloz na tanierik, ja sa ponuknem 😀

emily333
27. feb 2010

uz mam a natacke pripravene ved poznam bontoon 😀

cica13
27. feb 2010

si poklad.... 🙂 ale aj kavicku by som si k tomu dala 😅 ale neboj, tu si zrobim uz sama 😀

emily333
27. feb 2010

ja uz tak neskoro nepijem doma kaicku ale ked som na navsteve tak ano to mi je potom jedno kolko je hodiin 😉

lilu18
27. feb 2010

len pozdravim,bublaninu neprosim mam tiez daky kolac v chladnicke

Dnes mi nie je velmi do reci,mala som cele poobedie kamosku u nas co jej nedavno mamina umrela..tak som bez nalady ☹

skoda toho hokeja ☹ ale este moze byt oslava 😵

renka9
autor
27. feb 2010

cica, dakujem za ten clanok, velmi zaujima 🙂 vy

cica13
27. feb 2010

Reni, a aky je tam Mirko fesny na tych fotkach 😵 😵 😵 😵

renka9
autor
27. feb 2010

bozskyyyyy 😀

renka9
autor
27. feb 2010

no ozaj mohol hrat, ved ma len 37 😉 , ale dobre sa pozera aj na Zednika 😉

renka9
autor
27. feb 2010

idem ja OFF, dovi o 4:00 😉

CHLAPCI VERIME VAM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cica13
27. feb 2010

Nech boze da, nech boze da, ved my na to mame 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lilu18
27. feb 2010

jasa tiez lucim..mm uz haji,lebo ze vstava na hokej ..chcem vidiet

dobru kocenky

cica13
27. feb 2010

Liluuuuuuu...ahooooj 😵