• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
uz som doma z kostolika :dizzy_face:

adulik, praveze s tymto mancaftom, aky sme mali teraz na olympiade sme cakali medailu...kedy ked nie teraz...uz takto nikdy spolu nenastupia...a ti mladsi...to je iba taky odvar
28. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, ty si šikulka, na ráno si už toľko stihla :slight_smile:

no ja som vstávala s tým, že hneď som zapínala telku a myslela som, že sme tretí...nad Kanadou som moc neverila, že vyhráme, ale nad Fínmi som myslela, že áno...
28. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zas miKristinka vracia...neviem , co jej nesadlo...lebo uz cmula cukrik :angry:
28. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, nemá virózu? tiež máte prázdniny?
28. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, mame prazdniny...ja som aj zabudla, vcera som jej nadavala, ze co sa nejde ucit :grinning:
28. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooojte :frowning2: aaaach ten hokej, Reni, isla som si potom este trosku oci zatvorit, ked banada spala, kukla som este rozhovora s Charom a Demitrom, poutierala slzy a otocila sa na druhy bok :grinning:

Co sa tyka toho hokeja, aj Filip chcel hrozne chodit, aj ja by som bola rada, keby chodil, urcite by ho to bavilo, ale tu u nas je to sport snobov....stoji to hrozne vela prachov, a kde na to zobrat, a take snobske deticky, ktore to ani nebavi, tak si tak pekne chodia, lebo rodicia cvakaju a myslia si, ze budu z nich mat Demitru :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, aj mne sa pred chvilou David vygrcal....ale iba trosku, asi som mu dala skoro jogurt na mlieko :frowning2:

Tu su slubene fotecky zo vcerajsieho vyletu: http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a431448

Aj my mame prazdniny.... :slight_smile:
28. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko aj ked smutne pre ten hokej :frowning2: idem kuk na cmucika :wink:
28. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily ahooooooj, pod si dat so mnou kavicku!

Idem robit toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23951 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus super napad trosku oddychu pri vareni nam nezaškodi :dizzy_face: fotky su krasne no na živo tam musi byt ešte krajšie :wink:
28. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeeeeed

kuratko s ryzouuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cica no som zvedava..daj vediet ako si napiekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
28. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj fotecky som kuk.krasne su.A to uz len vo vesticke??parada :dizzy_face:
28. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu u nás to čo u vás :wink:

cicuš, pěknééé :slight_smile:
28. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte hviezdy, torta je uz stuhnuta.....ale este som ju nerozkrojila..... :grinning:

Idem robit bryndzaky, sa nam zaziadalo , kuraciu polifcicku sme si pred chvilou nalozili....

Lilusik, bolo celkom fajn vcera, ze stacila chvilu aj vesta, ale potom sa uz schladilo, tak som aj budnu navliekla krpcovi :grinning:
28. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš uz si rozkrojila tortu? pozeram krasokorčulovanie a nieco sladke by bodlo :dizzy_face:
28. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...rozkrojila, urezem ti? Ale poviem ti...nic moc...klasicka smotanova je milionkrat lepsia :slight_smile:
28. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si aj tanierik doniesla :dizzy_face: no ale lepsie ako nic no ne? :grinning:
28. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no koniec exhibicie ale este to ide o pol noci dufam ze vydrziim :wink: v aprili by mal byt Plušcenko v KE aj v BA tak urcite pojdem a fufam ze aj niekoho zozeniem aby som nesla sama :wink:
28. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, moja kolegyňa bola vlani v BA na Pluščenka, že bol perfekný :dizzy_face:
28. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy :slight_smile: ,konecne sedim,od vcera som makal na obyvacej stene,vcera skladanie, dnes ukladanie veci,potriedila som a kopec aj vyhodila,potom som bola v praci a tam som si tiez vyumyvala pohare a osetrila nabytok prontom,ale zajtra mam volnicko :slight_smile: ,len musim ist s lenkou na kontrolu,uz je mesiac chora :frowning2:

emily,pridi do ba na pluscenka,pojdem s tebou :grinning:
28. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved rozmyslam ze pojdeme vsetky a v oščadnici užbudem frajerovat ako sa mi dlho už pozname :grinning: :grinning: zuzi tak teraz si trosku odychni a ked budem ukladat ja nabytok tak dobeni ku mne :dizzy_face: ale to bude asi az o tyyzden
28. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,kludne :wink:
28. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ale kolko dam na cestu tak si radsej kupim drahšiu vstupenku :grinning:
28. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočeny ... idem vás kuk, som prišla z roboty skôr, ale ráno zase vstávam ... som aj nasratá, bo ma poslali domov, že neni roboty a pritom by som tak kludne mohla ostať, nuž ale šéfstvo šetrí... :angry:
28. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta to su hnusaci :angry: horsie ako keby si tam miliony zarabala :frowning2:
28. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo ..urobíme trocha ľadu v júni a Pľučšenka si zavoláme do Oščadnice :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...v Oscadnici bude mozno aj v juni lad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite by sa tesil takym fanynkam ako my :grinning: :grinning: len chudaci naši chlapy
28. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj o čom ja budem s vami debatiť v tej oščadnici, vy ste samé športové fanúšičky a nebyť toho že mm nedávno kukal modré z neba spred dvoch rokov, tak ani netuším kto je to Pľuščenko :frowning2:
28. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli neboj nejaka tema pri flaštičke vždy najde :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok