• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
mne sa dnes vobec nechce varit mm povedala aby som urobila francuzaky ale mne sa taak nechce vela babracky a on aj tak nebude doma az ked vecer o siedmej :wink: a my z jankom prezijeme aj na chlebe vo vajicku :grinning:
1. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky Janko prisiel prave zo skoly a konecne si chvali tfuj tfuj nech neurieknem sam povedal ze si museli na seba z chalnmi zvyknut :wink: a v piatok dostal 2 z hv.. kubina co sa predtym nikdy nestalo :dizzy_face: :dizzy_face: no z tej radosti som aj cecky vybrala a zemiaky ošupala :grinning:
1. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute som doma z práce ... nohy ma bolia, unavená ... kávičkujem, kto sa pridá????
1. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tak fajn išlo do práce, celkom bolo teplúčko, ani nepršalo
1. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no emily tak super že sa už Jankovi páči v škole ... tak je večer oslava, papáme cecky, ako ich urobíš a čo budeme piť????
1. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily supeeeeer....asi mu zmena skoly prospeje, len tak dalej!!!!

Ze cecky vybrala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked nas tak niekto cita, kto tomu nechape....si musi mysliet :sweat_smile:
1. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli...no vitaj ty farmarka nasa...zrob aj mne prosim kavicku!
1. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cecíki naservírovane a k tomu zemiakova kaša :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ja som celý víkend aj dnes žena za pultom ... a teraz som zase žená v domácnosti, dorábala so ryžu, periem, skladám suché ... o chvíľu idem vešať, nejdeš so mnou

emily, dík za večeru, si naložím k tej ryži
1. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby ja už nevládzem..u nás sú pondelky hrozné v práci..celkovo stále je veľa, ale pondelky to prídem vyžmýkaná ako taká dobre vyschnutá špongia :sweat_smile: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale sa aspoň pochválim, že so Saminovým cikaním to je celkom na dobrej ceste... :wink:

andy, mne sa tiež Nika takto s ofinkou páči...moc jej to sekne :slight_smile:

emily, by som si aj dala tie tvoje cecky so zemiačikmi :dizzy_face: u nás sa dojedalo zo včera a na zajtra som rybie prsty kúpila
1. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula čo to robíš, ja som už zabudla???
1. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli, najradšej by som bola matkou v domácnosti :grinning: :grinning: :grinning: ale inak ip :wink:
1. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknite ako mame peknu spalnu :wink: ale zatial postel tam nie je :frowning2: http://sk.fotoalbum.eu/ludmilka34/a428118/00000015
1. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily farba pekná ... som zvedavá potom na celú spálnu

adula to ti verím, že doma bolo dobre
1. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no srine a postel bude v tej farbe ako polička :wink:
1. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som prijala zas murované jadro..novú kúpelku a kuchynskú linku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale ...zatiaľ nie ..ešte trošku musím vydržať :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily vyzerá to pekne dobre sa tam bude pracovať :grinning: :grinning:.............som rada že sa Jankovi darí a páči v škole :slight_smile:

kočky ďakujem za Niku aj v škole, aj na hádzanej ju pochválili tak prišla taká šťastná domov..............akurát jej vadila pri tréningu, keď bola spotená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to som jej vravela len nechcela veriť :grinning: :grinning: má čo chcela

adulka to ti verím že si vyšťavená, ja aj keď mám toho veľa, tak sa dá lebo mám kľud v kancelárii som tam sama , len občas musím zbehnúť do obchodu alebo do dielne keď chalani niečo potrebujú
Saminkovi držím palce aby sa mu darilo a aby cikal už len do nočníka :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, nech si skúsi čelenku dať..alebo nejak vypnúť na trningu..alebo nejak bokom ju zapnúť :slight_smile: to že si sama ti hrozne závidím....hádam ja ja raz zmením pôsobisko :grinning:
1. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kto tu jeeee???

Hasli...ty mas same vyhovorky, ale na FB si vkuse online :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pradlo nejdem vesat, dnes som neprala, mozno zajtra...potom ti zakricim :slight_smile:

Adi, tak Samusik je uz taky sikulko? Potom ti poslem aj Davida na zaucenie.

Emily....kukla som fotky, to mate stenu zo sadrokartonu?
1. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Cica a kto by tu jedol, keď sa má piť :confused: :grinning:
Adi, mne sa stále do odúčania nechce. Však mám ešte rok pred sebou a leto to istí :wink: - hádam :pensive:
Nika je riadna fotomodelka :wink:
1. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ked je on line tak neznamena ze je tam :grinning: a davali sme na severnu stenu polystirem a na to sadrokarton
1. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, Emily, tak budete mať tak teplo, že o takom živočíšnom nebudete chcieť ani počuť :fearful: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica nie som stále na FB, len som prihlásená, to si ma ty naučila, že sa nemám furt odhlasovať ... :grinning: :grinning: :grinning:

a kukám emily že si si ma zastala ... čo ti moja ponuknem :grinning:
1. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co maš? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli...a ja som poobede cakala, ze si dam s tebou tu kavu a teba nikde :angry: :angry: :angry:

Tatolu, ja som nemyslela, ze ci tu niekdo poziva potravu, ale ja som myslela, ze ci tu niekdo je (existencia) :sweat_smile: :sweat_smile:

Emily, no hned sa bude lepsie tutu mutu, ked bude zateplena pracovna a bude teplucko :slight_smile:
1. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aby to bolo ten bordel mi ide riadne na nervy :angry:
1. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry cicuš, ale zháňala som po susedoch ryžu, bo sa mi hrooooozne nechcelo ísť do obchodu /hlavne že som odtial prišla z práce - nuž skleroza/ a varila som ju,

emily vy ste aj zateplovali izbu, ja že len malovali ... tak makačka riadno čo????
1. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile: blbne mi :angry: :angry: :angry: :angry:
1. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zehliiiiiim.......potrebuje niekto opiglovat? :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa ešte suší, tak netreba ... ja budem asi v stredu

čau bodka

emily čo takto slivovička alebo červené vínko??? pridá sa k nám niekto (__) (__) (__)
1. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok