Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
12. jún 2009

jáj bodka, čo tak si hodila farbu, aj sa niekam chystáš, či len tak pre seba

bodka13
12. jún 2009

emily...neviem ju ani popísať 😀 ...neidentifikovateľnú 😀 😀 😀 ...trošku do červena(ale bledé)a premelírované

hasleer...možno by sa potešila plienkam,vlhkým obrúskom,detská kozmetika(len tá sa asi dosť ťažko vyberá-ja som pri svojich nemohla kvôli ekzémom takú používať,krémovali sme sa modrou indulónou)

emily333
12. jún 2009

hasli retiazocku na rucku 😉

bodka13
12. jún 2009

mala som to už také vyrastené,tak že nech mi to dofarbí a podstrihne a ona šikovnica(kaderníčka) prišla so zlepšovákom ako ukryť šediny na dlhšie...no a potom som skoro okoktavela keď povedala že 46.80€

hasleerka
12. jún 2009

emily dík, len to by som zase nemohla dávať peniaze ... som myslela len niaku maličkosť

bodka, som myslela že zle vidím, to čo je za suma ... uf ☹

emily333
12. jún 2009

och mario toklo jezisi to mas nejake drahe sa mi vidii 😠

bodka13
12. jún 2009

no baby, strašná suma...mangela som už predpripravila...má hlasno chváliť môj nový image za toľko € 😀 😀 😀
...ale čo už keď výtvor bol na hlave 😀 ...potešujúce bolo,keď povedala že by to malo vydržať tri mesiace-som zvedavá 😒

hasleerka
12. jún 2009

sa odfoť a pošli sa nám ukázať 🙂

bodka13
12. jún 2009

skúsim večer hodiť foto 🙂

emily333
12. jún 2009

veru chceme foto 😉

bodka13
12. jún 2009

usmievajte sa 😀 😀 😀 ...už nás fotia 😀

emily333
12. jún 2009

u nas uz vyslo slniecko a je po dazdi 😉

bodka13
12. jún 2009

fotky sú vo foťáku,už ich len stiahnuť do pc 🙂 ...letíme si pre pacienta - Davidko už bude konečne doma 🙂 ...večer docválam 😀 😀 😀

tatolu
12. jún 2009

Haslerka, ja som dostávala najradšej plienky 😉
Tých nikdy nie je dosť 😔

Môžeš kúpiť aj látkové - 2-3 ks

emily333
12. jún 2009

tak uz mozem vegetkovat 10 otazok mam vypracovane zo sloviny 😉 uz mam aj svoj pc opraveny ta uz sa stahujem na svoj 😉

tatolu
12. jún 2009

Emily a kedy máš prijímačky?

emily333
12. jún 2009

asi 29juna 😉

hasleerka
12. jún 2009

tatolu dík ... emily, čo také sa vypracuváva na tých otázkach ... daj nech zaspomíname

emily333
12. jún 2009

napr co ma obsahovat zivotopis, definujco je epika, urobit pozvanku na kulturne podujatie,menne gramaticke kategorie ohybne slovne druhy,dramy shakespeara,napisat holu rozvytu vetu a este nejake diela od hviezdoslava ,kollara,holleho, bernolaka 😉 tot vsjo 😀

netmona
12. jún 2009

ahoíjte,,,no veru hasli plienok nikdy neni dosť 🙂 , maš pravdu peniaze su take neosobné

emily,,,ta už ši taká školáčka,,no 29teho je hned, verím, že to budeš zvládať

hasleerka
12. jún 2009

emily šak mi skoro kukadla z jamiek vyskočili ... to ja už nemám ani šajnu o tomto 😒

netmona
12. jún 2009

no emily,,neni to ťažké , len človek sa musí tomu venovať, hladať a premýšľať,,,no a tot vsjo 😵

emily333
12. jún 2009

dufam zajra mi treba daco pisat o chove zvierat ,anatomia zivocisneho tela vyznam chovu dobytka, kolko trva ruja, priznaky ruje,gravidita -u zvierata 😀 no a z toho nemam ani ponatie 😉

tatolu
12. jún 2009

Emily, to na akú sa hlásiš?
ževraj ruja, gravidita 😕
Ak by si potrebovala jeleň, srnec, sviňa divá, muflón, tak nápíš. Pošlem do IP 😉

iwusska
12. jún 2009

emily možeš konkurovať slunce, seno.... 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
12. jún 2009

emily čo si dorábaš veterinu?

emily333
12. jún 2009

ved aj mm sa cuduje co studujem 😉 ale vedomosti mi nikto nevezme 😀 😀

netmona
12. jún 2009

jaj,,veru niekedy sa čudujem, že čo všetko treba vedieť k tomu aby človek vyštudoval,,a žil,,,,

potom daj vedieť príznak ruje, ved aj MM je zviera 😀

andreah70
12. jún 2009

ahojte, bodka aj odo mňa práve odišla kaderníčka, dala som si letný strih 😀 a aj ma nafarbila
Veronka sa dala tiž ostrihať, tak do postupna, ona mala vlasy až do pol chrbta a teraz si nechala aj ofinu a dosť jej to skrátila, tak sme pekné obe 🙂 ...............keď čítam tú sumu tak som dobre ušetrila, ja som jej za to spravila ročné zúčtovanie zdravotného poistenia 😀

iwusska
12. jún 2009

babule vy sa tu všetky krášlite, aj ja som včera bola, ale na nechtíky 😉