• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Ajajaaaaaaj...tusim je tu serblova tema...tak sa radsej asi schovam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy trpim v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vcera som si spravila volno a pomohlooooo :dizzy_face:
2. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nie, ja Davida tiez posadzujem na nocnik, ale som pripravena, ze u neho to bude dlhsie trvat...ale musim ho pochvalit, ked sme isli doobeda von, tak sa mi pekne vycikal do nocnika a terza pred spanim som ho znova posadila a aj sa vycikal aj vykakal, ale on si to este neuvedomuje...asi som to dobre vystihla :grinning:

Ale inak, ked ma plienku, tak si cupne a tlaci a ja sa ho opytam, ze co robi a on mi na drzovku povie ,ze "úúúha" to je akoze "púha" tak volame cikanie, kakanie, proste spinave plienky :sweat_smile:

Filip sa oducil ked mal 16 meisacov a boli sme 2 tyzdne pri mori, ale na noc este mavala, ale vobec si nepamatam dokedy a dudel zahodil, ked zacal v 3 rokoch chodit do skolky, tak si ho tam braval na spanie a ked zistil, ze to je hanba, ze ine deti nemaju, tak nechcel ani on, ale obidvaja ich mali len na spanie , David ma este teraz na spanie.
2. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi ako? Davala si si teple obklady?
2. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cica však píše že si chrochtala pod perinkou :grinning: :grinning: takže boli asi aj teplé obklady :grinning: :grinning: také dobré živočíšne teplo :grinning: :grinning:

ale bez srandičiek skoro sa uzdrav dutiny sú sviňa :unamused:
2. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite čo sa chystá :confused:

http://beta.modrykonik.sk/
2. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Eeejha Bodecka...tam su aj sukromne skupiny, kde sa mozme zamknut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy :grinning: :grinning: :grinning: ja som si sama chrochtala :grinning:
2. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka to co si sem hodila :confused: :confused: :confused: ????

chorobky liecte sa nech ste fit,oscadnica sa blizi a kto vas tam bude obskakovat :grinning:
2. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si s vivi pochrapkala,,vivi zase soplikuje tak je nanic :zipper_mouth: aj v noci den aj cez den noc
2. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: ,nemam cas vas ani citat,lezie na mna nieco ,ale mm to nie je :frowning2:

andy,veronike to velmi pristane :wink:

ivusik ,skore uzdravenie :wink:

ja som kupila mm navigaciu,tak sa tu s nou hrajkam a oboznamujem-to aby sme nezabludili, ked pojdeme do oscadnice :grinning:
2. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bodka nova verzia m kona? ty kade behaš ze maš take infošky :dizzy_face:
2. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a za kolko ste kupili? ak to nieje tajomstvo? ja by som tiez chcela ale nejak mm este nechce :angry: :angry:
2. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE kočky :wink:

tak vidím, že som nahodila nočníkovú tému :grinning: mne sa Paťka tiež skoro odnaučila...od 2,5 roka už nemala ani na noc plienku...a Samino sa celý deň pekne vycikal ..akurát pred chvíľkou natlačil poklad do slipkov :grinning: a dudel Samino nemá...fľašu nemal do 15 mesiacov...potom ako som ho prestala kojiť..čo je dnes ročné výročie :grinning: :grinning: :grinning: tak sa naučil na fľašku a tú dudluje namiesto didiky či cumlíka :sweat_smile:

iwuška, skoré uzdravenie prajem ... mňa tiež zas lapla nádcha a to som sa pred chvíľkou len dostala z choroby :angry:

cicuš, dones ho ..možno keď jeden druhého budú vidiť..tak im to pôjde rýchlejšie :wink:
2. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
tak dnes mi vracia aj Angelika....teraz chuda spinka, ale neviem ci mam ist do roboty, alebo ostat doma...mam nocne...a na mm nie je spolah, on by vracal zarovno s nou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ahoj, mala uz viac krat vracala?
2. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwi ahoj, myslis neskaj??? len 2x, a boli ju brusko...to iste mala v nedelu aj Kris, s cicou som o tom pisala...ona je uz OK
2. mar 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a davala si jej nieco? myslim z medikamentov
2. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie nic, naco, ved by to vyvratila...po troske vodicku...
2. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni....uz aj Angelika??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudatko male

Tam pekne zostan doma, snad sa bez teba v nocnej zaobidu :dizzy_face:
2. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite ostan doma, skorej sa uzdravi :dizzy_face: chudatko posielam cmuk :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pred chvilkou zas....asi ostanem doma....do kelu, len keby bolo viacej tej dovolenky :angry:
prave zasa zaspinkala
2. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale musela som sa aj smiat :sweat_smile:
angelika medzitym, ako vracala mi hovori: maminka, ja viem ako sa mi to prihodilo, to vracanie, ja som sa napila z nakazeneho Kristinkinho pohara, tak sa mi to prihodilo.. :sweat_smile: :sweat_smile: ...mala mudrlantka :slight_smile:
2. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, tieto viroziska hnusné :angry: , mne keď Samko naposledy vracal, tak dostal injekciu a prvú noc som mu mala iba po lyžičke dávať bud čierny čaj, alebo lucku a od rána mohol viac vodičky, ale len dietu mal..ryžu, strúhané jablčko ..to veľmi síce nechcel :sweat_smile:
2. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som Vám minule zabudla napísať...akurát keď budeme stretkovať v Očšadnici budú voľby..tak uvedomelí občania neviem neviem..že by sme si volebné preukazy vybavili? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to vazne????? a kedy budeme volit :fearful: :fearful: :fearful: ale sak to bude asi piatok, sobota, tak v piatok stihneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
...a aké budú voľby :confused: ja to vôbec nesledujem :pensive:
2. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem, ale posledné roky bývajú voľby len v sobotu...a to budú tie veľké parlamentné ..teda ak mám dobrý prehľad
2. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čawte ... čo nového???
2. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok