• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
idem aj ja pozerať tv z postielky dobrúú :slight_smile:
4. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
cica krásne to tam je a super,že sú tam tie kočíky :slight_smile: a to si ho ako uspala v ňom?zaspal sám?
a malý sa nebojí vôbec vody? však bol aj pod vodou. moji by už šaleli :wink:
4. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alpou??booze ved ju budu scipat oci :confused:

adulka aspon sme dve..ja tiez len sem tam vytrhnem :grinning:
4. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru tiez sa lucim :pensive:
4. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte ponanúkam...ak náhodou niekto doordinuje a ešte nakukne :wink:
4. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doordinovala aj z maminou pokecala aj aj skajpovala no ta ja som sikovnaa :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som doordinovala :wink:

čo sa mi stalo...dnes ráno mi malý zaškrabol s nechtom znamienko na krku a teraz ma začalo trochu svrbieť som si ho asi trochu pošúchala a sedím pri pc a zrazu cítim že mi niečo tečie a to krv z neho...skoro na pyžamo už :unamused: tak som si to umyla len s vodou...no neviem či si na to niečo dať či radšej nič :unamused:
doordinovaneeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
no emily šikovná :slight_smile:
aadula naNúkaš nám niečo dobré či len nakúkaš :grinning:
4. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne by sa zislo obocie popretrhat....Andy nedojdes ku mne?

Doseti...Davida ta voda taaaak unavila, ze v pohode zaspal v kociku, mal tam svoju plysovu kravicku a dudusku v puse, stacilo ho trosku povozit hore dole a drochmal :grinning: :grinning: :grinning:

Moje deti vodu zboznuju, Filip sa potapa vkuse a s Davidom chodim od 3 meisacov 2x tyzdenne na kurz plavania, takze vo vode je ako doma....akurat teraz sme uz polavili s plavanim, predsa je to dost 130€ mesacne a duplom teraz, ked uz si tam robi vsetko po svojom a nechce spolupracovat :angry: :angry:
4. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doseti, nemám nič...ale môžem zbehnúť do chladničky po niečo ..čo by si si dala? :grinning: to znamienko si nechaj...nič nedávaj..ono sa to zasuší, urobí sa chrastička..ak by sa ti niečo nezdalo..radšej zbehni k dr. :slight_smile:

ciculi, ja som normálne ostala zmätená...lebo tá čo má akože aids...tak tá v paneláku hrá zas inú...a raz mrknem tam..raz tam..už nič poriadne nepozerám..a normálne ma pomýlila..všade pchajú už tých istých hercov :sweat_smile:
4. mar 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik ani mne sa nepaci ze ich vsake pchaju ved aj do panelaku dali toho mafiana a tah hraje dalsieho debilka :grinning:
4. mar 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadula nič nechcem som prejedená už sa bojím aj na váhu postaviť :frowning2: už sa chystám od siedmej odvážiť,lebo sa mi zdá,že mám nejaké veľké brucho :frowning2: a nemám odvahu resp. nechcem si pokaziť náladu :grinning:
to si len preklep napísala že ponanúkaš tak preto :grinning:

cica môj malý ešte nebol v bazéne...tento rok bude premiéra :wink:
4. mar 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa týka tých seriálov tak aj mne sa to pletie niekedy :unamused: a to panelák vidím len občas ako začala ordinácia

a ked začne poisťovňa šťastia tak už nebudem stíhať vôbec nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrýýýýýýýýýý večéééééééér hviezdy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

...idem si nás prečítať :grinning:

a vidím,že niečo ponúkate tak ja si dám,lebo som hladnáááá :cry: :grinning:
4. mar 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka odrežem ti z klobásky? :slight_smile: a dobrý aj tebe :dizzy_face:

doseti..určite máš 50kg aj s ponožkami :grinning: :wink: :wink:
4. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli , to mas pravdu, ja mam pocit, ze Slovensko ani inych hercov nema...vsade ti isti.... :grinning: :grinning: :grinning:

Bodecka vitaj...ako bolo v robotke?
4. mar 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deseti, preto myslím, že nemáš veľa..bo ja jasne vidím, že mám brucho ...keď ty len myslíš že narástlo..to bude iste v poriadku
4. mar 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som sa odvážila odvážiť...mám 2 kilá navyše...takže ja si nedám nič :angry: až zajtra :grinning:
no dúfam,že to bude jedlom a nie niečím iným :unamused:
4. mar 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte pokoj z vahou ja som zo svojej vymontovala spruzinu a furt mam 0 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na digitalnu sa nelakomim
4. mar 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s ponožkami +20
4. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa s vami lúčim, lebo malý ráno pred šiestou už bude vyspatý a mama nie :wink: tak dobrú ..nechávam tu klobásku pre bodečku aj kúsok syra a chlebík na zajedanie :slight_smile:
4. mar 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tusim aj ja vymontujeeeeeeem :sweat_smile:
4. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 3 pôrode 70... potom 68...po vianociach zas 70...a teraz 72 :angry: čo mesiac to kilo no výborne :angry:
pred 1 tehu myslím 64 ak ma pamäť neklame :confused:
4. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej doseti aj ja som tak mala za mladi :wink: a teraz och boze asi okolo 85 no ale hlave ze som krasna :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala som také zlé tušenie ísť sa odvážiť :unamused: :grinning: :unamused:
4. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na figu :frowning2: stráááááááááááááášnááááááá nuda :angry:

ďakujem Adulka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mladé a krásne už sme boli,teraz sme len krásne :grinning:

mm sa nepáčia vychudnuté...a niekedy mi povie že som "trochu"zmenila...zaoblila...tak by ma mal skôr pochváliť a byť rád no nie? :grinning: a nie upozorňovať :grinning: však chudá by som sa mu nepáčila :grinning:
4. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosetyi veru maju byt na nas pysny :grinning: :grinning: no idem haji dobruuuu kočky :dizzy_face:
4. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšem jak madar...malo byť...že som SA trochu zmenila :grinning:
4. mar 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok