Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

doseti
4. mar 2010

dobrú emily 😔

cica13
4. mar 2010

Bodecka......co ste mali malo ludi???

Ved ak nahovorim tatula, tak buduci vikend za tebou dobehnem a pojdeme na kavicku 😝

cica13
4. mar 2010

Vsetky uz odchadzate? Ja este nemam tatula doma 😢

doseti
4. mar 2010

kde máš drahého ešte v robote?

cica13
4. mar 2010

Este maka, isiel do Viedne nejaky byt prerabat.....tak chcu potiahnut, ze nech ma zajtra volno a chce ist zajtra s Filipom lyzovat 🙂

cica13
4. mar 2010

Uz je domaaaa..prave prisiel 🙂 🙂 🙂

doseti
4. mar 2010

aha 🙂
idem aj ja už asi spať...tak pa zajtra 🙂

cica13
4. mar 2010

No z lyzovania nic nebude, lebo dosiel unaveny jak kon, a zevraj by nevladal lyzovat ☹ Filip bude smutny ☹

doseti
4. mar 2010

no tak to je super,už môžeš byť kľudná a v pokoji ísť haji 🙂 ahoj

doseti
4. mar 2010

môj už spí dávno za 4 hodky vstáva do práce

andreah70
5. mar 2010

dobré ránko 🙂

keď som ja išla spať 😠 tak sa to tu rozprúdilo 😀

idem na okružnú jazdu po poisťovniach a daňovom úrade 😝 😝 dúfam že všade si odstojím aspoň 1/2 hod. radu 😒 😝

aadula
5. mar 2010

ahojte, 🙂

andy, dúfam, že nestojíš dlhšie ako 5 min. 😉

cicuš, sa mu nečudujem, keď tak dlho ťahal 😝 , ale možno si to rozmyslel do rána 🙂

cica13
5. mar 2010

dobre ranko!

Tatulo si to nerozmyslel, boli ho cely clovek, hentie prerabky ho vzdy znicia...:(

emily333
5. mar 2010

ahojte my sme dnes trosku zaspali tak som Janka viezla do skoly naštastie sme stihali 😉 a už ked som bola v meste tak som zasla ku kamoske na kavičku 😉 ale už som domka

tatolu
5. mar 2010

Ahojte 😉
Dnes sme vstávali o 7.00. No nerátam to nočné vstávanie 😀 O 1.00 Tomi, o 3.00 Táňa, o 4.00 Tomi, o 6.00 Luky a Táňa nás o 7.00 pobudila 😀 😀 😀

Včera som sa bola pýtať na zápis do škôlky. Pani riaditeľka ma milo prekvapila. Keď už máme podanú žiadosť, na zápis nemusíme a ak budeme potrebovať, tak ich môžu zobrať už v septembri (namiesto apríla 2011). Museli otvoriť ďaslšiu triedu ...

Cica ak je u vás tak pekne ako tu, tak si urobíte pekný výlet aj doma 😉

bodka13
5. mar 2010

dobré ránko 😅

...idem si uvariť kafčo....dá si ešte niekto?

andreah70
5. mar 2010

už som naspäť a ako tradične na sociálke som tú pol hodku strvrdla 😠 , ostatné bolo rýchlo 🙂

tatotu to máš super že ti ich zoberú od septembra, však sa budeš aj nudiť po toľkej robote s nimi 😀 😀 to nočné vstávanie ti veru nezávidím ☹

emily333
5. mar 2010

och nočne stavanie naštastie sme z toho vyrastli 😉 cloveku sa neoplati byt už ani doma prisla som o 24eur behom sekundy ☹ kamos mi doniesol pre Janka sluchadla a usb kluc 😉 no ale ta čo uz ked doniesol uz aj jednotku zo zemepisu tak si zasluži 😵 ale nech si chlapec nezvyka uz nedostane nic za v juni 😀

aadula
5. mar 2010

mňa malý zobudil cca 5.45 😅, tak do 8.00 som si aj požehlila aj povysávala 😅 sa chystáme teraz trošku von...ale ja by som si najradšej ľahla...tak čo už ..síce mám dovolenku, ale malý je načasovaný na klasické vstávanie

bodka13
5. mar 2010

idem do obchodu....nechcete nič? 😀 😀 😀 😀

iwusska
5. mar 2010

bodecka a co ides kupovat? ja by som si dala nieco dobre 😝 😀

bodka13
5. mar 2010

ahooj...kvasnice,múku,pečivo,vreckovky a neviem čo ešte ma tam napadne-ale určite to čo nepotrebujem 😀 😀 😀 ..pozriem ti nejakú sladkosť? 😝

iwusska
5. mar 2010

anoooooooo 😝 dakujeeeem 😵

cica13
5. mar 2010

Bodecka, ja som si vcera kupila 3 kvasnice, poicam ti?
Co ides piect?
Ja som vcera piekla cesnakovy osuch ku kyslej sosovicovej...
Aj papierovych vreckoviek mam dost, nemusis ist do obchodu...🙂

bodka13
5. mar 2010

no hoď Cicušik...lebo tu tak fučí,že si musím aj nejaké závažie priložiť
...ale s knedlou sa idem hrať,no pre istotu jednu aj kúpim aby sme mali čo jesť 😀 😀 😀

ozaj mne sa ten nový kôň celkom pozdáva...dajú sa tam aj foto drobcov k ich menu dať 😵 😵 😵

cica13
5. mar 2010

tatolu, to je super, ze ti ich zoberu od septembra, tak sup, sup sa zbavit plienok...alebo uz nemate plienky?
To nocne vstavanie ti teda nezavidim, mne obaja spali celu noc od 2 mesiacov....🙂)
Si budes uzivat bozsky klud, ked budu v skolke.

cica13
5. mar 2010

Bodka, aj mne sa ten novy kon pozdava, lubi sa mi to 🙂 kedy sa tam prestahujeme? 😀 😀 😀 😀

lilu18
5. mar 2010

rizotoooooooooo..co noveho??idem kuk

bodka13
5. mar 2010

no veď hneď ako ho spustia...lebo toto čo tam beží teraz,potom vymažú 😉

lilu18
5. mar 2010

docitane..teda ja vecer odidem haji a vy klobasu nukate 😠 😀 ..nuz co..aspon nepriberiem 😀

tiez idem na nakup bodecka nechces daco?/ale len k Batovi a do DM 😀