Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
5. mar 2010

Liluška.....nejaký dobrý kremik na suchú pleť...lebo som ako šupinatá ryba 😀 😀 😀

lilu18
5. mar 2010

mam z avonu..poslem ti?/dostala som a nepouzivam

aadula
5. mar 2010

aj tu fučíííííí a fučííí taký studený vietor brrrr, sme boli vonku ...nakúpiť a mám dosť 😝

bodečka aj ja mám z avonu, hydratačný 😝 je dosť veľký..odoberiem polovičku? 😉

emily333
5. mar 2010

jeej vy si tu čenčujete kremi? aj som si umyla okno aspon sa mi vidi ze mam poriadok 😀

lilu18
5. mar 2010

emily sikulka..a neodfuklo ta?/

adulik ako??lepsie??nostek si natieraj s tym kremikom 😀

aadula
5. mar 2010

emily ty si šikulka 😵 aj mne by sa zišlo umyť, ale tu fakt hnusne fučí studený vetrisko 😠

lilušik, mam taký teglik malinký z orifflame, s tým si nos natieram... 😝

cica13
5. mar 2010

Aj tu hrooooozne fuci.....a tatulo ani nelutuje, ze nesli lyzovat , lebo je tam hroooooozne skaredo (pozeral webku) a nejakych -13st. uplne hore na kopci ☹

cica13
5. mar 2010

Adi...na cerveny vystipany nos vyborne zabera obycajny detsky Pytiol..... 😝

lilu18
5. mar 2010

no pekne ze minus 13..co ide dalsia zima??nesteeeeeeeem ☹ chcem jar a letoooo

adulka mam ho aj ja je super aj na popraskane pery 😵

aadula
5. mar 2010

ciculi, som si borozanovou mastičkou natierala...trošku možno zo začiatku pomohlo, ale chrastičiky mám trošku
ja mám z toho vetra normálne takú hlavu čudnú..akoby prefúkanú 😕 nič mi v nej neostalo 😅

sme boli s Paťkou to obočko vytrhať, veľmi pekne jej to urobila ..som spokojná..

emily333
5. mar 2010

neudfulko ma aj ked aj u nas fučii ale to okno mame v zatichu je to robene do U 😵

bodka13
5. mar 2010

aj ja si prosím upraviť obočie ☹

Adulka aj tebe hlavu vyfúkalo? 😀 😀 😀

Lilu..a prečo sa nekrémikuješ? 😕

aadula
5. mar 2010

bodečka, veru vyfúkalo..a už sa mi čká 😕 pomoooc 😝 😝

iwusska
5. mar 2010

u nas nefuci...deticky isli na vylet zo skolky, trosku sa poklzakovat do jedneho lyziarskeho centra, je to tam pekne / aj ked cicuskyn drahy to zhodnotil ako somarsku luku 😕 😀 / tak som rada ze im vyslo pocasie
adulka aj mna boli nostek, za tie dva tyzdne som ho celkom zodrala a najhorsie je, ze mi to vobec neprechadza, akurat si idem dat druhu davku ATB 😢

bodka13
5. mar 2010

😀 😀 😀 😀 ...normálne ma pichá v hlave a ušiach z toho vetriska ☹ 😢

lilu18
5. mar 2010

iwusik// ☹ skoro sa vyliec

idem si hajnut na mmt vstali sme uz o 5h

iwusska
5. mar 2010

lilusik budem sa snazit 😖

aadula
5. mar 2010

iwuška, si si tiež zodrala? možno by to chcelo vyležať..ale tak my maminy a vyležať asi moc nehrozí

bodečka, si budeme musieť tie čelenky s tými bambulkami dať keď von pôjdeme 😀

andreah70
5. mar 2010

aj u nás fučí ako besné, tušim sa zima vracia 😠

iwus nešli náhodou do Oravskej Lesnej lebo my sme tú tak ohodnotili 😀 😀 že stačilo raz a druhý raz nemusíme

emily zajtra ti dcéru posielam na východ idú hrať do Michaloviec, budem s ňou musieť o 4,00 vstávať a ísť ju zaviesť k autobusu 😝

adi odfoť Paťku aká je pekná, teda ak sa ti bude chcieť dať 😀

cica13
5. mar 2010

Ivi...ktoru somarsku luku myslis? Tu Oravsku Lesnu , ako Andy spomina?

aadula
5. mar 2010

andy, ha..nehrozí.. nedá sa odfotiť ..ja ju mám problém so Samkom odfotiť..a tak by som ich chcela mať pekne spolu nafotených ..no bohu žiaľ

iwusska
5. mar 2010

oni isli do noveho ski centra v Hrustine 😀
adulka pravdu mas, zislo by sa vylezat...ale da sa? fakt mi je nanic 😖 takato chora som nebola ani nepamatam, asi mam vtaciu, prasaciu aj sialene kravy dokopy 😝 😀

bodka13
5. mar 2010

😕 😕 😕 Iwuš to fakt 😀 😀 😀

ahoj Andy 🙂

cica13
5. mar 2010

Ivi, tak Hrustin bol pre mna strmy 😀 😀 😀 😀 😀

Teba tusim cely statok skolil.....a urcite si v robote....tam si sa mala dat vypisat a zostat pekne doma a vylezat to, kym su decka v skole a skolke.....takto to iba prechodis 😠

bodka13
5. mar 2010

už sa to varí...a knedla kysne 😕 😀 😀

iwusska
5. mar 2010

ciculik pravdu mas ☹ ale slubujem ze budem lezkat cez vikend / ale az ked upracem, navarim, nastavim pracku, vyvesim a s deckami ulohy porobim / 😝

andreah70
5. mar 2010

Cica povedz tm že na Hruštíne sa super lyžuje, my tam teda chodíme radi, ešte by mohli sedačku postaviť a bolo by to super 😀 síce tento rok sme tam neboli ale minulý rok sme boli dva krát 🙂
a máš pravdu Hruštín je proti Oravskej Lesnej totálny strmák, v Lesnej som sa musela paličkami odrážať aby som vôbec došla dole 😀 taká je to rovinka 😀

Bodka šikulka aj ja sa zajtra chystám robiť knedľu ale zemiakovú

Iwuš Cica má pravdu prechodíš to a aby nebolo ešte horšie ☹

cica13
5. mar 2010

Kuriatko upecene, ryza uvarena......... 😝

Filip ma od vcera sosovicu kyslu s osuchom.....je rad, ze nemusi maso 😀

Ivi, vyprdni sa na upratovanie, zdravie je prednejsie 🙂

iwusska
5. mar 2010

andy vsak j v Hrustine super...ale ujo cico sa mnou furt vadil 😠 😀

emily333
5. mar 2010

adny a ty neprides? ☹