• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
nehajkame....ale nejako mi oci klipkaju :pensive: :pensive: :pensive:
5. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,,,ja tu trochu straším
5. mar 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu som chystala bagety Nike na zajtra, aby som nemusela ráno a rezne jej smažila, ale už idem haji, hoci mm sľúbil že ju odvezie takže nebudem musieť ráno do tej zimy
5. mar 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je furt zima čo som vonku vymrzla idem pod perinu :wink:
5. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam rezne no idem aj ja haji ja zas rano vstavam chlapi idu na zakazku a ja si potom beriem auto domou keby mi bolo dlho doma samej tak niekam zabehnem :dizzy_face: dobruuu
5. mar 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem vám všetkým dobrú nôcku, idem aj ja :wink:
5. mar 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: u nás nesnežilo, len ten vetrisko bol :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malý nám včera cez obed nespal a tak zalomil už večer o piatej...sa zobudil akurát večer na kakauko a spinkal ďalej ..tak som si šla skoro ľahnúť..som sa bála, že hádam o štvrtej bude hore..ale potiahol do šiestej :dizzy_face:
6. mar 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko u nas este fuka no po snehu ani stopy :wink:
6. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré predpoludnie :slight_smile: ja som pred chvíľou vstala čo sa mi teda málokedy stáva aby som tak dlho spala, ale ako som budila o 4,00 Niku tak som potom nemohla zaspať a zalomila som až pred šiestou a zobudila 9,30 :grinning: ani som nepočula mm kedy išiel do roboty :grinning:
ja varím dnes šošovicovú polievku a špenát so zemiakovými knedľami a pečeným mäskom..........to si rozkázal Domčo, že keď nie je Nika doma nech mu to uvarím lebo tá špenát neznáša :confounded:
6. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Nas dnes David zobudil uz o 7.00, to sa jemu nestava, esteze Filip bol u maminy, lebo by aj jeho pobudil.

Andy, spenatik luuubim, ja ho prave robim Davidovi s kuracim maskom a zemiakmi a nam sa pecu francuzaky v trube. Polievku dnes nemame.
6. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: je tu niekto?
6. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka, ja sooom...:slight_smile:ale iba cez mobil, som leniva zapnut PC, ale takto mozem byt aspon vyknedlena na sedacke...:slight_smile:
Ako bolo na navsteve?
6. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj...celkom sa dalo...ale veľa detí pokope :unamused:,lebo ešte tam mali sesternicu s3,5ročným synom... tak bolo hlučno :angry:
6. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy ste dosli domov?

Aj v Osadnici bude hlucno...:slight_smile:)
6. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo skoro 22,išla som hneď spať ...kúpili ste všetko,čo ste chceli?

ale tam bude dúfam pekné počasie :wink: a divé šelmy budú behať po vonku :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a posuň sa :wink: idem sa aj ja vyknedliť k tebe na sedačku :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som zapla PC :grinning: :grinning: :grinning: takze sedacka je cela pre teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Filipovi sme kupili ten joking (ako sa to pise???) :grinning: :grinning: :grinning:, tricko s dlhym rukavom, gate som mu nezohnala a tatulo si kupil sustiaky a my s Davidom sme obisli naprazdno :frowning2: :frowning2:
6. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
uz som horeeeeeeeee :grinning:
6. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Dnes sme mai školu, takže varil mm - francúzske zemiaky :wink: Polievku mal zo včera :pensive:

Renka dobé ránko :dizzy_face: :sweat_smile:
6. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kde ste?
ja som dnes nevarila,bola som sama doma,mm isiel s lenkou ku svojim rodicom,robia tam elektrinu a zaroven aj po erika, bol tam na prazdninach,takze som vypratala dalsiu skrinu a prala a zehlila
6. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu, tusim sme mali rovnaky obedik :grinning: :grinning:
6. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja musim uz francuzaky uvarit,slintam :slight_smile:
6. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,mne je akosi dnes zima :fearful:
6. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som mala navštevu z KE ale už odišli :frowning2: nejak sa dnes toho vela nepopislao :frowning2:
6. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali dnes návštevu :wink: aj sme trošku po nákupoch boli ..chlapom topánky kúpiť.. a pred chvíľkou mi myška zamrzla...nechcela sa ani pohnúť... :confused: asi po treťom resete a kývaním káblom sa pohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, ako dopadla Nika? vyhrali?
6. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute akurát sme prišli boli sme s mm pozrieť na ženy na hádzanú

Adi na východ sa vyhrávať nechodí to nevieš, jasné že prehrali :grinning: :grinning: východňárky zasa nevyhrávajú u nás :grinning: aj ste nejaké pekné topánky kúpili?
6. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte len pozdravim a asi sa tu tak skoro neukazem :frowning2: Vivi ma teplotu a urobim krok od nej a uz reeev a mamiiiiiiiiiiii :frowning2: este aj v spanku vie kedy pri nej nie som

pekny vikend prajem cmuk
6. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer ... nesiem večeru ... cestovinky so syrom a šunkou , nech sa páči ...

juj Vivke želáme nech je rýchlo zdravučká ....

idem si vás počítať a potom haji, som uťahaná ... u švagra som furt vyzivovala, len decká nechceli ísť domov, tak som ich nechala nech sa vydupú, (tam bývajú na prízemí)
6. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, vivke nech teploty čím skôr pominú :dizzy_face:

andy, to neva..tak keď východ príde k vám ..tak sa to vyrovná :grinning: :wink: Samko sme len také klasické ...skúšala som mu nike čierne botasky..tie boli bombové..ale chcela som mu také nad členky..nech mu držia nožku ...botasky kúpime neskôr :slight_smile:a mm si vybral také športové skôr..nie botasky..ale tak na bežné nosenie..hlavne že je on spokojný..ja by som mu vybrala iné :sweat_smile:

hašli, to dupanie poznám...naši susedia na 12-tom..nad nimi už nik nie je..tak nevedia čo to je keď ich my počúvame... :grinning: až sa naša podlaha otriasa...ale tak aj náš samo ráno o 6tej behá na motorke po dlažbe :sweat_smile:
6. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok