Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
6. mar 2010

Vivke skore udravenie cmuk 😉 ja mam cestivinky z tvarohom ale bez šunky ☹ hašli ja si dam radšej tvoje 😵

andreah70
6. mar 2010

Vivke skoré uzdravenie 🙂

Adi oni tu už prehrali na jeseň naše len dorovnali skóre 😀 akurát volala že sú v Liptovskom tak hadam okolo 23 budú v TN
mm klasické topánky nosí akurát keď ideme niekde na ples, svadbu, alebo on na nejaký veľtrh inak odchodí celý rok teniskách................my sme taká tenisková rodina 😀
my bývame na samom vrchu takže ani nám nikto nebúcha 😀 v tomto je to výhoda, ale keď nám začala tiecť strecha a kvapkalo mi v obyvačke tak som to ako výhodu nepociťovala 😀 😀 😀

aadula
6. mar 2010

andy, aj moji najradšej v teniskách, ja kedy ako ... som tam pokukovala po takých čiernych nike 😵 , mm aj vravel, nech si ich vezmem...ale tento mesiac je dlhý a ešte aj sviatky padnú...tak musím šetriť trošku 🙂

aadula
6. mar 2010

emily, my máme fašírku a zemiakové piré ak by si mala chuť 😉

andreah70
6. mar 2010

adi ja som celú zimu prechodila v čiernych kožených nike 🙂 a poviem ti že mi je v nich teplejšie ako v čižmách

renka9
autor
6. mar 2010

ahojte 😵
mam pudingovu babovku, kto si da? 😀

zuzadlo
6. mar 2010

ahojte 🙂
ja nemam nic,tak si dam od kazdej trosku 😀

lilu rychle uzdravenie vivke

emily333
6. mar 2010

uf som sa nažrala aj faširku som si dala aj bodla cestoiivnky este sprasknem babovku a fajront sadilko sa može viazat 😀

zuzadlo
6. mar 2010

emily v oscadnici ti poziciam deti,vies ako vybehas? 😀 😀

cica13
6. mar 2010

Ja som robila cokoladovy puding s mandarinkami z konzervy a pisotami 😝 ale uz ani stipka nezostala ☹

Ja som tiez teniskovy tip....sice v zime somich nenosila, iba do auta, ak sa islo niekam do nakupkneho centra ale teraz ako sa minule oteplilo, tak hned som ich "oprasila" 😀 😀 😀

Andy, aj my sme na poslednom poschodi na 12tom...bozske tichoooo, ked sme byvali u maminy, tak nad nami byval taky maly bujak....zrovna mal detsku nad nasou izbou a ten nic ine nerobil, len futbal hraval....nejedenrat som im volala, ked som bola po nocnej 😀 😀 😀 a ked sme sa prestahovali sami byvat, tak sa mi to az divne zdalo, ze je take bozske ticho nad nami 🙂 ale zato suseda pod nami musi mat "radost" z mojich deti, lebo mi koberce nemame, iba parkety vsade....a ked David zacne hadzat drevene kocky, tak to sa riadne ozyva 😀

bodka13
6. mar 2010

ahojte 🙂

Vivke želám rýchle vyliečenie 😵 😵 😵

emily333
6. mar 2010

ja budem behat a vy budete klabosit coo? a rehotat sa zo mna ako šprintujem 😀

zuzadlo
6. mar 2010

emily,neboj-fajcpauzu dostanes 😀

cica13
6. mar 2010

Lilusik.....uz aj teplotka? Drzim palce, nech ste cim skor zdravucki 😲

renka9
autor
6. mar 2010

lilusik, skore uzdravenie

zuzadlo
6. mar 2010

dievcata ,potrebujem radu,mam velmi vela veciciek,sice svagrinka caka babatko v auguste,ale nebude chciet vsetko,rada by som to predala ale nie po jednej veci,nemam to uz kam davat,len mi to zabera miesto,poradte,ako sa toho zbavit

tatolu
6. mar 2010

Vivke skoré uzdravenie - cmuk 😉

Aadulka, ja kukám, že aká myška Ti zamrzla a možno po 3 prečítaní mi zaplo 😕 🤐 😀 😀 😀 Stále som rozmýšľal, že veď máš dcérku Paťku... No už som akási mimo, či čo 😉

Andy, nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa 😉 . Hlevne že sa vybehali a vyskákali.

A čo sa týka búchania, tak som normálne rada, že bývame v dome 😉 . Keď sme na návšteve u maminky v byte, tak sa spodný susedia nesťažujú, že deti dupocú, lebo nepočujú 😀 , ale zato susedia po stranách a aj v celom vchode vedia od kedy do kedy sme tam 🤐 😝

zuzadlo
6. mar 2010

ja som to buchotanie snazila akosi krotit,ale ked som videla aky su ostatni v baraku bezcitny,ked som aj prosila pod nami,nech vrtaju trosku neskor,ked sa mi detoi zobudia,tak nic,nad nami sa neustale vadia,tak som sa na to vykaslala a neriesim to

hasleerka
6. mar 2010

adulka aj tak máš dobrých susedov, to keby moje behali s motorkou, šak suseda by si to hádam aj hodila ... ja sa ich snažím krotiť, ale niekedy sa to fakt nedá ... ale ked bude zase frflať, už jej poviem, že ved jej chalani tiež doma nesedeli ako bábiky a dupali 😠 😠 😠

emily dúfam že si ešte tu, pod máš naložené ... a mne zase môžeš kludne tých tvarohových naložiť, také ja lúbim

zuzi urob z toho balíčky (napr . dvoje nohavice, dve tričká , dva svetríčky v jednej veľkosti) pofoť a hod na mimibazar alebo sem na bazár

renka9
autor
6. mar 2010

akurat som hovorila mm , ze na tu oscadnicu nech si zoberie dovolenku, tak tu kukal v kalendari, ze to ideme na Medarda???...no dufam, ze nebude prsat

zuzadlo
6. mar 2010

reni,to dufam aj ja,snad nam pocko vyjde 😉 ,treba verit

emily333
6. mar 2010

jej tak to tam bude riadna chlastačka Rudko ma narodeniny na Medarda 😵

cica13
6. mar 2010

Emily...ale aj zajtra bude chlastacka.....ved ty mas narodeniny 😀 😀 😀

emily333
6. mar 2010

hej bude všetok alko som prave ala chladit 😵 😵

zuzadlo
6. mar 2010

cica este ze si napisala,takze emily,zajtra pohare vypulirovane a napecene 😀

bodka13
6. mar 2010

baby počasie nám musí výjsť,nech sa tie naše šelmy vylietajú vonku

doseti
6. mar 2010

ahojte,aj my bývame na samom vrchu,máme síce koberce ale deti skáču a naháňajú sa o106 😀
tiež bol problém so strechou ako u andy ale našťastie máme opravenú od min.roka 🙂
nadávam len ked sa pokazí výťah ☹ a ked mám vtedy kočík,dieťa a nákup k tomu tak 😝 😝 😝

cica13
6. mar 2010

Emily...takze zajtra bude riadne vychladene....supeeeer 😝

My sme tu 4 roky....ale zatial si klopkam...klop, klop, strecha je super....to si bol manzel pred kupou bytu skontrolovat 😀

hasleerka
6. mar 2010

no ja som už vykukala na FB že zajtra chlastáte a ja budem pekne v práci ... emily šak ulej preistotu už teraz za jeden 😀

bodka13
6. mar 2010

to skoro všetky bývame na najvyššom poschodí 😕 😀 😀 ..u nás zatiaľ nezateká,ale veď barák má len 6 rokov