• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
7. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu,tam by sme sa nepomestili
7. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som pozdravit

deticky uz hajaju,tak je klud :wink:
7. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, mne to na tomto PC nejde otvoriť a keď som bola pri rýchlejšom, tak som nestihla kuknúť, lebo som sa ponáhľala čítač, čo sa tu popísalo :wink: , takže kapacitu som nezaregistrovala, iba cenu :grinning: :grinning: :grinning: a preliezky
7. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tam videla 2 apartmany,tusim je tam kapacita 12 osob,ak som spravne citala
7. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.bomba.cz/video/vera-spinarova-tenkrat-na-zapade/

trosku tu obsmrdam a z tohto mam zimomriavky=zboznujem tu pesnicku
7. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nespite mate naliate vinko bavoračik aaj vodku mame aj kolu :wink: aj kolacik som Vam upiekla :dizzy_face: a blahoželam tomaskovi cmuk cmuk :dizzy_face:
7. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som tušim zacítila keď som akurát prišla :grinning: emily na zdravíčko :slight_smile:

Tomáškovi tiež prajem všetko najlepšie :dizzy_face:

my sme boli poobede gratulovať svokre a odtiaľ sme išli s mm k otcovi do baru akurát sme prišli, decká išli domov hneď a ako tradične miesto toho aby sa nachystali do školy a osprchovali sedeli za pc :angry:
7. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prosim bavoracik, :wink:
7. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som zabudla dakujem za blahozelania :wink: čin čin aj kolačik pači sa nukajte sa :wink: http://sk.fotoalbum.eu/ludmilka34/a428118/00000016
7. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily vyzerá pekne, :slight_smile: ale ja si neprosím ja som taká prežraná od svokry odlož mi na ráno ku kávičke :slight_smile: :wink:
7. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre odlozim :wink: čin čin (____) (_________)
7. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zdravie
7. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tusim som aj ja prisla na najlepsie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bavoracik poprosiiiim!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Emily...kolacik aj mne odloz na rano ku kve, som teraz prezrata zo slaninovo-syrovych rozkov...som piekla taketo na veceru: http://img.mimibazar.sk/h/bs/10/100307/20/l61478.jpg
7. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tom obrazku je original moj rohlicek....musim sa pochvalit, lebo som sa bala, ze sa mi nepodaria, je este niesom velka kamoska s kysnutym cestom :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej tie rozky vyzeraju chutne :wink:
7. mar 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda Cicuš...klobúk dolu :wink: ty si aká šikovnica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus a napises, ze nie si kamoska s kysnutym cestom a aka je sikulka z teba :wink:
7. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica super rohlíčky :slight_smile: v Oščadnici si trošku privstaneš a ani nemusíme do pekárne chodiť :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no emily,ulej este jeden a idem sa venovat mm :slight_smile:
7. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej..dakujem za pochvalu.... :grinning: :grinning: :grinning:

Andy..neblazni s pecenim v Oscadnici, ved ja tam budem dobra ako med....to by si mi len za trest dala, aby som tam piekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja som čakala na tvoju reakciu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nesklamala si ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica nevykrucaj sa,ved o 4.00 vstanes a o 7.00 budes mat napecene :grinning: ,ja ta zobudim :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem od vas,tak zelam dobru
7. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, za Tomiho
Pristavujte poháriky, nalievam - bavoráčik :wink:
7. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy....vidno, ze sme obe racice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi...si choraaa???? Daj pokoj s rannym vstavanim, ja som zvyknuta vstavat o 7.30....o 4.00 sa len prehadzujem na druhy bok... :grinning: :grinning: :grinning: ale ty si zvyknuta tak skoro vstavat, tak budes rano do pekarne chodit pre cerstve rohlicky... :sweat_smile:
7. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boooze...ved dnes budem risdne strulana z tych bavorakov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš ved uz sme sa davno tak nesrulali z bavorakov a dnes je na to den :grinning:
7. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A var Ti nalejem niečo iné :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som u svokry pila červené vínko, v bare som si dala malé pivo a teraz bavoráčik, aby som trafila do postele :grinning: :grinning: :grinning:

baby a načo nám vlastne rožky budú ráno dáme po frťánku, ten má rovnaké kalorie ako rohlík a budeme po raňajkách :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok