• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
ale nie kazda zena je zalubena, a nie kazda matka :unamused:

idem o chvilu vesat :grinning:

cica, a ako ho budeme volat..."cicko" :confused: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusi ahoj//odovzdam

andy ano k vcerajsku :dizzy_face: :dizzy_face:

cicus :grinning: :grinning: :grinning: ved to by aj tm kukal na mna ze ci mi sibka :grinning: uz aj tak pozra ze co mozem tolko vypisovat :zipper_mouth:
8. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem dovarit zatial pa
8. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica aj moje už dochvíľu doperie, budem ti kývať uteráčikom :grinning: :grinning: :grinning:

mne sa lúbilo že nám na MDŽ vždy kolega doniesol snežienky, to bolo strašne milé od neho

mm sa zase vyhovoril že nejde do mesta, takže mi nemôže nič kúpiť :angry: :angry: :angry: ...

andy to prečo si napísala, kukám z okna a u nás tiež sneží a to ešte o pol osmej nesnežilo :frowning2:
8. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mali by sme si urobit menovky na dvere, ze : CICOVCI, BODKOVCI, LILUOVCI, RENKOVCI, TATULOVCI.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlastne tatoluovci :wink:
8. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli.....posledne 2 minuty mi blikaju na pracke :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ujo hašlerko nevie o prezývke ... on mal kedysi zlomenú nohu tak ho volali klokan, škoda že som sa sem nedala klokanka ako mám mail :grinning:

ja budem poobede robiť tvarohový koláčik, tak potom ponúknem k poobednajšej kávičke
8. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky nebojte...ten MM mi to nehovoril s vaznou kamennou tvarou, on si velmi rad prdel robi....ved Iwus ho uz pozna :grinning: :grinning: :grinning:

Tie menovky su supeeer..... :sweat_smile:
8. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pradlo vyvesane, ale musela som dat len na susiak, a nechat v kupelni, lebo vonku mame neskutocny smrad :angry: :angry: :angry:
8. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus tak to si bude rozumiet z mojom drahym ten mi na valentina dval eurace nech si kupin nieco kupim a ja nanho ci je zhuleny ze mi tolko dava a nakoniec vysvitlo ze to je jankove vyživnee :angry:
8. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ten tvoj je este vacsi expert od mojho :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brrrr, na slniecku vo dvore, za vetrom, mame 3,5 stupna :confused: , bŕŕŕ
8. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nefuuka :wink: tak pradlo povešane tahaky pripravene zatial veget :dizzy_face:
8. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám jedno zavesené, druhé sa točí a potom idem do mesta, šupnúť kočiar do bazáru lebo na nete sa dáko nechce predať

mne dal mm na meniny 2eurá že si mám kúpiť čokoládu :grinning: :grinning: :grinning: xixi ale mám jeho kartu tak som si kúpila kabelku
8. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hasler :grinning: :grinning: :grinning:

idem vesat dalsie pradlo :wink:
8. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boooooze, mne davno pracka doprala a nebola som schopna vyvesat to pradlo, idem na to... :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sa tu chcechcem z vas :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som povesalaaaaa :grinning:
8. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeeeeeeeeeeeed..fajnova slepacinka s rezancami//kto si prosi nech sa obsluzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hasler// :grinning: :grinning: :grinning: pekna coko :grinning:
8. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby ste nezavideli mm to ma najlahsie//na meniny ma odbije ze ich nemam..na narodky ved to spojime s vianocami a ostatne sviatky...jaaj zabudol som :grinning: ..uvidime dnes co povie :zipper_mouth:
8. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica, s tymi autami je dnes pocarovane ? :angry: mm mi vola , ze ostal visiet v TT :angry: ...tak som mu povedala, nech to necha v najblizsom autobazari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vypinam a jedu do prace, papa :wink:
8. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni...my mame chvalabohu auto v poriadku......ale uz blikal davno servis, tak preto... :slight_smile:
8. mar 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už som doma ... ideme si urobiť kávičku???? ... kočár je v sekáči, tak už len nech sa rýchlo predá
8. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim som prisla prave vcas na kavicku :grinning: ,hasli poprosim-nesca s mlieckom bez cukru :wink:
8. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli.....aj ja poprosim kaficko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zuzi tebe takú ako mne ... cica tebe som tiež nachystala, ty aj s cukrom že????
8. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok