Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
11. mar 2010

eya - malo byť - bývaš

hasleerka
11. mar 2010

a Natálke držíme palce, aby vyhrala...

eya
11. mar 2010

hasleerka-ano v domceku,tu je jedna velka luka a na nej tri domy a jeden z nich nas 🙂 v zime je to tu hrozne ale v lete a na jar kraaasa.okolo les a tak prirodicka

renka9
autor
11. mar 2010

eya, aj tatolu kuri v peci 😉
uz aj ja mam pozehlene 🙂
natalocke drzime palceky 😉

hasleerka
11. mar 2010

reni dnes sme šikovnice 😀 a samozrejme aj každý iný deň 😀

renka9
autor
11. mar 2010

sme mlade, krasne, a este k tomu aj sikovne 😀

renka9
autor
11. mar 2010

porazi ma, robim paprikas, mam biele tricko...a taky pozor som si davala, aby mi nanho neprsklo...a prsklo 😠 😠 😠 😠 , uz to ani moj vanis nezachrani 😢

bodka13
11. mar 2010

😢 😢 😢 😢 Reni ...no keď sa darí,tak sa darí 😠 😠 😠

lilu18
11. mar 2010

len jednym okom kuk..vivi je divna ☹

bodecka co ?aky virus?

iwuska//to este funguje ten kubin?? 😵 drzim palceky nech ho vyhra

cicus uz ste doma??zapisany??

renka9
autor
11. mar 2010

to som sa asi preriekla, co som napisala vyssie, ze " sikovne " 😠

bodka13
11. mar 2010

Lilu...čo sa deje? aká divná ?

renka9
autor
11. mar 2010

lilu, preco divna? 😕

tatolu
11. mar 2010

Cica dala si asi automatické ladenie - vtedy sa nasekajú všetky programy zaradom, podľa frekvencii 😖 Už to tm prišiel opraviť? 😉

Eya som rada, že problémy so psami a pecou má aj niekto iný ako ja 😉 😀 😀 😀 Tiež chodím niekedy ako údenáč 😝

emily333
11. mar 2010

kuk tak poprane povysavane a zbežne navarene 😀 pobede ideme z autickom k znamemu nech nam kuk na vyfuk lebo nam nejak inak huči asi ho mm niekde chytil 😠

bodka13
11. mar 2010

Lilúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú kde si zmizla ???? čo je Vivi ???

renka9
autor
11. mar 2010

obeeeeeeeeeeeeeed, perkeeeeeeelt, s kolienkami, mne sa tiez nechceli haluse robit 😀 , mm tomu hovori sekane potrubie 😀

renka9
autor
11. mar 2010

cica...? 😀

cica13
11. mar 2010

No cafte, tak som doma...ziadne sance tomu, aby Davida prijali od buduceho januara nedavam 😠
1. je 2008 rocnik a oni maju problem umiestnit este 2007 deti ☹
2. mala som odporucanie od spec. pedagogicky a tam napisala, ze podla moznosti skolky znizit pocet deti o 4 deti,
to riaditelka az zmlkla, ze to je strasne vela o 4 deti, pri takomto nadstave deti..... (nechapem , preco to tak napisala, ked s davidom vobec niesu problemy a ona ho vzdy este chvali, ze je na tej nizsej hranici svojich zdravych rovesnikov ......ona podla mna ani nevedela o kom pise, lebo Davida videla naposledy pred 2 mesiacmi a vcera totizto pisala posudky 2 detom, este tam aj Davidovi zhovadila meno a miesto David dala Daniel 😠

Budem si musiet predlzit matersku....David by aj tak chodil len na ten adpatacny 3-4 hodinovy program.

cica13
11. mar 2010

Reni , ja som teraz dojedala perkelt od predvcera...ale s haluskami, co som vcera narobila 😀

eya
11. mar 2010

no veru musela som ist nahadzat veci do pracky lebo boli od dymu,ale ked sa dari tak sa dari,zabudla som detom zavret na detskej okno a dym sup dnu,teraz tam maju ako v udiarni ☹ 😀 hadam da to vyluftuje kym pridu

emily333-waw sikulka,tak ked si doma dozehlila dobehni sem k nam, ja som dnes nejaka hnida leniva sa mi nic nechce,ale to bude urcite tym ,ze vonku sneziii 😝 😀 😀

bodka13
11. mar 2010

☹ to mi je ľúto Cicuš ...ale ešte sa môže všeličo zmeniť 😉

😕 kde je tá Lilu 😠

cica13
11. mar 2010

Musim najst nejaku sukromnu skolku, aspon 1-2x do tyzdna......sice je to drahe jak svina, ale chcem aby bol David medzi detmi

renka9
autor
11. mar 2010

cica 😢 , a nie su oni povinny ho zobrat?

iwusska
11. mar 2010

cicus 😠 😖 cmucikovi by bolo dobre medzi detickami..ale mozno to vyde...a ked nie teraz, tak trochu neskorsie urcite 😵 🤐
aj ja doma kurim 😝 😀 ale iba v krbe

cica13
11. mar 2010

Reni...nie su povinny, povinny je tusim az ten predskolsky rocnik.

Ivi, riaditelka mi vravela, ze to od nej nezalezi, ze to musi zriadovatel schvalit (to je miestny urad) a ona, ze nech sa neponahlam, ze nech sa mu doma venujem, ale ja som jej vravela, ze on by potreboval byt medzi detmi.....aby ho tahali dopredu

bodka13
11. mar 2010

a nemôžeš ísť ešte za tou pedagogičkou ...aby napísala nové odporučenie?

cica13
11. mar 2010

na toto som cakala 2 tyzdne.....uz to kaslem, aj tak tam dost hlavnym dovodom je ten rocnik narodenia a ked budem podavat buduci rok prihlasku, tak bude musiet byt aj nove odporucenie....ale na to si uz "posvietim" 😀

emily333
11. mar 2010

oj cicuš aj mne je to luto ale este skus ist pre nove doporucenie .eya ja som stale šikulka ale nežehlila som 😀 😀

renka9
autor
11. mar 2010

skvrna na tricku pustilaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

eya, nemusis nas tak oficialne oslovovat, t.j. ze kludne vynechaj tie cisla za nickmi 😉

eya
11. mar 2010

renka ja som si to ani nejak neuvedomovala ze tam davam cisla to uz tak automaticky ide samo 🙂 ale budem sa uz snazit 😀

emily-vidis to uz asi od hladu nevidim citat 😀 😀 ale nevadi mozes prist ozehlit aj tak ked si stale sikulka 🙂 😀