Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
26. jún 2009

no, ze je piatok vecer je tu podozrivo ticho

emily333
26. jún 2009

no to hej a asi sa aja poberiem do hajan 😔 booze a dakedy som tu sedela do jednej druhej 😵

emily333
27. jún 2009

dobre rano spachtosky 😉

hasleerka
27. jún 2009

dobré ránko, hlásim príchod 🙂 ... kto si dá kávičku so šlahačkou? 😝

emily333
27. jún 2009

hasli ja si dam 😉 uz sa mi polievocka varii tak si zasluzim trosku vegetkovat 😵

hasleerka
27. jún 2009

emily čau, ja vegetkujem, kávičku som ti už zaliala, dáme aj keksík k tomu 😉

mama išla k bráchovi spať (stráži mu byt), zobrala aj Zuzku, tak dnes ideme k nej na obed ... je super mať ju doma, ale aj super ísť teraz k nej na obed ... keby som tak mala prachy kúpiť jej byt na vedlajšom poschodí

emily333
27. jún 2009

no dakomu je hej 😉 a ja futr musim varit sama 😠 no sem tam aj mm navari ale teraz ma vela prace ta musim ja

hasleerka
27. jún 2009

emily to je len dnes 😀 ... inak varím stále ja, možno 1x za 3mesiace navarí mama, ale zase mi mm nenavarí, takže sme na tom rovnako

a ako dopadla reklamácia a tuším dáku skúšku si spomínala či sa mi to pletie

aadula
27. jún 2009

ahojte,ja len tak sem tam nakuknem...chcem si upratať a večer frčím na to stretko

hasleerka
27. jún 2009

adulka čau a dobre sa zabav ... ja idem trochu požehliť, hlavne Zuzke tričeno, poobede má zase vystúpenie, máme otvára sa letu brána 🙂

emily333
27. jún 2009

hasli zatial neviem nic o reklamacke ☹ adulik dobre sa zabav ja som akurat mala navstevu svagra no bez zavolania a to ma vie rozculit 😠

renka9
autor
27. jún 2009

pomooooc, zdravotne sestricky kde steeee ☹
potrebujem pomoc 😒

renka9
autor
27. jún 2009

mam strasne nizky tlak, neviem co s tym, vonku som skoro spadla, ledva som sa zachytila smetneho kosa...toci sa mi hlava, zahmlieva sa mi pred ocami...oblieva ma pot, mam taku cudnu hlavu...a tlak 99/71 a tep 103... 😒

iwusska
27. jún 2009

ahojte babulky, idem vás narýchlo pozdraviť 😵
včera večer sme išli na prechádzku aj so psom a zakotvili sme u susedov o ulicu nižšie do pol dvanástej 😀 😀 😀 a dnes je pokračovanie, grilujeme rybky, sa teším 😀 😀 😀 budem na vás myslieť
adulka ty sa dobre zabav, si ma navnadila, aj ja musím nejaké stretko zorganizovať, potom nám budeš podrobne referovať, dobre?
a kde sa stratila cica??????? cicuuuuuuš kde siiiiiiiiiiiiiiiiii?

iwusska
27. jún 2009

renka sadni si a hlavu si daj na kolená, mal by sa ti lepšie prekrviť mozog, potom si lahni a daj si pod nohy niečo aby si ich mala vyššie ako hlavu....dúfam že ti to pomože

aadula
27. jún 2009

som sem nakukla medzi upratovaním...taká som mokrá ako myš...však takýto vlhký vzduch vonku nebýva...včera mi nevedelo prádlo preschnúť a to vonku teplo bolo..ale hrozne vlhko.... Teraz som vyhodila jednu várku na balkon, tak som zvedavá či do večera poschne...

reni, a keby ťa tvoji nahnevali? nestúpne 😉.......... srandujem........iste nič prijemné nízky tlak mať... , ale to je týmito výkovmi teplôt

renka9
autor
27. jún 2009

iwus, diky, Kristinka mi vari kavu, uz druhu , tak uvidim...mam taku motolicu...

adulik, tak sa nam krasne zabav, ja som mala pred 2 tyzdnami stretavku a bolo uzasne.... 🙂

iwusska
27. jún 2009

reni už je lepšie?
babulky pečiem buchty s mojim domácim jahodkovým džemíkom, dáte si ?

renka9
autor
27. jún 2009

iwusik, trosicka....citim sa divno...
volala som mm do roboty, a on ze mi nemoze nic byt, lebo ako budem soferovat 😠 😠 😠
adulik, vidis, nasral ma, ale napomohlo 😠

u nas v robote je den otvorenych dveri, a z mm roboty maju tiez nejaky Family Day, tak ideme aj tam, aj tam.

bodka13
27. jún 2009

čafte herečky 🙂 ...rýchly pozdrav z kuchyne...polievočka hotová,idem obaľovať karfiol 😒 to neľúbim robiť 😠

...potom vás dočítam...zazrela som iba že renka má motolicu 😒 ...vodičku piješ?...káva znižuje tlak!!!!!!!lebo odvodňuje-keď si chceš dať kávu tak iba jednu,ale maličkú ako pikolo a silnú 😉 ...alebo si skús dať niečo sladké-papkala si?môžeš mať nižšiu hladinu cukru

aadula
27. jún 2009

Ďakujem kočenky 🙂 ešte idem palacinky urobiť...zas sa pri nich nastojím a zjedia sa za chvíľku 😝

bodečka..ja som karfiol nechala na zajtra..no čo nemusí byť v nedeľu vždy masko 😅

bodka13
27. jún 2009

nemusí 😀 😀 😀 ...ale Dadovi musím ešte syr vo vajíčku urobiť 😀 😀 😀 lebo on mi karfiol nezje ☹

...večer pekne pospomínaj 🙂 ...tešíme sa na zážitky 😉

reníííí...ako ti je?
iwus ty budeš aká sexica v tej sukénke 😵

aadula
27. jún 2009

bodečka...už od včera mi to hlavou behá...tá stretávka...predsa som to dávala dokopy..tak asi tá zodpovednosť..že nech sa tam ľudia dobre cítia 😝 a mm tiež moc nemusí karfiol..ale kvôli nemu syr nedorobím..zje čo bude a tohová hotovica 😀

emily333
27. jún 2009

boze aj u nas je horuco a my sme dostali baliky z ameriky a tak som to povybalovala a vsetko poukladal povysavala no ale lialo sa zo mna tak hned supo do sprchy 😉 renka je ti lepsie ?

aadula
27. jún 2009

emily a čo mamina poslala?

emily333
27. jún 2009

hlavne jankovi tricka krartasi botaky nieco sa uslo aj mm /rezak na dlazbu aj motorovu pilu/ no aj mne 😉 osatenie a aj bizu 😵

aadula
27. jún 2009

emily tak mamina to aspoň takto kompenzuje keď je už tak ďaleko ..ale iste by si ju radšej mala tu

bodka13
27. jún 2009

jaaj u nás zase hrmí 😠 chvíľu slnko,potom sa zamračí a je strašne dusno...vetrám periny,tak behám na balkón a do kuchyne aby mi to náhodou nezmoklo 😠

aadula
27. jún 2009

bodečka aj tu hrmí...ale ono to vyzerá akoby to k horám ťahalo..na Pukanec (to iwuška pozná 😀 ) na Štiavnicu

volala mi spolužiačka...tiež je nervozna trošku..že čo si obliecť a ako to tam bude 😝

bodka13
27. jún 2009

pršíííí...stihla som to v poslednej chvíli 😀 ...je tu tma 😀 😀 😀

...veď hádam len niečo také pohodlné...nohavice+tričko/tunika/blúza...niekedy aj rifle s peknou košeľovou blúzkou ukážu dobre=športovo elegantné 😉 ...ty si čo obliekaš?