Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
13. mar 2010

ahojte hviezdy 😉
dnes okrem toho, ze som zehlila a podobne, tak sme aj rodili 😀 ,nasa rybka rodila zubrienky,tak som musela odchytavat a oddelovat,lebo si to hned zrala,tak sme s detmi sliedili a prekladali 😀 ,tak mama aspon 6 zubrienok=gupky

aadula
13. mar 2010
https://www.youtube.com/watch?v=W1a_5fSnweA

baby poznáte toto? nááádherné!!!

aadula
13. mar 2010

zuzi, tak 😀 la pôrodná baba?

aadula
13. mar 2010

to sa mi ako zas pomiešalo.. som napísla...tak si bola pôrodná baba..a on si mi ta ten smailo skočil do stredu 😕

emily333
13. mar 2010

jeej zizi ty si šikovna 😉 a ja som dostala darček od Janka mi kupil privesok na kluce takeho hnedeho havina 😵 😵 bol od vcera u spolužikaka a mal ešte zvyšne eura 😵 no hned na to že chce chodit do fitka a tak som ho ukludnila že ma ešte času dost

hasleerka
13. mar 2010

ahojte ... už som doma ... som myslela že ani nestihnem nakuknúť ... super sme u kámošky posedeli a pokecali ...

idem si vás počítať

cica13
13. mar 2010

Cafte.....ulozim Davida a pridem na Renkin kolacik 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
13. mar 2010

adulik, si nas nakazila...namiesto toho, aby isla Angelika spat, tak pocuvame pesnicky 😀
toto som jej musela pustat 2x, a este ma otravuje, aby som jej pustila nejaky hip-hop 😀

https://www.youtube.com/watch?v=G96wtOTTKbI
cica13
13. mar 2010

David ulozeny a tu nikoho ☹

emily333
13. mar 2010

ej ne ked ja som tuu 😵 😵

andreah70
13. mar 2010

čafte tu sa dnes pesničky púšťali 😀

my sme sa boli poobede trošku zrelaxovať v Trenčianskych Tepliciach...........ale bola som sklamaná sprovili tam nový vonkajší bazén a voda mala byť 36 st. ale teda keby som neplávala tak mi bola zima a v bublinkách sa ani sedeť nedalo lebo normálne zimomriavky po tele od toho chladného vzduchu, tak sme sa nakoniec premiestnili aj tak do starého rehabilitačného bázená ktorý je krytý a tam tá teplota vody 31 st. bola akurát.........až pri odchode som si všimla že vodu 31 st. mali napísanú pre všetky bazény 😠 hlavne že na nete bola písaná teplota 36 st.

renka9
autor
13. mar 2010

andy, tak treba zohriat doma vo vani 😵

cicaaaaaaaaa, kolaaaaaaaaaaacik 😀

hasleerka
13. mar 2010

ahojte ... tak ja už mám padla, deti spia , mm šiel na nočnú a ja môžem surfovať 😀

reni aký koláčik núkaš???

cica13
13. mar 2010

Andy....dobre bludy potom pisu na nete...ale aspon ste sa trosku vycvachtali, aj ja by som hned isla... 😀

Reni...vyborny je...aj vydavat sa mozes!!! 😝

Hasli, idem vesat pradlo, nejdes????

emily333
13. mar 2010

mnaam kolačik 😉

lilu18
13. mar 2010

v spravny cas som dorazila..kolacik aky mame?ostal este?

renka9
autor
13. mar 2010

kolacik je z NČ pre zeny- kolacik ku kave-viedensky, dajte si je dobry, lebo ho zozeram ja... a uz teraz mi je zle... 😀

lilu18
13. mar 2010

vcera sme boli u toho Dr, s Vivi na 3 rocnej//zevraj ma 17 kg /cizmicky vcetne a 10cm 😵 a ze ci chceme zltacku ockovat tusim A/uz aj recept mam doma.Neviem ,rozmyslam,mate uz niektora zaockoane?
A dnes som sa vytocila,ze mi cele poobedie nebolo ani do reci ani do pisania ☹ kupila som vivke drahe elefantky a babca ze ake su skarede 😠 😠 😠

lilu18
13. mar 2010

aky je ten kolack?suchy ci s plnkou?

renka9
autor
13. mar 2010

mam vas pozdravit od heslerky, nejde jej nacitat kon

kolacik- biskvit, na to krem z 1 litra pomarancovy dzus+ krystalovy cukor+2 zlate klasy, na to namocene piskoty v dzuse+rum a navrch slahacka 😉

cica13
13. mar 2010

Lilusik, Elefanty su super topanocky kvalitne.....co sa babke na nich nepaci?

cica13
13. mar 2010

Reni...odfot naaaaaam kolacik...prosiiiim 🙂

emily333
13. mar 2010

no idem ja spat a dakujem za kolačik 😵 dobruuuu

lilu18
13. mar 2010

reni mnam
😝 😝 😝

cicus su chlapcenske aj farba je coko ☹ ale nebolo na vyber

tatolu
13. mar 2010

Lilu, hádam máš preklep. Isto Vivka meria 100 cm 😉 , alebo nie 😕

Ja tu síce som každý večer pri PC, ale mávam hlavu v smútku nad semestrálnou prácou. Stále mi veľa vecí chýba. Píšem to už asi týždeň a o dva to máme odovzdať. Kde však získať chýbajúce informácie neviem 😖
Musím zas nejakých chlapov obehať 😵 , len neviem kedy 😒
Ale pochválim sa vám 😵 Poľovný hospodár mi pribalil pri poslednom stretku aj kus mäsa z jeleňa 😉 Ešte som divinu nejdla, tak som zvädavá 😝 A to si vravím poľovník 😀 😀 😀

lilu18
13. mar 2010

jojo tatolu,,jasne ze preklep ,som nezapla lampicku na pc..hlavne ze som dostala k narodkam 😀 ..malo tam byt 101 cm

a neboj aj pracu spravis,pocka ta 😵

tak nikto nebol ockovat?? ☹

renka9
autor
13. mar 2010

lilu, nie neboli sme ockovat 😉

nech sa lubi, tu je ten viedensky kolacik

http://www.varenieapecenie.estranky.sk/stranka/...

renka9
autor
13. mar 2010

idem spinkat, dobru nocku 😵

lilu18
13. mar 2010

jeeej ten vyzera mnamky//

dobru Reni

hasleerka
13. mar 2010

no hurá , konečne sa mu uráčilo naskočiť 😠 😠 😠

cica aký ste tam zlatučký, také dve cicušky 😵 😵 😵