• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
cica dnes som neprala, som bola poobede u kámošky ... zajtra idem do práce, takže v pondelok si môžme kývať :grinning:

lilu ja mám obe babule zaočkované ... neviem ako iné maminy ale ja si myslím že je to dobré očkovanie

a s babky si nič nerob, staršia generácia, iný názor, hlavne že sa tebe páčia ... a nám ich kedy ukážeš???
13. mar 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
recept som si už šupla medzi záložky, niekedy vyskúšam... tatolu divinu nabaľ do oščadnice, dobrý gulášik z nej bude :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a čo mne ide konečne kôň a ja si tu budem písať sama so sebou???? :frowning2:
13. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra robis??ved je nedelaaa

dik za povzbudenie
13. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ked sú ľudia hladní, tak my musíme predávať aj v nedeľu :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuuuj, dala by som si taky kolacik... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hasli...dakujeeeem.... :slight_smile:
13. mar 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile:

....nechali ste mi z Renkinho koláčika? :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napana ..mozem haji
dobru zienky a hasli nech ti to v praci rychlo utecie :dizzy_face:
13. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilúúúúúúúúúúúú počkaj...aj ja idem už haji :grinning: :grinning: :grinning:

dobrúúúú noc :slight_smile:
13. mar 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som pozerala OTA doteraz bolo to dobre celkom :slight_smile:
tak mne sa ráno vrátil synček zo škôlky v poriadku tak som bola už spokojná :slight_smile: síce vravel,že plakal za rodičmi :confounded:
ale to si musím overiť u p.učitelky,lebo on si rád aj vymýšľa...napr.keď išli na lyžiarsky tak mi tvrdil,že vracal v autobuse...a učka povedala,že nikomu nebolo zle :slight_smile:

hasli do práce v nedeľu no fuj :unamused:

cica ty meníš foto furt...príď radšej mne tu nahodiť fotku :grinning:
13. mar 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodeckaaaaaaa......pockaaaaaaaj, aj ja uz ideeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doseti, posli foto, hod mi heslo a nahodim ti :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cica ...švihaj lebo ťa nepočkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz ideeeeeeeem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica foto ti môžem poslať akurát tak z mobilu na mobil ináč neviem
idem aj ja dobrúúú
13. mar 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy hviezdy ta vy takto grupen idete spať :angry: :grinning: doseti mne je v práci v nedelu celkom fajn, nie je veľa ludí a ja si oddýchnem od revu a mamaaaaaaaaaaaaaaaaaáááááááááá
13. mar 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli aj ja ked som teraz doma by som isla do práce...ale ked som chodila tak sa mi nechcelo :grinning:
13. mar 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ma švihne, pred dvoma týždňami sme zmenili net..a tento ma teda štve ešte viac... :angry:
momentálne mi to funguje, tak využijem ...

renka, som si pesničku vypočula...aj tú na živo čo vo funku spievali :grinning: podarení sú :slight_smile: a koláčik vyzerá dobre, určite je ..alebo teda bol ..chutný

ciculi a ty si kde bola celý deň? či ste boli mrknúť v Jablčku? :slight_smile:

bodečka už asi ideš do práce že? tak nech ti to rýchlo odklepáva...

lili, Paťka tiež nosila aj chlapčenské...vôbec si z toho nerob nič...určite sú super..a ide o to, aby sa jej dobre chodilo v nich :wink: a Paťku som mala aj ja zaočkovanú...
14. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: jeej cicuš maš novu foto? :wink:
14. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko..u nas fuci ako najate :angry: a vivi od 6h hore :unamused: ..oooch..idem jej nieco ukuchtit..segedin nechce :unamused:
14. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

včera som na chvíľu pustila Niku na môj pc že však sa ešte vrátim, ľahla som do postele pozerala OTO a zobudila som sa až pred chvíľou :grinning: :grinning: :grinning: ma to plávanie zmohlo :grinning: chceli sme ísť aj dnes na lyžovačku, ale Nika hrá o 16,00 tak ona by nemohla ísť tak sme to nechali tak

ja idem variť sviečkovú, knedlu som si nekúpila tak dúfam že sa mi vydarí :slight_smile:

cica pekné foto :wink:

renka koláčik vyzerá super, niekedy vyskúšam :wink:

ja mám tiež obidvoch zaočkovaných aj proti A aj B žltačke

tatotu taký gulášik zo zveriny mňam :slight_smile:
14. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
takže vy sa na moju divinu chystáte? Nedám, málo - ako vraví naša Táňa :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Mm sa práve prebral - bol na nočnej a postavil sa k sporáku - prípravu mäsa nechávam na neho :stuck_out_tongue_closed_eyes: - Ide robiť niečo z krkovičky. Knedlíky vraj v obchodoch nemali, tak som úpripravila zemiačky :wink:

Vravíte, že je vonku zima? :angry: No včera som za tú 1/2 hodinu tak vymrzla, že som sa také 4 hod. nevedala zohriať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - pekné dopoludnie ... varíme, robíme úlohy a idem vás nakuknúť
14. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja varím znojemskú omáčku s ryžou a polievku som si už včera urobila
14. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam navarene:slight_smile:,polievka,sampinonova omacka s knedlou a china s ryzou :wink:
14. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som spravila cesto na langose a uz kysne v chladnicke :slight_smile:
14. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi pribal mi potom aspoň zo dva na svačinku do práce
14. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, hasli pribalim :wink: rada robim toto cesto,lebo ho mozes mat aj cely tyzden v chladnicke a stale kysne :wink:
14. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
babule, tie piskoty som nedaval na slahacku, ale pod :grinning: , a stacia aj gulate, podlhovaste som nemala, dala som normalne, a boli Ok :wink:
14. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak do Oščadnice keď každá donesie napečené..budeme sa domov gúľať :slight_smile:
14. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok