Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
14. mar 2010

všetky vypekáte? kde ste sa skovali?

tatolu
14. mar 2010

No to bude spojenie - sladkosti a pijatika 😝 .
Kto to chcel ešte aj variť 😕 😀 😀 😀

eya
14. mar 2010

ahojte babenky,teda vy ste tu toho stihli popisat ja som prespala celu sobotu hruuuza to sa mi este nestalo a vcul musim dohanat co som vcera nestihla 😢

emily333
14. mar 2010

adulik ty ma vidis? ja som prave dopiekla babovku 😉 necham ju vychladnut a budem ju nukat 😵

eya
14. mar 2010

juuj emily nerob chutee,mnam 🙂

emily333
14. mar 2010

nakrajané môžte papkat 😉 nechcem fotit bo drahy povie že som praštena naco to fotit 😵

eya
14. mar 2010

aadula-ten Ceky je dobry krasna piesonka to je

tatolu
14. mar 2010

Eya vitaj 😉
Stratila si sa po tom, ako si letela za autobusom cez sneh.
Chcela som sa Ťa spýtať, ako si zvykli Tvoji chalani na takú samotu? Nechýbajú im kámoši? Sú predsa v takom veku... Čo potom robievajú?

aadula
14. mar 2010

eya, som na ňu včera natrafila..ešte som ju nepočula a hrozne sa mi zapáčila..neviem či je to niečo nové..

eya
14. mar 2010

tatolu,tak to bola hrozna cesta,taky vetrisko fucal smykalo sa no des.na zastavku som prisla presne zaroven s busom.Chalani si zvykli velmi rychlo,ja neviem co to mam za deti ale oni by len doma trcali nejak sa im nikde nechce chodit,spoluziakov si uziju v skole,potom kym docestuju autobusom do BS a zo zastavky 2km domov tak sa im ani necudujem 😀 ani na diskoteku ten starsi nechce,nikde ho to nelaka,ale na druhej strane mam pokoj a nemusim sa bat ci sa nedostane do zlej partie a tak..

aadula
14. mar 2010

eya, sa mu nečudujem, že sa mu na disku nechce...keď má šľapať ešte 2km potom domov 😝 a v takejto zime...možno skôr v lete ho to chytí 😉

eya
14. mar 2010

ved tu chodia taxiky takze by ho doviezli skoro pred dom ale jeho to tak celkovo nikde netaha

aadula
14. mar 2010

eya, keby to aj u nás tak bolo, tiež by som sa tešila..ale neviem ešte čo ma čaká..moja dcéra má také obdobia...raz chce byť len doma..sa jej nechce ani nos vytiahnuť...a potom by len labzovala...ale tak zas nedovolím jej dlho byť vonku..ešte na to nemá vek...
včera sme sa rozprávali...a čo mi porozprávala o podaktorých dievčatách v jej veku..som bola z toho úplne rozčarovaná... som rada, že je celkom uvedomelá v niektorých veciach..teda ja jej verím 🙂

eya
14. mar 2010

adulka a ja som tu pesnicku pocula dnes prvykrat,je pekna 🙂

ale aspon mam s nimi pokoj oni sa hanbia ani len na rodinne oslavy by radsej nesli keby nemuseli,aspon usetrim nejake prasule,sak ked si najdu frajerky tak ma budu otravovat mama daj dvacku 😀 😀

aadula
14. mar 2010

ma žalúdok boli...som sa na obed nadžgala tekej bulharskej sarmy 😵 /mleté masko v kapustnom liste/ a nejak mi to zle strávilo 😝

eya
14. mar 2010

adlka no veru este je mladucka,ale je super ze mate taky vztah ze sa viete porozpravat.no ved prave ze niektory mlady su hrozny nevedia co od radosti by vyvadzali,tak preto som rada ze moji kvasia zatial doma,len nech im to vydrzi co najdlhsie aspon do 18. 😀

eya
14. mar 2010

skus si dat nejaky bylinkovy cajik,moj drahy ten ked ma problemy so zaludkom ten pijava harmancek s citronom,potom mu je lepsie

eya
14. mar 2010

uz idem do hajan decka rano zavcasu vstavaju takze aj ja s nimi
dobru noc 🙂

doseti
14. mar 2010

ahojte 🙂 som pozerala Flashdance na tv doma bolo...pekný film...málo ho dávajú 🙂
už ste išli všetky spať?

jalao
14. mar 2010

doseti...aj my sme to tu s kámošmi pozerali, mali sme tu sešlost a film sme si spolu pozreli, lebo je to fakt retro pre nás 🙂 🙂

doseti
14. mar 2010

áno jalao...však ja som už aj zabudla skoro ten "dej" 🙂

cica13
14. mar 2010

Cafte pukanky, o com pisete?

Sme mali dnes tulave nohy, spravili sme si poobede vyletik do Viedne do Domu mora....krasny podvodny svet....aj dazdovy prales http://www.haus-des-meeres.at/

bodka13
14. mar 2010

😕 tu už asi všetko spí

jalao
14. mar 2010

cica, tak o tom som este vôbec nepočula...ale super! 🙂 MM bol celý den odcestovaný, takže my sme boli len a len doma ja s deckami. 🙂

lilu18
14. mar 2010

zdravim a lucim..docitane..idem chrapkat 😔

cicuskine fotky mrknem zitra

bodka ako?/uz si slamenica zase?

doseti
14. mar 2010

dobrúúú 🙂 🙂 🙂

bodka13
14. mar 2010

☹ tak teda dobrúúú 😔

cica13
14. mar 2010

hram sa s fotkami, potom hodim na fotoalbum 🙂

bodka13
14. mar 2010

ty si tu? 😀