• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
dobre ranko babenky :slight_smile:
cicus-pozerala som fotecky,,kraasa.je to celkom dobra inspiracia kam s detmi.mozem sa ta opytat ake je tam vstupne,pripadne kolko si mame vziat do penazenky :grinning:
15. mar 2010 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: u nas fučí ale slniečko začína vykúkat :wink: cicuš krasne fotočky :wink: eya netreba do penaženky ale stačí zlata karta :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily tak som sa schuti zasmiala,no tak taku este nemame :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa nachystat na dalsiu turu :unamused: musim na urad prace a na danovy do mesta takze ide sa slapat :grinning: 6km ta a naspat :slight_smile: este ze som zvyknuta.zatial prajem pekny den
15. mar 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eya ani ja ju nemam ale raz moznoooo :grinning: :grinning: och a to pesi ? nezavidim
15. mar 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!!!!!
Ten vetrisko aj prestane niekedy fukat???? :angry: :angry: :angry:

Eya, nas vyslo vstupne nejkych 31€ :frowning2:

Dospeli 12,5€
deti nad 15 rokov 9,60€
deti 6-15 5,90€
deti 3-5 4€

Ale ta Vieden je jedno bludisko, bez navigacie nemame sancu tam trafit, cez Vieden to trva dlhsie ako z BA na okraj Viedne :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
cicus dojdi ku nam, tu vobec nefuka, snehu asi 2m a naaaaadherne svieti :sunglasses: :grinning: sak idu sviatky, treba sniezik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
muselo vam byt super, to je asi nieco podobne ako tropikarium v Pesti, vsak? Ja som z toho bola unesena :dizzy_face:
my sme sa boli v sobotu vyclapkat v aquaparku, sice je malicky ale potesi, stravili sme tam 4hodiny a deckam sa to este malilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme sa vysantili na toboganoch, aj svokru /ma v stredu 66rokov/ som ukecala, aby si to vyskusala a pacilo sa jej :dizzy_face:
15. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwusik ahooooj :slight_smile:
My sme v tej Budapesti este neboli, takze neviem ake to tam je, ale mame v plane aj tam ist :grinning:
Toto v tej Viedni je 9 poschodova tak "veza" 9 poschodie je vyhliadkove a potom na kazdom poschodi su ine zviarata, respektive akvarka, dazdovy prales......ale 1 poschodiu som sa vyhybala ako sa len dalo, lebo tam boli same hady....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
15. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

cicuš pekné fotečky :dizzy_face: cena už menej :grinning: ale čo je dnes lacné :unamused:

iwuš kde ste boli v aquaparku? v Dolnom Kubíne v tom novom ?
To ste boli v Dolnom Kubine v tom novom aquaparku?
Andy, rovnake otazky hadzeme na Iwus :grinning: :grinning:

Andy, kedze sme neboli tento rok na lyzovacke, tak chodime aspon takto po vyletoch cez vikend, zachvilu sa otepli, tak vikendy budeme makat na zahori :frowning2:
15. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne fotecky//ako zblizka fotene//Paraaada a ten papagaj..no bez slov
Iwus mas aj ty fotky??

Som mbola na poste a skoro ma odvialo..hrozne este ze som mala zavazie :grinning: balik
15. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica krásne :slight_smile:

u nás nasnežilo strááášne a fučííí :unamused:
15. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilusik...papagaj bol len kvoli tebe odfoteny :slight_smile: :slight_smile:
15. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš :grinning: :grinning: máme rovnaké myšlienkové pochody................ však dobre že chodíte čo ste ušetrili na lyžovačke využijete ináč :wink: a keď pozerám na cenu lyžovačka výjde drahšie :grinning: takže ste v končnom dôsledku ušetrili :slight_smile:

u nás nefúka, momentálne svieti slnko, ale pred chvíľou snežilo :unamused:
15. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus /tak diky za papoucha je naadherny

slniecko poslite//idem pre vivku zatial sa tu majte na obed je kura od nedele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhadli ste, boli sme v D.K....ale je to dost malicke :confounded:, no potesi :dizzy_face:
v Pesti to tropikarium nema poschodia, tiez je tam dazdovy prales aj s velikaaaanskym krokodilom, ale ja som bola uchvatena z takeho obrovskeho akvaria , cez jeho stred ide skleneny tunel a ty ides tym tunelom a nad tebou plavaju vselijake prisery a obrovske zraloky...nieco uzasne :dizzy_face:
15. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera sme videli vo Viedni plagat na vystavu Dinosaurov, bude to tam o 2 tyzdne, sme sa tesili, ze to pojdeme pozriet,tak som to teraz hladala na nete...a mozme sa rozlucit, ved nevedia co pytat za vstupne http://www.cas.sk/clanok/131329/video-jursky-park-vo-viedni-dinosauri-ako-zive.html
15. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, tuto to tak nebolo, ze chodis tunelom, tu ides len popri akvarkach.....ale zevraj je to malicke v tej Budapesti, nakolko to je v nakupnom centre....
Inak aj tu bol krokodil :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufúkané predobedom Vám prajem :grinning: :grinning: :grinning:

...kto si dá kávu? ale koláčik nemám :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus to kto ti vravel ze je to malicke?????? sak je to obrovske..a nie je to v nakupnom centre ale pri
15. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocenky tak uz som konecne doma,hruuza ten vietor riadny studeny,ale aspon ma rychlo domov dovialo :grinning:
noo aj my sme inac poculi zevraj je to v tej Pesti male takze ak je to obrovske ako vravis iwuska tak zbehneme aj tam s deckami nech si este daco uziju pokial sa este da.
bodecka ja si dam kavicku idem si akurat zaliat nech ma trocha rozmrazi :slight_smile: a kolacik ani ja nemam lebo som trubka zabudla mlieko kupit a to som sa chystala detom spravit takze :frowning2:
15. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, sesterka tam bola :grinning: :grinning: :grinning:

Bodecka...prave som kaficko dopila, ale poobede si dam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi je tam ešte jedno??? :confused: lebo tu je písané ,že je v obchodnom centre

Eya....tak koláčik nebude :frowning2:

Cicuš...jasné aj poobede bude kávička :slight_smile:
15. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=100267&vOffset=0&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end aj tu baby pisu, ze je to v nakupnom centre......a ze je to prejdene za chvilu :frowning2:
15. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam asi inu mirku ako ostatni....mne sa to zdalo dost velke :fearful:
15. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mierku malo byt.....a ako vidim sto ludi sto chuti.....nam sa tam rozhodne pacilo, ani odist sme nechceli :dizzy_face: ale nech si kazdy sam utvori nazor :dizzy_face:
15. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk dievčatá čo nového ??? :wink:
15. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok