• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Hasli, ty sa pochval, co noveho na farme? Mas pozberanu urodu? Uz si aj pozavarala? :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus tak hadam tam trafime ,vstupne je riadne :unamused: no co uz, ved tam pojdeme len raz takze v pohode.len neviem ci sa tam dohovorime ked nemecky sa len ucim 2.mesiac ale hadam do leta sa na mna daco nalepi :grinning: ci tam nemusim vediet ani zatat po nemecky?
15. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čítam že ste boli po výletoch, fotky kuknem neskôr,idem povysávať a dať Miške obed, nechala som si ju ešte doma je ešte usoplená a zachrípnutá
15. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eya, ja neviem ani ceknut po nemecky......listok si snad zvladnes vypytat :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eya...ale ak sa tam uz vyberiete...tak odporucam radsej ZOO vieden, tam je tiez podmorsky svet a obrovsky dazdovy prales a plno inych zvierat....su tam aj pandy, koaly, slony tucniaky....no nadhera..ak mas chut mrknut fotky odtial, tak posledne dva albumy tu mam odtial http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/2
15. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus dakujem za tip naadhera,dam drahemu nech vyberie kam pojdeme ci do tej Pesti kuk alebo Vieden ale ako ho poznam tak aj tam aj tam :slight_smile: a ja budem len suhlasit :grinning:
myslim ze ta nemcina bude ok, :slight_smile:
15. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak do tej zoo by som aj ja isla...len keby to nebolo tak strasne daleko :confounded: ale mozno cez prazdniny daco vymyslime :dizzy_face:
15. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dohodneme cez prazdniny termin a pojdeme tam hromadne, budeme mat aspon skupinovu zlavu :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada to by bolo super aspon by nam bolo veselsie :slight_smile:
15. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica dobrý nápad :grinning: iwuš zajedná v Námestove autobus a postupne budeme pristupovať a ide sa na výlet :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy super si to vymyslela :grinning: len neviem kde zozeniem taky velkokapacitny autobus :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: vy ste opice sa tu skerim :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás v cestovke majú poschodový autobus :grinning: :grinning: :grinning: ...zajednáme ten? :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka jasneee..utekaj uz aj nech nam ho nevyfuknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby to by bolo super s tým autobusom,,, ja som už dumala pri cicuškinom príspevku že ako sa my dopravíme do tej zoo
15. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka vidi, tak poschodak ma nenapadol :grinning: ja som taky este ani na zivo nevidela :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica fotky sú krásne ... teraz ma napadlo ked píšete o tom Maďarsku, že tam chcem ísť so Zuzkou, u nás v TIKu poriadajú rôzne výlety, tak tam pôjdeme aj susedka s dcérou...
15. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ake sme rozcestovane a to este ani leto poriadne nezacalo :grinning: tak nech nam to vyjde :slight_smile:
15. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ideme na vylet? kedy? o korej nech sa zbalim :grinning: dnes som si bola vybavit brigadku na upratovanie pred velkou nocou na obecny a starosta suhlasil talk som nanho vyrukovala kedy dostanem zalohu :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: :grinning: :grinning: ty si expert ...starosta musel pozerať ako vyoraná myš :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky :dizzy_face:
my ideme na zajazd????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, ja mam zajazdy rada :grinning: :grinning: :grinning:
akurat sme sa bavili v ron´bote, ze kam pojdeme z odborov na vylet :wink:
15. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam štastie ze mu tykam lebo inak by som si take dačo nedovolila :wink:
15. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka to máte super - odbory a môžete ísť na výlety :wink:
15. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica kde si idem zavesiť prádlo???

emily budeš zametať aj pod starostovou stollčkou??? odlož si ju pre seba
15. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hasli, nieje to take ruzove ako vyzera, minuly rok sme boli z roboty zo soc fondu v ZOO Lesna, ale vstupne sme si platili, a aj cast autobusu..teda cestovneho
15. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Renka :slight_smile: ....počítač opravený? :confused:
15. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka, nemali sme kedy sa s nim serkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a s čím ste sa serkali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mm bol cely vikend na stavbe
15. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok