• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
kam ste zdrhli? idem vyprazat karfiol a zemiky aby ste neboli hladne :dizzy_face:
15. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to je? ...čakám :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obalene mam len sa handrkujem z jankom nech ide pre zemiaky :angry:
15. mar 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily-vidis ja uz ani neviem ako taky karfiol chuti,uz sme ho davno nerobili,dobry napad mozno spravim cez vikend.ja som predsa len ten kolac upiekla,tak som nakoniec zistila ze mlieko este mam tak sup do kuchyne a prisli hladosi a uz je skoro fuc,este zostalo tak pridte na navstevu :slight_smile:
15. mar 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj by som dosla ale k tebe treba veľa šľlapat a to ja nemusim :grinning: ja mam este babovku od vcera :dizzy_face:
15. mar 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ku nam sa da aj autom dostat :slight_smile: to len ja nemam vodicak a drahy chodi autom do prace takze ja si to odslapem ked potrebujem nieco do mesta vybavit :wink:
15. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: kým som vás na koniec dočítala, som aj zabudla, čo ste klábosnicovali na začiatku :wink:

ciculi, krásne fotky, Davidko bol iste užasnutý pri tých akvárkach :slight_smile: a Filip na tých prvých fotkách aký fešák

Paťka idú do Budapešti zo školy, do toho čo spomínate 8. apríla..aj som rozmýšľala, že by som sa zviezla s nimi "ako doprovod", ale ...nech si ide sama s deťmi :wink:

vy výletníčky..by ste iba výletovali..a kto to bude všetko hradiť :grinning:
15. mar 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och ja som zabudla pochvalit fotky tak teraz to napravim su krasne :wink:
15. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
aj ja kcem výletovať :dizzy_face: , kcem a kcem :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu neboj aj teba berieme :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily kde mám ten karfiol :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Adulka :slight_smile:
...no veď mi ho ponúkala,ale že Janko nechce ísť pre zemiaky :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v mikrovlnke :grinning:
15. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, emily :grinning: :grinning: :grinning: ja keď sem kliknem vždy sa mi zlepší nálada :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy sme tu vždy pre teba :dizzy_face:
15. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, už viem kto bude sponzorovať výlety..veď váš starosta :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
15. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambuľe :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa včera musela smiať...mm nevedel zavrieť balkon /bo tak fúkal vietor/ ..a on že ty kokos...a malý zopakoval..ti totos...som sa toľko nasmiala..nevie k povedať..tak napr. ponožky sú ponošty... :grinning:
15. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj Aduli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už bude u vás veselo...Saminko začne všetko opakovať :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj Net :slight_smile:

Andy...aspoň vieš kam si máš chodiť pre úsmev :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Emily ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam ten je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aadulka, náš Luky nevie r a veeeeľmi ho chce všade vravieť, takže si pomáha ústami brr (také keď dieťa má pery rovreté a palcom mu po nich prejdeš, aby to bol taký zvuk). Toto jeho brr používa aj tam, kde je potrebné "l". Vrtulnik - brrtulník, vŕtačka - brrtačka, helikoptera - helikoptebrra, palec - pabrrrec :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :grinning: :grinning: :grinning: tiež zaujímavé

bodečka...veru..ústočká mu nezastanú..a v kuse niečo vysvetľuje..sranda je s ním

sa lúčim ..končí poisťoňa šťastia...a ja idem do hajan ..dobru :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to je krasnučke ked drobci opakuju :wink: bodka z laskou bol pečeny :grinning:
15. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

dobrú Adulka

Tatolu...takže aj u vás je veselo :sweat_smile:
15. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer a ako kukám tak niektorým už dobrú noc
15. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farmarka nam došla :wink: lilu asi zabuvala z Vivkou :wink:
15. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru veselo :wink:
Hlavne keď sa mi nasáčkujú všetci pred PC a jeden cez druhého vykrikujú, čo chcú pozerať :angry: Luky kričí-ujo s pílou, alebo tbrraktor, Tomi-ktko a Táňa-Tom, alebo Oek Boek. No vyhovej im :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A keď chcem aj koňa stíhať, tak to je u nás paráda :dizzy_face:
15. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni tak to fakt nič moc potom tie odbory ... ja že vám to zaplatia ... no ale hlavne že aspoň vybavia nejaký výlet

no teda ja som tu v ten najlepší čas nebola, karfiolík lúbim ... bola som so Zuzkou na tanečnej, zajtra majú aj vystúpenie

adulky ponošty sú úžasné ... si spomínam že Zuzka rozprávala namiesto pančušiek že pačunky a ježibaba bola jebababa ... Miška tuším nič nekomolila
15. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli este ostali 2ks tak som ti naložila :dizzy_face:
15. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok