• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
andy, ďakujem ..už som to medzi tým našla a šupla som ju pre istotu do obľlúbených položiek ..nech to vždy nehľadám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a si šikulka..mne by sa tiež zišlo okná umyť...len rozmýšľam..či to nenechať na budúci týždeň...totiž zajtra rámujeme spálňu a v pondelok ide mm maľovať a utorok dá podlahu..sme konečne aj tam kúpili plávačku :dizzy_face: ..tak bude doma ešte prachu... tak neviem asi je to rozumnejšie nechať na budúci týždeň :slight_smile:
20. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,,dnes je je zase :slight_smile: počasie v norme,,včera bolo krajšie
aadull,,tak to veru nechaj až na potom,,ked bude podlaha,,ja som dnes trochu okna umyla...už nemame tmu v byte :grinning:
20. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,konecne som doma z prace,mam dost, som totalne hotova

preco mame jednu temu zamknutu? :confused:
20. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, Netmota, šikovné ste :wink:
Ja som tiež mm zahlásila, že ich dnes umyjem (znamela to, že sa musí deťom venovať), tak ma prehovoril, že Veľká noc nie je ešte zajtra a že mám čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu,pridem ti umyt? :grinning: ,som v takom svungu,ze kludne, dnes som makala na okbnach v praci a zajtra idem na brigadu umyvat okna,len cez moje akosi uz nevidim tiez :slight_smile: ,na to sa dam cez tyzden :wink:
20. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mám obe témy v oblúbených a potom nemám problém ich nájsť...
20. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi zlatkíčko moje, mne tiež treba de okienká umyť ... aj kávičku ti zrobím :grinning:
20. mar 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli ,v pondelok startujem metlu a som u teba :grinning:
no v ktorej teme budeme byvat? :confused:
20. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo? tie okná ..ja sa teraz nebojím umývania..máme už plasťáky tak pohody...rok do zadu ..to bola ešte fuška..a to rozšrobovanie..a zas dať dokopy..a umývaš dva razy toľko bleee...
20. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik to mas pravdu :wink: ,ale ja som dnes v praci umyvala okna od pol deviatej a prisla som domov o 16.00,ale aj som si upratala na pondelok a umyvala som pohare a nabytok osetrovala prontom,fakt mam za dnes dost a tie okna ma cakaju aj zajtra,to je robota na cely den
20. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aadka a keď máš plasťáky, máš biele? Lebo tie vraj aj po umytí sú stále v tých špárach akési špinavé. Je to pravda? Chcela by som také kúpiť do domov ale neviem sa rozhodnúť. O tých hnedých som zas pošula, že sa odlupuje farba neskôr :pensive:
20. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ja mam tiez biele a vsetko je v pohode :wink:
20. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu máme biele... tak je pravda, že každú špinku na nich vidieť...ale máme ich len krátko..vlastne v obyvačke rok a pol a ostatné len pol roka...možno ked ostarejú, tak to ostáva..ja som si nejak nevšimla..ale mne osobne sa hnedé nepáčia...susedia si dali na byte také ... a ono je to príliž výrazné...všetci biele a oni hnedé...ešte ak tak...dala by som si eurookná..ale aj na tie som už kade čo počula...
20. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula ja nadávam na eurookná , ale to asi preto že ich ten stolár dodrbkal ....
20. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli,ja som tiez nepocula chvalu na eurookna,sice ich nemam
20. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :dizzy_face:
20. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lionka,vitaj daj nieco o sebe a hod foto :wink:
20. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto nieje pekne ? :grinning:
20. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co renka ma dvojča? sa nepriznala :grinning:
20. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, ty opica :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, nejde mi vobec hodit od vcera prispevky, vyhadzuje mi zltu tabulku, ze chyba nieje v mojom primaci...trva to od vcera, ked som pisala adminom, aby mi zmenili prihlasenie z cz na sk :unamused: . okamzite po tom, ako mi prislo IP, ze mi to zmenili, tak mi to nejde,,,co mam robit? toto mam nick na modrej streche :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni , to ti ja neporadim,ale adminom si mala napisat, ze to chces tak isto, ved to sa da

idem od vas ,papa
20. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukám že čo to za akú lionku zuzi vítaš ... a to kuk, že renka
20. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni...to co mas za nick?????? :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile:
...aj ja vítam Lionku v našom klube :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahaaaaa, to je fakt smiesne.... :angry: mne to ozaj nejdeeeeeeeeeee, iba s tymto tu nickom, a do zamknutej nemozem :angry: :angry: :angry:
20. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni...no ty si teda dopadla, chuda moje :frowning2: :frowning2: :frowning2: ako taky vyhnanec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak,a budem sa vam takato pekna ruzovolica, usmiata ukazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nasmiem sa rozculovat, bola som dnes na spovedi :wink:
20. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok