Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
20. mar 2010

andy, ďakujem ..už som to medzi tým našla a šupla som ju pre istotu do obľlúbených položiek ..nech to vždy nehľadám 😝 a si šikulka..mne by sa tiež zišlo okná umyť...len rozmýšľam..či to nenechať na budúci týždeň...totiž zajtra rámujeme spálňu a v pondelok ide mm maľovať a utorok dá podlahu..sme konečne aj tam kúpili plávačku 😵 ..tak bude doma ešte prachu... tak neviem asi je to rozumnejšie nechať na budúci týždeň 🙂

netmona
20. mar 2010

ahojte,,,,,dnes je je zase 🙂 počasie v norme,,včera bolo krajšie
aadull,,tak to veru nechaj až na potom,,ked bude podlaha,,ja som dnes trochu okna umyla...už nemame tmu v byte 😀

zuzadlo
20. mar 2010

ahojte babulky,konecne som doma z prace,mam dost, som totalne hotova

preco mame jednu temu zamknutu? 😕

tatolu
20. mar 2010

Andy, Netmota, šikovné ste 😉
Ja som tiež mm zahlásila, že ich dnes umyjem (znamela to, že sa musí deťom venovať), tak ma prehovoril, že Veľká noc nie je ešte zajtra a že mám čas 😝 😀

zuzadlo
20. mar 2010

tatolu,pridem ti umyt? 😀 ,som v takom svungu,ze kludne, dnes som makala na okbnach v praci a zajtra idem na brigadu umyvat okna,len cez moje akosi uz nevidim tiez 🙂 ,na to sa dam cez tyzden 😉

hasleerka
20. mar 2010

baby ja mám obe témy v oblúbených a potom nemám problém ich nájsť...

hasleerka
20. mar 2010

zuzi zlatkíčko moje, mne tiež treba de okienká umyť ... aj kávičku ti zrobím 😀

zuzadlo
20. mar 2010

hasli ,v pondelok startujem metlu a som u teba 😀
no v ktorej teme budeme byvat? 😕

aadula
20. mar 2010

viete čo? tie okná ..ja sa teraz nebojím umývania..máme už plasťáky tak pohody...rok do zadu ..to bola ešte fuška..a to rozšrobovanie..a zas dať dokopy..a umývaš dva razy toľko bleee...

zuzadlo
20. mar 2010

adulik to mas pravdu 😉 ,ale ja som dnes v praci umyvala okna od pol deviatej a prisla som domov o 16.00,ale aj som si upratala na pondelok a umyvala som pohare a nabytok osetrovala prontom,fakt mam za dnes dost a tie okna ma cakaju aj zajtra,to je robota na cely den

tatolu
20. mar 2010

Aadka a keď máš plasťáky, máš biele? Lebo tie vraj aj po umytí sú stále v tých špárach akési špinavé. Je to pravda? Chcela by som také kúpiť do domov ale neviem sa rozhodnúť. O tých hnedých som zas pošula, že sa odlupuje farba neskôr 😔

zuzadlo
20. mar 2010

tatolu ja mam tiez biele a vsetko je v pohode 😉

aadula
20. mar 2010

tatolu máme biele... tak je pravda, že každú špinku na nich vidieť...ale máme ich len krátko..vlastne v obyvačke rok a pol a ostatné len pol roka...možno ked ostarejú, tak to ostáva..ja som si nejak nevšimla..ale mne osobne sa hnedé nepáčia...susedia si dali na byte také ... a ono je to príliž výrazné...všetci biele a oni hnedé...ešte ak tak...dala by som si eurookná..ale aj na tie som už kade čo počula...

hasleerka
20. mar 2010

adula ja nadávam na eurookná , ale to asi preto že ich ten stolár dodrbkal ....

zuzadlo
20. mar 2010

hasli,ja som tiez nepocula chvalu na eurookna,sice ich nemam

lionka9
20. mar 2010

🙂 🙂 🙂

lionka9
20. mar 2010

ahojte babule 😵

zuzadlo
20. mar 2010

lionka,vitaj daj nieco o sebe a hod foto 😉

lionka9
20. mar 2010

a toto nieje pekne ? 😀

lionka9
20. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily333
20. mar 2010

to co renka ma dvojča? sa nepriznala 😀

zuzadlo
20. mar 2010

reni, ty opica 😀 😀

lionka9
20. mar 2010

babule, nejde mi vobec hodit od vcera prispevky, vyhadzuje mi zltu tabulku, ze chyba nieje v mojom primaci...trva to od vcera, ked som pisala adminom, aby mi zmenili prihlasenie z cz na sk 😒 . okamzite po tom, ako mi prislo IP, ze mi to zmenili, tak mi to nejde,,,co mam robit? toto mam nick na modrej streche 😀 😀

zuzadlo
20. mar 2010

reni , to ti ja neporadim,ale adminom si mala napisat, ze to chces tak isto, ved to sa da

idem od vas ,papa

hasleerka
20. mar 2010

ja kukám že čo to za akú lionku zuzi vítaš ... a to kuk, že renka

cica13
20. mar 2010

Reni...to co mas za nick?????? 😀 😀 😀

bodka13
20. mar 2010

dobrý večer 🙂
...aj ja vítam Lionku v našom klube 😀 😀 😀

lionka9
20. mar 2010

hahahaaaaa, to je fakt smiesne.... 😠 mne to ozaj nejdeeeeeeeeeee, iba s tymto tu nickom, a do zamknutej nemozem 😠 😠 😠

cica13
20. mar 2010

Reni...no ty si teda dopadla, chuda moje ☹ ☹ ☹ ako taky vyhnanec 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lionka9
20. mar 2010

tak,a budem sa vam takato pekna ruzovolica, usmiata ukazovat 😝 😝 😝

nasmiem sa rozculovat, bola som dnes na spovedi 😉